Inimese geograafias / säästvas arengus

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm on suunatud neile, kes on taganud doktoriõppe koha inimgeograafias või säästvas arengus St Andrewsis ja kes soovivad või nõuavad aastaid, mille jooksul ta peab oma doktorikraadi.

Taotlejad peavad esitama geograafia- ja säästva arengu kooli, et kindlustada PhD koht kõigepealt.

Need, kes ei ole kindlustanud doktoritöökohta, võivad olla huvitatud säästva arengu programmi õpetatavast magistriõppest.

Inimgeograafia / säästva arengu MRes on ühe aasta pikkune täistööajaga õpetatav kraadiõppekava, mida juhib geograafia ja säästva arengu kool.

Programm on suunatud neile, kes soovivad koolis edasi liikuda säästva arengu või inimgeograafia doktoriõppesse. Fikseeritud programm pakub laiapõhjalist uurimistööd, teoreetilisi lähenemisviise ning kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid uurimismeetodeid. Üliõpilased saavad ka erialaseid oskusi ja teadustöö disaini, mis on spetsiaalselt kohandatud nende endi teadusuuringute huvidega.

Tähtsündmused

 • Selle MRes'i kursuse on heaks kiitnud Euroopa Süsteemsete Riskide Nõukogu ja Šotimaa sotsiaalteaduste magistrikool.
 • Üliõpilaste sotsiaalteaduste erialade eksperdid õpetavad üliõpilastele üldisi teadustööoskusi.
 • Te saate ühekordse koolituse võimalike doktorikraadidega.

Õppetöö formaat

Programmi õpetamise ajal võtavad üliõpilased kuus kohustuslikku moodulit, millest nelja õpetatakse loengute, õpetuste, seminaride ettekannete ja praktiliste harjutuste kaudu ning kaks õpikodade kaudu. Mooduleid hinnatakse kirjalike eksamite ja kursuste kaudu, sealhulgas klassikatsetused, esitlused ja esseed.

Programmi kestel uurivad õpilased erilist tähelepanu suvekuudel 15 000-sõna väitekirja.

Moodulid

Selle programmi moodulitel on erinevad edastamis- ja hindamismeetodid.

Kohustuslik

 • Edasijõudnud sotsiaalteadusliku uurimistöö koolitus 1: ülevaatamine, kontseptualiseerimine, raamimine: süvendab teie arusaamist oma erilist huvi pakkuvast valdkonnast ja arendab teie võimet vaadata läbi teiste töö ja kontseptualiseerida ja kujundada oma.
 • Täiendav sotsiaalteadusliku uurimistöö koolitus 2: planeerimise kavandamine, rakendamine: süvendab teie arusaamist oma erihuviga seotud metoodikast ja arendab teie võimet kavandada, planeerida ja rakendada uurimisprojekti.
 • Sotsiaalteadlane: uurib kõikide sotsiaalteadlaste vajalikke põhioskusi ja valmistab teid ette teadustöö ja professionaalse arengu jaoks.
 • Sotsiaalteaduste filosoofia ja metoodika: tutvustatakse sotsiaalteaduste põhilisi teoreetilisi lähenemisviise, julgustades teid siduma sotsiaalteaduslike uuringute läbiviimisega seotud metodoloogiliste ja epistemoloogiliste küsimuste vahel.
 • Kvalitatiivsed meetodid sotsiaaluuringutes: pakub nii teoreetilist kui ka praktilist tutvustust kvalitatiivsete sotsiaalteaduslike uuringute kogumisele, analüüsile ja kirjutamisele.
 • Kvantitatiivsed uuringud sotsiaalteaduses: kasutajasõbralik sissejuhatus kvantitatiivse analüüsi põhimõistetesse.

Dissertatsioon

Väitekiri annab õpilastele võimaluse viia lõpule 15 000 sõna uurimisprojekt, mis toimib nende doktoritöö pilootina (ühe või mitme teema, saidi, meetodite, küsimuste jms osas). Akadeemilise personali liikme nõustamine, te töötate suvekuudel oma individuaalses väitekirja.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Inimgeograafia / säästva arengu magistrandid lõpetavad paljude erinevate ametialaste karjääride, sealhulgas:

 • jätkusuutlikkus ärijuhtimises, inseneri-, planeerimis-, transpordi-, jäätmete-, energia- või keskkonnajuhtimises.
 • jätkusuutlikkuse uuringud ja poliitikakonsultatsioonid.
 • rahvusvaheline areng.
 • riikidevaheliste organite, nagu ÜRO, Maailmapank, Euroopa Liit ja OECD, jätkusuutlikkuse nõunikud.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Hea 2.1 auhind bakalaureusekraad ainevaldkonnas ja doktorikraadi pakkumine geograafia ja säästva arengu koolis.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

Taotlejad peaksid kõigepealt tagama doktorikraadi pakkumise geograafia ja säästva arengu koolis, saates e-posti teel doktorikraadi sekretär Helen Olaezile aadressil ho10@st-andrews.ac.uk koos järgmisega:

 • CV
 • vähemalt 500 originaalsõnast, viidatud kirjast, konkreetse projektiettepaneku üksikasjadest ja potentsiaalse järelevalvaja tuvastamisest (vt kooli töötajate leheküljed),
 • kindlaksmääratud rahastamisallikas - vt stipendiume teadustöö aspirantidele.

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud Märts 2019

Teave kooli kohta

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coas ... Loe edasi

Founded in the fifteenth century, St Andrews is Scotland's first university and the third oldest in the English speaking world. St Andrews is a unique place to study and live. Nestled on the east coast of Scotland, students may find themselves crossing golf-courses on their way to class, or jogging along the beach after dinner. Not only does the University have a world-class reputation, but it also offers a diverse range of social activities, including over 140 student societies and 50 sports clubs. Historic buildings are juxtaposed against the modern facilities, and the many student traditions truly make studying at St Andrews an unforgettable experience. Näita vähem