Inseneri juhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursus

Tööstusharu vajadustele vastav informatsioon annab üliõpilastele võimaluse töötada välja tugeva suhtlusoskuse ja -võime, mida tööandjad otsivad lisaks juhtimisele, läbirääkimistele ja mõjutamisele, esitusviisidele ja eneseteadvuse oskustele.

Sul on võimalus õppida mooduleid, sealhulgas energeetika põhialuseid, rahandus, majandus, energeetikasüsteemid, ettevõtlus ja riskijuhtimine. Nii Lincoln International Business Schooli kui ka Engineering Schooli poolt pakutavad programmid maksimeerivad iga kooli erialaseid teadmisi, tagades ühtlasi mõlema valdkonna ühtse edastamise.

Õppetöö hõlmab praktilise juhtumiuuringute kasutamist eesmärgiga võimaldada teil seostada teooriat praktikaga erinevatel äriolukordadel. Teil on võimalus osaleda äriekspertide juhitud töötubades, külastada ettevõtteid praeguste tavade vaatamiseks (mille kulud on hõlmatud Engineering School) ja osaleda ettevõtte projektides. Nende tegevuste toetamiseks on teil juurdepääs karjäärivõimaluste komplektidele, mille eesmärk on aidata luua CV-d, tegeleda psühhomeetriliste testidega ja kujundada tõhusaid rakendusi.

Selle kursuse võtmefunktsiooniks on spetsiaalne karjäärivõimalus. Õpilastele antakse võimalus lõpetada oma tausta ja püüdlustega kohandatud karjäärikava, ning me hoiame teiega ühendust, et pakkuda abi, kui loote oma karjääri esimese kahe aasta jooksul pärast lõpetamist.

Kuidas sa õpid

Õpilastel on võimalus õppida mitmesuguseid teemasid, et arendada kriitilist inseneri ja juhtimisteooria mõistmist. MSc Engineering Management sisaldab inseneri-ja juhtimise põhilisi mooduleid, mida iga õpilane peab õppima. Õpilased valivad seejärel neli valikulist moodulit, pakkudes neile võimalust kohandada oma õppimist oma tausta ja karjääri ambitsioonidega. Lõpuks tugineb projektipõhine väitekiri, mis põhineb tavaliselt tööstusharul, teoreetilistel teadmistel, mis on antud eeskujuks, ning laiendada kaasaegse tööandja poolt hinnatud teadmiste rakendamise kontseptsioone.

Tuum:

 • Juhtkonna otsuste analüüs
 • Engineering Research Project
 • Masinad elektritootmises
 • Säästvad energiasüsteemid
 • Pangandus-, rahandus- ja majandusuuringute meetodid

Vabatahtlik:

 • Rakendatud termosõidukite süsteemid
 • Põletamine ja säästvad kütused
 • Rahandus ja raamatupidamine
 • Tööstuslik turbomootor
 • Hanked ja tarneahelad
 • Tooteohu analüüs
 • Projektide ja lepingute riskijuhtimine
 • Võistkonnad ja juhid

Õppetööd teavitatakse reaalmaailma eeskujul ja üliõpilasi oodatakse osalema loengutes, seminaridel ja töötubades teemade uurimiseks, uurimiseks, arutamiseks ja arutamiseks.

Selle kursuse eesmärk on õpetada õpilastele oskusi, mis on vajalikud, et edukalt hallata erinevaid äriolusid, mida nad võivad oma karjääri jooksul kokku puutuda, ulatudes väikestest koosolekutest ja läbirääkimisolukordadest kuni suurele vaatajaskonnale.

Kontakt ja sõltumatu uuring

Selle programmi iganädalased kontakttundid võivad erineda sõltuvalt valitud üksikute moodulite valikutest ja uuringu etapist.

Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et iga tund klassiõpilastel kuluks kaks-kolm tundi iseseisvas õppes.

Kursuse koosseis ja esitlus katkevad iga mooduli kohta erinevalt ja võivad sisaldada loenguid, seminare, töötoad, iseseisvat õpet, praktikume, teadustööd ja üks-ühele õppimist.

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust programmi juhtkonnaga.

Kuidas teid hinnatakse

Selle kursuse käigus kasutatakse erinevaid hindamismeetodeid, mis põhinevad peamiselt avatud kursuste kujundamisel, kus õpilased saavad kasutada ressursse, mis neile pärast lõpetamist oleksid kättesaadavad.

Õpilased ootavad, et nad näevad kõrgetasemelist arusaamist oma ainete põhialustest, aga ka seda, kuidas neid rakendada ja laiendada, et arendada edasi.

Probleemipõhise õppe kujuline hindamine võimaldab õpilastel individuaalselt hinnata ja arendada oma arusaamu eesmärgiga rahuldada oma isiklikke õppimisvajadusi ja stiili.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Omadused

Selle võimalusega teha tihedat koostööd meie tööstuspartneritega või oma sponsorettevõttega, on programmi eesmärk pakkuda praktilisi kogemusi, mis aitavad õpilastel osaleda ja saavutada.

Sisenemise nõuded

Autasud või samaväärne töökogemus.

See programm on suunatud lõpetanutele laias ulatuses inseneri erialadel ja ei ole varasemaid kogemusi äri-ja juhtimise uuringud on vaja. Neile, kes on juba uurinud vastavat eriala, pakub see kursus teie teadmisi kõrgemale tasemele.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem