Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimise magister

Üldine

Saadaval 7 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimine

See on kavandatud ja tarnitud koostöös Illinoisi Tehnoloogiainstituudiga (IIT, USA), Taani tehnikaülikooliga (DTU, Taani) ja Nagoya kaubandus- ja äriülikooliga (NUCB, Jaapan). See programm on suunatud töötavatele spetsialistidele, kellel ei ole juhtimise kraadi, kuid kes soovivad juhtida karjäärivõimalusi. Pakume teile karjääri üleminekut spetsialistilt juhile või karjääri ulatuslikku horisontaalset laiendamist uuenduste valdkonnas ning valikuliselt tööstustehnoloogia või infotehnoloogia valdkonnas.

Programm FOCUS

Innovatsioon on tänapäeva majanduse üks kõige olulisemaid mootoreid ning väga sageli tuleneb see kogu valdkonna mõistmisest ja uue lähenemisviisi rakendamisest. Kõigepealt pakub see programm tugevaid organisatsiooni juhtimisoskusi, mis loovad põhiteadmisi innovatsioonijuhtimise sügavama distsipliini kohta ja pakuvad samal ajal võimsat võrgustikku, et jagada arvamusi paljudest erinevatest vaatepunktidest. Programm keskendub hiljem innovatsioonijuhtimisele kõigis selle etappides ning pakub vahendeid ja arusaamist, mis on olulised tagamaks, et innovatsiooni saab kasutada mis tahes organisatsiooni konkurentsivõime tõstmiseks.

UURINGU JOOK JAPANILE

Õppides sellel üliõpilasel on võimalus valida Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimise seminar, mis on koostöös Nagoya kaubandus- ja ettevõtlusülikooliga (NUCB) pakutav rahvusvaheline õppereisil põhinev moodul, mis sisaldab 10-päevast külastust Jaapanis seminari NUCB ja külastavad Toyota, Alpen ja Brother ettevõtteid. Õppides selles programmis, saavad parimad õpilased minna Jaapani õppereisile 40-protsendise hüvitisega.

Kahekordne valik

Kahekordne kraad määratakse eranditult üliõpilastele, kes veedavad lisaaastat kaheastmelise partnerülikooli juures:

 • Illinoisi Tehnoloogiainstituut

Valides selle topeltarvestuse võimaluse, toimub esimesel õppeaastal ISM-i ülikoolis teine ​​õppimiskogemus Illinoisi Tehnoloogiainstituudis (õppimisviis on Internetis). Magistritöö on kirjutatud ja kaitsnud ISM-i ülikoolis.

Innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimine: teemad

1 AASTA

1 SEMESTER

 • Uurimismetoodika (GRAI013)
 • Business Finance (GRAI009)
 • Intellektuaalomand (GRAI017)
 • Äristrateegia (GRAI012)
 • Organisatsiooniline käitumine ja inimressursside juhtimine (GRAI002)

2 SEMESTER

 • Portfell, programm ja projektijuhtimine (GRAI005)
 • Arenevate tehnoloogiate säästev areng (GRAI018)
 • Innovatsiooni juhtimine (GRAI004)
 • Operatsioonide juhtimine (GRAI015)
 • Uue tootearendus (GRAI014)

2 AASTA

1 SEMESTER

 • Magistritöö (GRAI011)
 • Valikkursus (1)

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since starting its activities in 1999, ISM University of Management and Economics had one aim from the very beginning – to offer innovative, qualitative studies and training of management and economic ... Loe edasi

Since starting its activities in 1999, ISM University of Management and Economics had one aim from the very beginning – to offer innovative, qualitative studies and training of management and economics for creative, ambitious young persons and already experienced business managers. Customer Recognition (students, businesses and alumni), International Recognition and Sustainability. Quality and internationality have become the most important priorities of the University’s activities. This aim has been evaluated by International Quality Accreditation (IQA) awarded to ISM in 2006 by the Central and East European Management Development Association (CEEMAN), thus certifying that ISM belongs to universities that offer the most advanced business studies in the region. Näita vähem
Vilniuse maakond , Oslo , Tilburg , Île-de-France , Bordeaux , Tilburg , Teleborg + 6 Rohkem Vähem