Inimasustuse magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven magistrikraad tegeleb arengumaade kiire linnastumise ja tänapäevaste linnamuutustega. Arhitektuur, urbanism, maastikuarhitektuur ja ruumiline planeerimine on programmi põhidistsipliinid.

Muu hulgas täiendavad majandust, geograafiat ja antropoloogiat kaastöötajad, valmistades teid ette paremini mõistma inimese ja looduslike ökosüsteemide koosmõju. Programm õitseb oma tõeliselt rahvusvahelisest üliõpilaskonnast ja teaduskonna pikaajalisest teadustegevusest kogu maailmas.

Programmi ülevaade

Struktuur on korraldatud järgmiselt:

· Kohustuslikud kursused

· Valikulised kursused

· Kujundustuudiod

· Lõputöö (teadus- või disainipõhine)

Disainistuudiod moodustavad programmi olulise osa. Need korraldatakse esmaspäeviti ja teisipäeviti kahe täispäevana tööpäevana, pakkudes intensiivset ja ümbritsevat töökeskkonda, nagu see on enamikus kutsetavades ette nähtud. Töötatakse välja tasakaal meeskonnatöö ja individuaalse panuse vahel ning õpilased jaotatakse algusest peale väikestesse segarühmadesse.

Põhikursused on otseselt seotud stuudiopraktikaga: valite rohkem uurimistööle orienteeritud trajektoori, uurimistöö saab välja töötada vastavalt konkreetsele programmi profiilile ja toetavatele kursustele.

Tugevused

  • Inimasustuse aspirantuur (1976-2005) on nüüd sulandunud rahvusvahelisse urbanismikeskusesse: asundused ja keskkonnad (ICU). ICU on läbi põiminud haridus- ja teadustegevuse, mida stuudiod kasutavad stsenaariumide koostamisel vastavalt tegelikule olukorrale kohapeal. MaHSi programmis on uhke vilistlaste võrgustik, kes teevad aktiivselt koostööd disainistuudiote ja lõputööde alal.
  • Õppejõudude ja rahvusvaheliste esinejate kvaliteet ja kvantiteet ning loengusarjade, stuudiožüriide ja / või selliste näitusürituste nagu Belgia urbanismid (jaanuar) või World Urbanisms (juuni) osana pakuvad tipptasemel teadmisi kogu maailmas alus.
  • Välitööd on stuudio töö põhikomponent. Esimese semestri stuudio põhineb Belgia saidil, teine semester pakub saite Euroopas ja mujal.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti