Inimressursside magistrikraad (hispaania keeles)

Üldine

Programmi kirjeldus

Personalijuhtimise (Hispaania) magistriprogrammi vastuvõtuprotsess on avatud. Taotlusi saab esitada täielikult veebis siin .

122595_result.jpg

Programmi kirjeldus

Kui otsite karjääri inimeste juhtimises, annab personalijuhtimise magistrikraad teile võimaluse täiendada oma teadmisi inimressursside, võimete ja oskuste alal. Kui töötate inimressurssidega ja soovite värskendada oma teadmisi ning mõista uute inimeste juhtimise kalduvusi või soovite laiendada oma tööalaseid väljavaateid, sobib see programm teile hästi. Sellel ametlikul magistrikraadil osalejad teevad praktika (kogemusteta osalejad) või sisemise parendamise projekti (kogenud profiil), mis võimaldab teil rakendada varasemaid kontseptsioone ja tehnikaid.

Ülikoolilinnak: Bilbao

Krediit: 60 ECTS

Pühendamine: täiskohaga

Praktika:

  • Osalejad, kellel puudub kogemus: Kohustuslik, 18 EAP
  • Praegu töötavad osalejad: parendusprojekt praeguses organisatsioonis

Akadeemilised nõuded

  • Lõpetajad muudes valdkondades peale ärijuhtimise peavad septembris läbima 20-tunnise juhtimiskursuse alused
  • Hispaania keeles: B2

Karjääri väljavaated

Selle magistriõppe lõpetanud on koolitatud töötama mis tahes osakonnas või üksuses, mis on seotud personalijuhtimisega, näiteks konsultatsioonifirmades, mis tahes tüüpi personaliosakondades, värbamis- ja koolitusasutustes.

Kursus ja ained ECTS
Ärijuhtimise kriteeriumid ja tööriistad 7
Tehnilised kompetentsid inimeste juhtimisel 10
Töösuhete ja personalijuhtimise raamistik 7
Juhtimisoskused 9
Sissejuhatus juhendamisse 3
Parandusprojekti praktika 18
Magister lõplik projekt 6
KOKKU 60

Deusto Business Schooli karjääriosakonna eesmärk on hõlbustada kontakti ärimaailmaga ja varustada ülikoolimagistrites osalejaid mõne tööriistaga, mis aitab neil edendada ja parandada nende tööalast konkurentsivõimet.

130504_ale.JPG

Alejandra Blanco, Hispaania

"Pärast psühholoogia kraadi omandamist Deusto ülikoolis olin kindel, et soovin karjääri inimressursside maailmas. Kaalusin erinevaid võimalusi, kuid valisin lõpuks Deusto Ärikooli oma maine, usalduse ja turvalisuse tõttu. garantiid ja kontaktide võrk, mille see mulle annaks.

Kui magistriõppe lõpetasin, sain töökoha HR-osakonnas Deloitte'is, kus ma praegu töötan "

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Deusto Business School is the 1st business school in Spain, with over one hundred years of history as a global reference for well-rounded management education. It has pioneered the training of busines ... Loe edasi

Deusto Business School is the 1st business school in Spain, with over one hundred years of history as a global reference for well-rounded management education. It has pioneered the training of business leaders at its two previous faculty departments: La Comercial, part of the Bilbao campus since 1916; and ESTE, created in 1956 at the San Sebastian campus. Näita vähem
Bilbao , San Sebastián , Madrid , Nantes , Bradford , Cambridge , Firenze + 6 Rohkem Vähem