Innovatsiooni ja disaini magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Oleme veendunud, et tulevaste väljakutsetega toimetulemiseks on vaja ulatuslikku pädevust innovatsioonis ja disainis terviklikult. Rahvusvahelises innovatsiooni- ja disaini magistriprogrammis omandate teoreetilised teadmised ja praktilised oskused maailmaturul suhtlemiseks. Pärast õpinguid olete konkurentsivõimeliseks tööturul ja doktoriõppeks valmis.

Programm

Innovatsiooni ja disaini rahvusvaheline magistriprogramm on välja töötatud koostöös sidusrühmadega väljaspool akadeemilisi ringkondi ja selle eesmärk on luua selge seos tööturuga. Te omandate nii teoreetilisi kui ka praktilisi oskusi ning saate teavet innovatsioonijuhtimise, disainiprotsesside ja kommunikatsiooni kohta keerukates organisatsioonides. Õppekava sisaldab kvalitatiivseid uurimismeetodeid ja oskusi, kuidas koostöös partneritega väljaspool ülikooli interdistsiplinaarsetes projektides.

Programm ise on multidistsiplinaarne, kombineerides selliseid erialasid nagu inseneri-, sotsiaal- ja humanitaarteadused ning kunstide väljavaated. Kursused aitavad teil arendada oma suutlikkust multidistsiplinaarseks koostööks nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Samuti arendate oma teadmisi enda määratletud valdkonnas innovatsiooni ja disaini valdkonnas.

Tööhõive ja tulevikuväljavaated

Pärast oma kraadi, teil on laiem mõistmine keskne kontseptsioone ja teooriaid innovatsiooni ja disaini. Samuti omandate teenuste ja tootearendusega seotud innovatsiooniprotsessides vajalikud oskused rahvusvahelistel projektidel, mis hõlmavad humanitaarteadusi, sotsiaalteaduseid, inseneritegevust ja tervishoiu- ja hoolekandesektorit. Laialdane programmide sisu annab teile kindla eelise akadeemilise teadustöö karjääri kindlustamisel; Samuti valmistab ta ette kvalifitseeritud juhtimistegevuse era- ja avalikus sektoris.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 270000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Täidetud bakalaureusekraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab 180 ainepunktile innovatsioonijuhtimise, infodisaini, toote ja tootmise arendamise, tööstuse ökonoomika ja juhtimise, tööstusdisaini, inseneriteabe, interaktsiooni kujunduse, masinaehitus või ettevõtlus. Lõpetajad, kellel on bakalaureusekraad teistes valdkondades, peavad olema vähemalt üheaastased töökogemused vastavates disaini või innovatsiooni valdkondades. TOEFL-i testi tulemus, minimaalne punktisumma 575, mille TWE skoor on vähemalt 4,5 (PBT) või 90, kus TWE skoor on vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus, mille üldine ribalskoor on vähemalt 6,5 ja ükski bänd skoor alla 5,5 või samaväärne on nõutav.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct rese ... Loe edasi

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct research within all areas of education and have internationally outstanding research in future energy and embedded systems. Our close cooperation with the private and public sectors enables us at MDH to help people feel better and the earth to last longer. Mälardalen University is located on both sides of Lake Mälaren with campuses in Eskilstuna and Västerås. Näita vähem