Programmi kirjeldus

Magistrikraad (MS) inimarengus ja pereteaduses on 30-krediidi kraadi programm, mille eesmärk on edendada arusaamist inimarengu kogu eluea jooksul. Rõhutades sotsiaal-kultuurilise konteksti tähtsust, saavad õpilased laiapõhjalisi teadmisi lapse- ja perekondade uurimisest erinevates kultuurilistes ja ühiskondlikes kontekstides.

Kõik MS õpilased peavad täitma põhikursuse ja valikainete nõuded. Kursused ja väljaõpe rõhutavad mitmekultuurilisi perspektiive laste- ja perekondlikes suhetes ning mitmesuguseid uurimismeetodeid ja stipendiume. Valikainete kursuste võib valida täiendavate CFSi kursuste ja teiste ülikoolide osakondade nagu antropoloogia, psühholoogia, haridus, sotsioloogia, Gerontoloogia, sotsiaalteadused, toitumine, erikoolituse või naiste õpinguid.

Lisaks muidugi töö, MS kraad nõuab lõpule magistritöö (vt lõpetaja käsiraamat üksikasjad). MS programmid valmistavad õpilasi ette teadusuuringute, tervishoiuteenuste ja kogukondlike asutuste karjääri jätkamiseks. Õpilased võivad oma haridusalaseid eesmärke täiendada, taotledes osalemist osakonna doktoriõppes. Kõik õpilased peavad esitama esialgse õppekava oma teise semestri jooksul. Üliõpilased, kes võtavad üle teisele õppeasutusele esitatavad kursused, peavad enne 12 ainepunkti sooritamist Sirakiuse ülikoolis esitama õppekava.

Sisseastujale

Üliõpilased, kes soovivad sissepääsu inimarengu ja pere teaduse osakonda, peavad vastama Graduate Schooli üldisele vastuvõtu nõuetele. Kuigi ükski tegur ei määra programmi sisenemist, on konkurentide taotlejatele tavaliselt vähemalt 1) GPA 3,00 või kõrgem (bakalaureuse- ja / või magistriõppe); 2) GRE skoori 144 kvantitatiivne, 153 verbaalne (palun pidage meeles, GRE eksam tuleb võtta viimase viie aasta jooksul). Rahvusvahelistele õpilastele, kelle põhikeel ei ole inglise keel, on soovitav saada TOEFL-i 577 (paberitesti) või 100 (Interneti-põhise (IBT) testi jaoks).

Osalise tööajaga uuring

Õpilased võivad jätkata oma kraadi täistööajaga või osalise tööajaga. Õpilased peavad registreeruma vähemalt üheksa krediidi tundi täiskohaga staatust. Üliõpilased, kes on registreerunud kuus krediidi tundi või vähem, loetakse osalise tööajaga.

Rahaline toetus

Piiratud osakonna rahaline abi on saadaval lõpetaja aspirantse ja stipendium ainepunkte magistrikraadi ja doktoriõppe programmide õpilastele. Rahaline abi määratakse kindlaks teenitud kasu põhjal.

Lisateavet lõpetanud rahalise abi kohta leiate aadressilt https://graduateadmissions.syr.edu/funding/

Krediidi ülekandmine

Magistriõppe üliõpilased on piiratud maksimaalselt 6 üleviimisega.

Rahuldav edu

Hea seisundi säilitamiseks peavad kõik kraadiõppes osalejad:

  • Teeni B või parem kõikides vajalikes kursustes.
  • Säilitage minimaalne kumulatiivne GPA 3,0, sh väljaspool osakonda välja valitud kursused (nt antropoloogia, haridus, psühholoogia, sotsioloogia jne).

Õpilaste õpitulemused

1. Analüüsida ja hinnata laste ja perede teooriat ja empiirilisi uuringuid

2. Selgitage inimarengut ja üksikisikute ja perede muutusi kogu elu vältel

3. Selgitage ja kasutage arengukoostöö ja muutuste rolli erinevates kultuurikogukondades ja kontekstides

4. Loo teadmised konkreetse teemaga lapse- ja perekonna arengus läbi sõltumatu uurimistöö

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
Deadline
Võta kooliga ühendust
Võta kooliga ühendust
Regular Students: Jan 1. Transfer Students: July 1.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Regular Students: Jan 1. Transfer Students: July 1.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Regular Students: Jan 1. Transfer Students: July 1.
End Date