Inimese õppimise ja tulemuslikkuse psühholoogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppekava

Kui te ei tea, kuidas inimesed saavad õppida ja optimaalselt täita, on see magistriõppekava teile õige valik.

Erasmus University

Psühholoogia õppekava koosneb mitmetest moodulitest või kursustest. Iga kursus hõlmab üht konkreetset psühholoogilist teemat. Kõik teemad, mida te selle käigus teete, st loengud, õpetused, praktilised koosolekud ja ülesanded, on seotud selle teemaga. Magistriõppekava koosneb kolmest kursusest, milles uuritakse inimõppe ja -näituse psühholoogia erialasid ning üht statistikat.

Teisel poolaastal, alates veebruarist, teete empiirilise uuringu ja kirjutate oma magistritöö. Mõnel juhul on magistriprogrammi selle semestri jooksul võimalik praktika läbi viia.

Õppekava

 • 1. plokk
  • Hariduse ja koolituse innovatsioon
  • Haridusuuenduste praktiline uurimine
 • 2. blokk
 • Hariduse ja koolituse hindamine
 • Hariduse ja koolituse praktiline hindamine
 • 3. plokk
 • Hariduse ja koolituse mitmekesisus
 • Praktiline kultuuridevaheline tundlikkus ja kultuuridevahelised pädevused
 • 4. plokk
 • Rakendatud mitmemõõtmeline andmete analüüs
 • Praktiline rakendatav mitmemõõtmeline andmete analüüs
 • Blokeeri 5-8
 • Praktiline praktika (valikuline), teadusuuringute ettepanek


Õpetamismeetod

Probleemipõhine õppimine

Probleemipõhine õpe (PBL) on meetod, mis põhineb ideel, et õpilane mängib õppeprotsessis aktiivset rolli (üliõpilaskeskne haridus). See ei tähenda loengut teabe edastamise eesmärgil (nagu traditsioonilistes haridussüsteemides). Selle asemel on eesmärgiks stimuleerida õpilase aktiivset osalemist väikestes haridusrühmades. Sageli ei selgita õppematerjale vaid õpetaja, vaid õpilased ise.

See üliõpilaskeskne lähenemine tuleneb konstruktivistlikust visioonist õppimise kohta, mis ütleb, et parim viis teabe käsitlemiseks on teadmiste aktiivne konstrueerimine selle passiivse tarbimise asemel.

Probleemipõhise õppe puhul on paar kollektiivset loengut, mille käigus õpilased oma õppejõude kuulavad. Juhendid on PBL-meetodi keskmes. Juhendite ajal otsivad õpilased teavet, mida nad hiljem väikestes rühmades arutavad. Õpilane kasutab oma teadmisi uute teadmiste omandamiseks. Keskmiselt on 12 kontakti tundi nädalas. See aeg jagatakse loengute, juhendajate rühmade ja praktilise koolituse vahel. Õpilased veedavad suure osa oma ajast iseõppimiseks ja probleemi lahendamiseks, mida saab teha individuaalselt või rühmades. Enamik õpilasi veedab oma õpingutel umbes 40 tundi nädalas.

Miks õppida inimese õppimise ja tulemuslikkuse magistriteadust

Magistriõppekava pakub sisemist lähenemist õppimise tulemuslikkuse valdkonna praegustele küsimustele. Saate teada, kuidas inimesed õpivad ja täidavad optimaalselt ning millised mehhanismid on õppeprotsessis kaasatud. Neid teadmisi kasutatakse õppekeskkondade võimalikult tõhusaks muutmiseks iga õppija jaoks.

Kas soovite parandada oma arusaamist inimeste õppimisest ja tulemuslikkusest? Pakume teile ühe parima psühholoogia magistriõppe programmi Hollandis.

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas inimesed õpivad, kuidas lapsi õpetatakse lugema, või piloot lennukiga lennata? Kas soovite teada, kuidas saate kõige paremini toimivale meeskonnale koostada või valida õiged inimesed tööks? Kas olete uudishimulik, kuidas mobiilseid seadmeid saab kasutada hariduses ja koolituses või kuidas emotsioonid ja tegevused võivad õppimist mõjutada? Kui üks vastustest nendele küsimustele on jah, siis võib meie magistriõppekava olla teie jaoks ideaalne!

MSc in Psychology on ühe-aastase kraadiõppe programm, mille eesmärk on õpetada õpilastele analüütilisi oskusi ja kontseptuaalseid teadmisi, et nad saaksid töötada iseseisvalt ja koostöös oma soovitud erialal. Programm käsitleb hiljutisi arenguid inimese õppe ja tulemuslikkuse uurimisvaldkonnas ning kasutab kõige arenenumaid uurimismeetodeid.

Miks seda programmi Rotterdamis uurida?

See on intensiivne programm, milles rõhutatakse multidistsiplinaarsete uurimistulemuste kasutamist autentsete psühholoogiliste probleemide lahendamiseks.

 • Sa töötad väikestes gruppides probleemide lahendamiseks, mis võivad selles valdkonnas esineda.
 • Teil on piisavalt võimalusi omandada erialast kogemust ülikooli ja / või välise organisatsiooni õppimise, töötamise või uuringute läbiviimisel.
 • Programm pakub suurepäraseid ettevalmistusi hariduse, teadusuuringute või äri karjääri jaoks.

Mis see spetsialiseeritus on?

