AACSB Accredited

Master of Management Innovatsioon ja ettevõtlus

Innovatsiooni süstemaatiline juurutamine ettevõtetes peetakse tuleviku üheks kõige olulisemaks väljakutseks. Innovatsioon on muutunud otsustavaks vahendiks ülemaailmsel tasandil konkurentsieelise loomiseks. Ettevõtlikkus ja innovatsioon on ülemaailmsel tasandil konkurentsieelise loomiseks äärmiselt olulised. Innovatsioon on protsess, mis muudab võimalused uuteks ideedeks ja muudab need ideed turustatavaks toodeteks ja protsessideks. See magistriprogramm tõotab ettevõtte uuendajaid ülesande täitmiseks. Programm on tasakaalustatud seos innovatsioonistrateegia ja -juhtimise alaste teadmiste omandamise ja praktilise labori vahel, kus rakendatakse ärimudeleid ja ettevõtlusalaseid laagreid ettevõtlusega tegelevate ettevõtete ettevõtlusvahendite kohta. Teil on kogemus ettevõtte äritegevuse käivitamise kohta. Te arendate ettevõtliku juhtkonna loomingulist mõtteviisi ja innovatsioonivõimet.

Miks seda programmi Antwerp Management School järgida?

See kapten õpetab osalejatele vajalikke teadmisi innovatsiooni juhtimise, loomingulist mõtteviisi, ettevõtliku oskuste ja uuenduslike vahenditega, et saada tõhus innovatsiooni juhtivtöötaja. Programmi eesmärk on anda noortele spetsialistidele võimalus, väljakutse ja toetada nende innovaatilises ettevõttes rahvusvahelise karjääri jaoks uskumatut eelist. See on tõeliselt ülemaailmne kogemus erinevate rahvuste õpilaste ja õppejõududega ning ainulaadne võimalus laiendada oma rahvusvahelist võrku.

Eduniversal Master Edetabel 2016-2017

TOP 100 - ülemaailmne edetabel

Reastatud # 34 ettevõtluses, kogu maailmas

Mida sa ootad?

Sisu tase: ekspertiisi süvendamine

Pärast seda programmi külastamist

  • Olete omandanud kaasaegseid teadmisi innovatsioonistrateegia ja -juhtimise, innovatsiooni rahastamise ja ettevõtete ettevõtlikkuse kohta.
  • Te omandasite kontseptuaalsed ja praktilised teadmised ettevõtte ettevõtlusvahenditest, nagu ärimudeli innovatsioon ja ettevõtlusfinantseerimine.
  • Teil on teadmised uuenduslikust
  • Teil on kogemusi, kuidas kasutada erinevaid ettevõtlusvahendeid ja kontseptuaalseid mudeleid ärimängude, töökodade raames.
  • Te olete välja töötanud (ettevõtte) ettevõtliku juhtkonna loomingulise mõtteviisi ja innovatsioonivõime (disaini mõtlemine).
  • Teil on kogenud innovatsiooni ja ettevõtlusalast ettevõtlust, kohtudes ettevõtjate, ettevõtete uuendajatega ja innovaatiliste ettevõtete juhtidega korporatiivsete seminaride ja magistriprojektide raames.
  • Sa oled õppinud, kuidas arendada loovat ideed ja muuta see edukaks äriks.

Dublini kirjeldused ja õpitulemused Innovatsiooni magister

Kuupäevad

Alustab: 27. august 2018
Lõpeb: 31. august 2019

Tasud

15950 EUR (käibemaksuvabastus)
Siia kuuluvad: kõik Antwerp Management School ja ekskursioonide kulud. Välja arvatud: raamatud ja dokumentatsioon.

Asukoht

Antwerp Management School
Boogkeers 5, 2000, Antwerpen
Belgia

Nõuded

Taotlejatel peab olema kraad, mis esindab nelja-aastast täiskoormusega ülikoolitaset, mille tulemuseks oli magistrikraad või samaväärne bakalaureusekraad (täiskoormusega 4-aastane õppekava, välja arvatud ettevalmistavad aastad või orientatsioon). Seda on võimalik rakendada enne õpingute lõpetamist. Sellisel juhul toimub valikumenetlus eeldusel, et olete lõpetanud oma praegused uuringud enne programmi algust. See peab olema vabalt inglise keelt, nii kirjalik kui ka rääkinud.

Kraad / sertifitseerimine

Magistriõpe "Juhtimise magister: innovatsioon ja ettevõtlus" on ametlikult tunnustatud flaami kogukond ja see antakse välja pärast eksamite edukat läbimist. Programm on akrediteeritud AACSB, NVAO ja Eduniversal.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 13 kursust Antwerp Management Schoolis »

Viimati uuendatud September 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 29, 2019
Duration
10 kuud
Päevane õpe
Price
15,950 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 29, 2019
End Date
aug 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 29, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
aug 31, 2020

Innovation Sprint testimonials