Innovatsiooni ja tootehalduse kapten

Üldine

Programmi kirjeldus

Master innovatsiooni ja toodete juhtimine

Marketplace keerukust ja dünaamikat luua keskkond, mis suurendab ebakindlust innovatsioonist. Täna, kui ettevõte tahab olla edukas sellises keskkonnas, tuleb näha ebakindlaid võimalused. See on võimalik saavutada ainult käsitledes innovatsiooni kordusmeetodil. Mis iseloomustab sellist protsessi innovatsiooni viib jätkusuutlik edu? Holistiline integratsiooni turundus, disain ja tehnoloogia, koos strateegilist mõtlemist on ainus võimalus arendada toote uuendustest ja teenused säästval viisil.

See on põhirõhk magistrikraadi programm "Innovatsioon ja toodete juhtimine (IKT)". Interdistsiplinaarset koolitust mõiste, erinevaid aspekte innovatsiooni- ja toodete juhtimine on õpetanud nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt.

See programm annab põhjaliku hariduse mehhatroonika, Business Economics ja turundus, täiendatud oskusteave kohale kahe spetsialiseerumise, nimelt "Toote Concept Design" ja "Development Process Engineering". Ta on õpetanud kogenud eksperdid tööstuse, kes on up-to-date viimaseid trende ja arenguid, mis tagab kaasaegne ja tulevikku suunatud programm. Lõpetajad IPM on seega parim varustatud teadmisi ja oskusi vaja saada tippjuhid kõikjal tootearendus, turundus, disain ja kliendi kohtuda.

Informatsioon

 • Kvalifikatsioon: Master of Science in Engineering (MSc)
 • Kestus: 4 semestrit (120 ECTS)
 • Kohad: 23
 • Režiim uuring täistööajaga
 • Sissepääs nõuded: Teostatud bakalaureusekraad (180 ECTS või samaväärne) koos Economics või ehitus ja inglise taust.
 • Õppekeel: 100% inglise

Spetsialiseerumise

Toote Concept Design: Design-keskne tegurid moodustavad paljudel juhtudel peamine potentsiaal diferentseerumine ja tõhusust mehhatroonilist tooteid. Kuna tulevase toote kontseptsioon disainer, mida õppida kaaluda eesmärgile orienteeritud ja ressursse-friendly ergonoomilised, funktsionaalne ja esteetiline aspekte ideed ja kontseptsiooni faasis.

Development Process Engineering: See eriala moodul tegeleb optimeerimine integreeritud arendamise protsesside mehhatroonilist tooteid. Teid õpetatakse, kuidas kujundada ja rakendada teadus- ja arendusosakonna toetuseks vajaliku informatsiooni, planeerimise ja järelevalve süsteemi.

tulevast karjääri

Tehniliselt keeruline turgudel toodete ja protsesside tuleb optimeerida jooksul kunagi lühemate ajavahemike tagant ning uute toodete ja protsesside projekteeritud ja paigutatud. Pealegi, üha suurenev üleilmastumine toob kaasa suurema keerukuse arendamise protsesside ja juhtimise ülesandeid.

Lõpetajad University of Applied Sciences Upper Austria magistrikraadi programm "Innovatsioon ja toodete juhtimine" vastab täpselt nõuetele rahvusvahelise tööstuskaupade ettevõtted.

 • Juhina tehnilisi uuendusi ja tooted, mida on peamiselt vastutavad ideekavand ja positsioneerimine toodetest ja seeläbi tagada pikaajaline edu oma äri.
 • Sa arendada ja rakendada asjakohaseid turundus ja disain strateegiaid, mis võimaldab oma firma paistma poolest edu ja jätkusuutlikkuse konkurentsi.
 • Nagu "arendus Engineer" olete vastutav projekteerimise ja rakendamise tõhusa ja tervikliku arengu protsessi.
 • Nagu "Toote Concept Designer" teil arendada ja mudeleid kasutades uusi vahendeid ja visualiseerimise meetodeid.

Kvalifikatsioon

Magistriõppekava "Innovatsioon ja Product Management" valmistab ette õpilasi juhtivatel tehnilise tootearendus, innovatsioon ja disain, toote juhtimise ja turunduse valdkonnas tööstuskaupade rahvusvahelise tehnoloogia ettevõtted.

Vastavalt vastavaid konkreetseid tegevusvaldkondi põhjalikud teadmised kaasaegne tehnika (reverse engineering, kiire prototüüpimine, bioonika, kasutatavus jne) ei ole vajalik. Valdkondades Development Process Engineering või toote kontseptsiooni Design on ka kaetud.

Lisaks teadmised on vajalikud strateegiline tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimise, samuti rahvusvahelise B2B marketing. Et selliseid keerulisi nõudeid konkreetsete poliitiliste vahendite vajalikkust ja eesmärgile orienteeritud, integreeritud protsessi planeerimine ja protsesside juhtimine.

Uuenduslikud insenerid peab olema ka oskusi portfelli valdkonnas tehnilisi ja strateegilisi design management.

Rahvusvaheline fookus programm paneb erilist rõhku oskus inglise keeles (kogu kursus on õpetanud inglise keeles) ja kultuuridevahelise kompetentsi.

Tööstuse koostööle

Koostöö kohaliku ja globaalse tööstuse üks nurgakivi seda programmi. Tööstuse partnerid on kaasatud:

 • Õppekava arendamise
 • Teadus- ja arendustegevuse projektid
 • õpilane projektide ja praktikume
 • õppejõud tööstuse.

Tulemuseks on suurepärane tööalast:

 • spetsiaalselt valmistatud programmid sobivad tööstusharu vajadustele
 • akadeemilisi teadmisi koos praktilise väljaõppe.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the r ... Loe edasi

The University of Applied Sciences Upper Austria is the largest university of applied sciences in Austria and is an integral part of the tertiary education system. The organization is defined by the requirements of regional scientific and research needs. Näita vähem
Wels , Steyr , Hagenberg , Linz + 3 Rohkem Vähem