Inseneri juhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Engineering Management on kraadiõppe programm, mis ühendab kaasaegse tehnikaga inseneriprojekte koos juhtimisoskustega, et anda töötavatele spetsialistidele konkurentsieelised kiiresti muutuvas globaalses keskkonnas. Dubais on rahvusvaheline maailmatasemel inseneriprojektide keskus, kus on ideaalne koht sellise programmi läbiviimiseks. See kontsentratsioon võimaldab teil katta kahes aspektis insenerihaldurina nii tehnoloogina kui ka ärieksperdina ning annab teile põhjaliku tausta sellistes valdkondades nagu organisatsiooniline käitumine, rahandus ja raamatupidamine ning tööstuse inseneriteadmised.

Saundersi kolledži ettevõttes saate läbi viia õppekava, et täiendada inseneri kursuste tööd, tagades, et olete suuteline selles valdkonnas võtma vastu väljakutset ja juhtrolli.

Paindlik ajastus: klassi sõiduplaanid teenindavad töötavaid spetsialiste, pakkudes intensiivseid seminare, mis pakutakse õhtul meie ülikoolilinnakus Dubai Silicon Oasis'is.

Karjäärivõimalused

Master of Engineering Management kraadi kvalifitseerub spetsialistid paljudele põnevatele töökohtadele, sealhulgas:

  • Ehitusprojekti juht. Sellel ametikohal on otsene pädevus kõigi töökoha toimingute üle. Kombineeritud insenerteadmised ja ärialane teadlikkus on olulised.
  • Vanem juhtanalüütik. See spetsialist tagab, et inseneride meeskonnad saavutavad oma ülesannetele kõige tõhusamaid tulemusi.
  • Kulude süsteemide analüütik. Selles olukorras on vajalik finantsjuhtimise alaste teadmiste ja insenerioskuste kombinatsioon. Need inimesed mõjutavad otseselt laiaulatuslikke projekte.
  • Ehitusjuhtimise insener. Ehitushalduse inseneril on ehitusvaldkonna mitmesuguste konstruktsioonide planeerimise ja ehitamise volitused. Küsimused, millega ta igapäevaselt tegeleb, hõlmavad tööjõudu, materjale ja masinaid.
  • Tööstusjuhtimise insener. See spetsialist tagab, et tööstuslikud heitkogused liiguvad tootmissüsteemi kaudu ohutult

Õppekava

Kursus

Olemasolevad inseneri juhtimise kursused

Nõutav / Põhikursused

ACCT-603 otsustajate arvestus (3)
ISEE-750 süsteemi ja projektijuhtimine (3)
ISEE-760 katsete kujundamine (3)
ISEE-771 süsteemide ehitus (3)

Inseneri juhtimise valikainete kursused (vali 3)

GRCS-701 uurimismeetodid (3)
SERQ-712 läbimurre mõtlemine, loovus ja innovatsioon (3)
MGMT-740 organisatsiooniline käitumine

Valikained (vali 3)

ISEE-691 elutsükli hindamine (3)
ISEE-711 täiustatud simulatsioon (3)
0EEE-600

Välju tööriist

ISEE-792 Engineering Capstone (3)
ISEE-790 uurimistöö (6)

Akrediteeringud

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 2008, RIT Dubai is a not-for-profit global campus of the esteemed Rochester Institute of Technology in New York, one of the world’s leading technological-focused universities with a sto ... Loe edasi

Established in 2008, RIT Dubai is a not-for-profit global campus of the esteemed Rochester Institute of Technology in New York, one of the world’s leading technological-focused universities with a storied 185 year history. RIT Dubai offers highly valued Bachelor’s and Master’s degrees in business and leadership, engineering, and computing. The curriculum provides students with relevant work experience through an innovative cooperative education program that helps students stand out in today’s highly completive job market. Näita vähem