Magistriõppekava pakub integreeritud lähenemisviisi praegustele probleemidele õpitulemuste valdkonnas. Saate teada, kuidas inimesed õpivad ja täidavad optimaalselt ning millised mehhanismid on õppeprotsessis kaasatud.

Need arusaamad on väärtuslikud, sest need võivad aidata parandada õpikeskkondi ning praeguseid koolitus- ja õpetamismeetodeid. Individuaalne õppija saab sellest kasu, kuna nende õppeprotsess muutub tõhusamaks.

Magistriõppes „Inimeste õppimise ja tulemuslikkuse psühholoogia” kasutate väikepühmades probleemipõhiseid õpimeetodeid, et tutvuda uuenduste, hindamise ja mitmekesisuse rolliga hariduses ja koolituses. Sul on ka palju võimalusi arendada oma kutseoskusi hariduspsühholoogina.

Programmis uurime muu hulgas seda, kuidas õpiprotsessi saab toetada ja kuidas arvutit ja internetti haridusse ja koolitusse rakendada, et suurendada nende tõhusust. Mida peaks keegi tegema, et saada eksperdiks teatud alal ja milliseid asju tuleks vältida? Kuidas saab testid ja hinnangud olla õppimise stimuleerimise vahendid? Millist rolli mängivad individuaalsed erinevused õppeprotsessis?

See magistriõppekava keskendub multidistsiplinaarsete teaduslike arusaamade rakendamisele, muu hulgas hariduse, kognitiivse, sotsiaalse ja neuropsühholoogia valdkondades.

Miks õppida Rotterdamis?

Tere tulemast kõrgelt hinnatud kõrgkoolisse Rotterdami linnas asuvasse kõrgkoolisse Rotterdami ülikoolis (EUR). EUR pakub 13 valikulist bakalaureuseõpet ja rohkem kui 50 tippprogrammi, mida õpetatakse inglise keeles.

alt = "Erasmuse ülikool jälgib oma päritolu 1913. aastani kui oma juhtivate majandusteadlaste tuntud instituut. Sellest ajast alates on ülikool rahvusvaheliselt tunnustatud oma erilise sotsiaalse orientatsiooni poolest hariduses ja teadustöös. Meie 26 000 õpilast on pärit enam kui 100 riigist maailma.

alt = "Erasmuse ülikool Rotterdamis. Tee see juhtuks.


Karjäärivõimalused inimese õppimise ja tulemuslikkuse kaptenpsühholoogias

Selle programmi lõpetajad saavad õpikeskkondade, õpetajate koolitajate, teadlaste või hariduspoliitika nõustajate edukaks disaineriks.

Inimõppe ja tulemuslikkuse magistrikraadiga on teil võimalus tööle asuda väga erinevates ametites nii Hollandis kui ka välismaal. Meie lõpetajad on omandanud teadmised ja oskused optimaalse õpikeskkonna või koolitusolukorra kujundamiseks, mis on kohandatud õpilaste või töötajate individuaalsetele vajadustele. Nad omandavad positsioone keskkonnas, kus põhirõhk on õppe- ja tulemuslikkuse parandamiseks mõeldud õppe- ja koolitusmeetodite arendamisel ja uuendamisel. Nad töötavad järgmiselt:

 • Juhid
 • Konsultandid
 • Õpetajad / koolitajad
 • Nõustajad nt valitsusasutustes
 • Teadlased

Programmi lõpetajana saate töötada erinevate organisatsioonide heaks; haridusasutused, koolituskeskused, konsultatsioonifirmad, samuti õppematerjale ja tarkvara arendavad ettevõtted (nt Philips või National Aerospace Laboratory).

Lisaks saate töötada ettevõtetes, mis on huvitatud nende toodete kasutatavusest ja tõenduspõhisest disainist.

Karjäärivõimalused

Selle eriala lõpetajad sobivad kohaliku, riikliku või rahvusvahelise tasandi kandidaatideks valitsusvälistes organisatsioonides (poliitikakujundajad, poliitika nõustajad, lobistid) ja kodanikuühiskonna organisatsioonides (nt ametiühingud, erakonnad, uurimisinstituudid). Praegu töötavad selle programmi lõpetajate kohalikud omavalitsused või näiteks projektiassistendid näiteks IOMi juures.

Akadeemilise karjääri jätkamine?

Kui soovite jätkata arenenud, teadustööga seotud haridust sotsioloogia valdkonnas, võite taotleda meie teadustöö magistriõppesse kultuuri, meedia ja kunsti sotsioloogiast. Uuringute läbiviimine on selle programmi keskseks elemendiks. Saate väärtusliku väljaõppe, mis valmistab teid ette doktorikraadi positsiooni taotlemiseks.


Faktilehtede kokkuvõte

 • Ametlik CROHO nimi: psühholoogia
 • Programmi nimi: Inimese õppimise ja tulemuslikkuse psühholoogia
 • Juhendamise keel: inglise keel
 • Tüüp: kapten
 • Kestus: 1 aasta
 • Asukoht: Campus Woudestein, Rotterdam
 • Õppemaksud (2019-2020):
  • 2,083 eurot (seadusjärgne tasu)
  • 11 900 eurot (institutsionaalne tasu: EMP / ELi üliõpilased)
  • 14 900 eurot (institutsionaalne tasu: mitte-EMP / ELi üliõpilased)
Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS ... Loe edasi

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS, and two research institutes RISBO and DRIFT are linked to the faculty. Our education is small-scale and based around Problem Based Learning (PBL). Being connected to the professional field is another characteristic of our study programmes. Näita vähem