Innovatsiooni ja ettevõtluse magistriõpe

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

* Kõik magistriõppe programmid algavad septembris plaanipäraselt hübriidõppe formaadis. Hoolime isiklikust praktilisest õppimiskogemusest näost näkku väikestes rotatsiooni korras õppivates meeskondades. Ülikooliümbruse vibratsioon on täpselt see, mida Vlerick oodata võiks - energiline, sumin ja täis võimalusi, kus on ruumi isikliku arengu juhendamiseks ja rahvusvaheliste võrgustike loomiseks. Muude seansside, näiteks ettevõtluse simulatsioonide või mängude puhul võivad need toimuda veebis, tagades seega kõige paindlikuma lähenemise veebisessioonil.

Teil on ideed - õpetame teile, kuidas mõelda ja käituda nagu uuenduslik ettevõtja ! Tänapäeva ärimaailm on pidevalt muutumas ja juhtimisstrateegiad tuleb pidevalt uuesti määratleda. Ettevõtted otsivad inimesi, kes saavad luua uusi ideid, rakendada raamistikke ja reageerida sellele muutuvale keskkonnale.

See programm õpetab teile, kuidas välja selgitada ja hallata uusi ärivõimalusi. See on värav karjääriks uuendusliku liidrina igasuguses ettevõttes - suures konsultatsioonifirmades, rahvusvahelises või teie enda ettevõttes. Silicon Valley'i katkestamise ajal saate võimaluse külastada innovaatilisi ettevõtteid, investoreid ja inkubaatorid.

Financial Times: We are ranked No. 9 ülemaailmselt Financial Times'i ettevõtete edetabeliks Ettevõtluse alal.

leuven

See programm toimub Leuvenis, mis on üks Belgia elavamaid ülikoolilinnakudest ja kõrgtehnoloogiline hotspot Euroopas. Meie partnerkõrgkooli (KU Leuven) peetakse üheks innovaatilisemaks Euroopa ülikooliks.

Programmi sisu

Programmi esimeses osas saate laialdase ülevaate kõigist juhtimisvaldkondadest. Alustades krahhi kursusel juhtkonna põhialuste, siis siis liikuda põhilisi teemasid. Kõigi erinevate moodulite kaudu on teil silmitsi arvukate tegevuste õppe väljakutsete ja isikliku arengu harjutustega.

Aasta jooksul töötate koos oma meeskonnaga käivitamiskiirendajale oma uue äriidee arendamisel. Kogenud bussid aitavad ja teid väljakutse teel.

Programmi teine ​​osa keskendub täielikult innovatsioonile ja ettevõtlusele. Esmalt võtate esile mõned erikursused ja seejärel valite tööstusharule orienteeritud strateegilise innovatsiooni alglaagri. Üks aasta tähtsamaid sündmusi on kahtlemata Silicon Valley'i katkematu ringreis, kus külastate mitmeid uuenduslikke alustavaid ettevõtteid ja jõuate edukate ettevõtjatega kokku. Viimase kahe kuu jooksul saate kas töötada innovatsioonialase nõustamisprojekti või oma ettevõtte käivitamisel.

Suve jooksul saate taotleda vabatahtlikku praktikat ettevõtte käivitamisel ühe meie partneri inkubaatori või kiirendusprogrammi kaudu.

innovation

Õppimise kogemus

Teie südamega võistlused, kui näete uusi töötamis- ja tootmisviise. Kui teised võivad näha kaoset, näete hämmastavat turuhäireid. Meie magistrandid innovatsioonis ja ettevõtluses muudavad teie mõtteviisi tõeliseks alt = "innovatsiooni mõtteviisiks.

Te omandate vajalikud oskused ettevõtte loomiseks, alt = "innovatsioonide juhtimiseks, muudatuste juhtimiseks ja teiste juhtimiseks idee muutmisel elujõuliseks ärivõimaluseks. See kapten sisaldab Silicon Valley'i katkestusteed, kus külastate innovatiivsed ettevõtted, investorid ja inkubaatorid.

See on ideaalne ettevalmistus mitmesuguste karjäärivõimaluste jaoks, näiteks ettevõtjaks saamine, suurettevõtte alt = "innovatsiooni juht või alt =" innovatsiooni ja teadus- ja arendustegevuse konsultant. Õpid uusi kontseptsioone läbi praktilise kogemuse kahekuulise täistööajaga alt = "innovatsiooninõustamise nõustamisülesande või omaenda asutamisega.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Yes, we offer fully-accredited, world class education programmes combining a healthy mix of theoretical knowledge and practical insight. Yes, we are a leading academic institution with a strong tradit ... Loe edasi

Yes, we offer fully-accredited, world class education programmes combining a healthy mix of theoretical knowledge and practical insight. Yes, we are a leading academic institution with a strong tradition of innovative and independent research. Yes, we boast internationally recognised, expert faculty with close ties to the corporate world. And yes, we are consistently ranked amongst the top business schools in Europe and the world. Näita vähem
Genti , Leuven , Brüssel + 2 Rohkem Vähem