See kraad on mõeldud neile, kes soovivad arendada karjääri juhid või juhid tehnoloogia juhitud organisatsioonid. Inseneri ärijuhtimise magistrikraad keskendub olulistele lisaväärtustegevustele nagu turundus; toote ja protsesside arendamine; toimingud, logistika ja tarneahela juhtimine; ja konkurentsivõimelise tehnoloogia kasutamine. Selles kursuses kasutatavad oskused ja tehnikad annavad ettevõtetele uue hoogu ja aitavad inimestel endast, oma meeskonnalt ja ettevõttelt parimad olla.

Kursuse struktuur

Kursus on modulaarne - iga õpilane võtab põhi- ja valikainete kombinatsiooni. Kokku uuritakse ja hinnatakse 9 moodulit. Moodulid koosnevad nominaalselt 40-tunnisest õppetööst loengute, seminaride, grupitööde, esitluste, juhtumiuuringute ja e-õppe kujul. See on kaetud täiskonverentsil, intensiivsel nädalal. Mooduleid hinnatakse postimooduli ülesandega.

Õpetatud moodulid moodustavad 50% magistrikraadist. Väitekirjade vormis esitatud suur individuaalne uurimisprojekt moodustab ülejäänud 50%. Kursuse õpetatav element sisaldab 8 x põhilisi mooduleid ja 1 x valikaineid, mis valitakse ulatuslikust loendist.

Allpool esitatud moodulite teave näitab, kuidas kursust õpitakse praeguses 2018/19. Õppeaastal, ja illustreerib mooduleid, mida võib pakkuda järgmistel aastatel. Viimase teabe saamiseks vaadake meie veebisaiti.

Põhilised moodulid:

  • Finantsanalüüs
  • Organisatsioonid, inimesed ja jõudlus
  • Projekti planeerimine, juhtimine ja kontroll
  • Tööstuse tegevusstrateegia
  • Logistika ja operatsioonide juhtimine
  • Kvaliteet, töökindlus ja hooldus
  • Tootearendus ja arendusjuhtimine
  • Tootmistehnoloogia *

* Kohustuslik ainult mitte-inseneri taustaga õpilastele.

Pluss kaks valikaineid ulatuslikust nimekirjast (piirangutega)

Projekt

Projekt on väärt 50% lõplikust palgaastmest ja toetab teid oma isiklike teadustöö oskuste arendamisel. Engineering Business Management projekti võib seostada ettevõtete juhtimise mitmes eri tööstusharudes ja võib käsitleda mitmeid erinevaid aspekte ärijuhtimist, nagu operatiivne, finants, inimressursside, tarneahela või strateegilise juhtimise küsimusi.

Akrediteerimine

Inseneri ärijuhtimise magister (EBM) on praegu akrediteeritud Instituudi Engineering & Technology (IET). Lisateavet ja tingimusi leiate meie veebisaidilt.

Kui olete lõpetanud

Lõpetajad võivad eeldada, et nad hakkavad tööle äri arendamise, tootmise, kvaliteedi tagamise, inimressursside või klienditeeninduse juhtijana paljudes tootmis- või teenindusorganisatsioonides, eriti kui tehnoloogia mängib olulist osa äritegevuse edukuses.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMGis »

Viimati uuendatud Oktoober 27, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
14,115 GBP
£ 14,115 (UK / EL) / £ 25,870 (rahvusvaheline)
Deadline
Võta kooliga ühendust
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
End Date