Inglise kirjanduse MA

Üldine

Programmi kirjeldus

See kraadiõppekava inglise keeles on mõeldud pakkuma kõrgtasemel õppimist koostise uuringud. See näeb ette isikliku ja ametialase edutamise, eriti õpetamise, uurimistöö, kirjutamise, ajakirjanduse, kirjastamise ja toimetuse valdkonnas. Programm valmistab ette ka üliõpilasi doktoriõppes õppimiseks. tasemel.


Kaks peamist võimalust:

  • Kompositsiooni kontsentratsioon, MA
  • Kontsentratsioon kirjanduses, MA

Selle programmi kursused aitavad õpilastel saavutada olulisi ettevalmistusi mitmesugustes valdkondades, sealhulgas teoreetilist kirjutamist, pedagoogika kirjutamist, alternatiivseid kirjandustegevusi ning kompositsiooni ja kirjanduse vahelist suhet. Iga õpilane saab kindlaks teha oma isiklikud ja ametialased vajadused ning lõpetaja nõustajaga luua programm, mis vastab nii programmi nõuetele kui ka individuaalsetele vajadustele.


Karjäärivõimalused

Õpilased, kes lõpetavad MA inglise keeles, saavad karjääri leida järgmiselt:

  • õpetaja / juhendaja (kogukondade tasemed)
  • loominguline kirjanik
  • toimetaja
  • ajakirjanik
  • kriitik
  • avalike suhete spetsialist
  • kõneprinter
  • side spetsialist


Kraadi nõuded

Kõik lõpetajakrediidid peavad olema tasemel 400, välja arvatud kuni kaks 300-tasemel kursust, mis on spetsiaalselt heaks kiidetud inglise keele kraadiõppe jaoks (vt allpool toodud loetelu). Enne 300-tasemelise kursuse registreerimist konsulteerige kindlasti oma programmi nõustajaga.

ENGL-300 Vene kirjandus: Gogolilt Tšehhovile

Üliõpilase kursuste tegemine peaks olema kavandatud selleks, et saavutada piisav ja oluline ettevalmistus Briti ja Ameerika kirjanduses, kusjuures mõned tööd on maailma kirjanduses. Lisaks kursuste tegemisele peavad üliõpilased programmis olema head akadeemilist seisundit ja läbima põhjaliku eksamiga inglise kirjanduse. Programm sisaldab järgmist kursuste tööd:

Nõutavad kursused


Hea positsioon programmis

Kõik õpilased peavad programmis hoidma minimaalse 3,0-kraadise punkti keskmise.

Sõltumata üldise hinnepunkti keskmisest, näitavad klassid C või madalamal magistriõppes vajadust suurendada akadeemilist rakendust. Kui saabub rohkem kui üks klass C, peab üliõpilane esitama kirjaliku avalduse osakondade kõrgkomisjonile jätkamiseks loa saamiseks.

Thesis Option

Vabatahtlik akadeemiline väitekiri on avatud astme kandidaatidele, kes on registreeritud mõlemas astmes, ja neid võib kirjutada kahe 400-astme valikained asemel. See valik sõltub osakondade heakskiidust. Üliõpilane, konsulteerides lõputöönõunikuga ja kõrgkooli koordinaatoriga, esitab lõputöö ettepaneku, mis tuleb heaks kiita, enne kui nad saavad registreeruda doktoritöödeks (ENGL-5901, ENGL-5902 ja ENGL-5903). Lõputöö lõpetanud õpilased annavad oma väitekirja suulise kaitsmise osakondade komiteele enne projekti esitamist Graduate College'iga.

Suurprojekt

Õppejõudude nõustajaga konsulteerides töötavad MA kirjanduse õpilased välja ja esitavad avalikul esitlusel suuremahulise uurimisprojekti kraadinõuetena.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and d ... Loe edasi

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and diverse community of scholars who are as serious about their education as you are. Näita vähem