Inseneri matemaatika magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Programm annab teile laiaulatuslikke ja asjakohaseid teadmisi matemaatika ja selle rakenduste kohta. Sellised teadmised on suure nõudlusega, sest homsed tehnoloogiad sõltuvad matemaatilistest meetoditest ja arvutustest. Programm annab teile teadmisi ja oskusi, mis on teile kasulikud uue tehnoloogia väljatöötamisel, jätkusuutliku ühiskonna rajamisel või oma edukate ettevõtete käitamisel.

Programm

Inseneri matemaatika magistriõppekava eesmärk on õpetada õpilastele matemaatilisi vahendeid homse tehnoloogia arendamiseks. Teil on laialdased ja asjakohased teadmised matemaatiliste rakenduste ja meetodite kohta, mis on kasulikud nii erasektori kui ka akadeemilise maailma teiste valdkondade hulgas. Sa õpetad matemaatilisi meetodeid rakenduste statistika, infotehnoloogia, infotehnoloogia, energeetika ja keskkonna inseneri, robootika ja automaatjuhtimise inseneri, samuti optimeerimine.

Programm on hoolikalt kavandatud veel paindlikuks ja annab Teile hea teoreetilised teadmised ja hästi välja töötatud töömeetodid inseneriteaduses. Te võtate kursused maatriksiteooria, kvantarvutustehnika, lainete, optimeerimise ja algebra, kõik valitud kaasaegse inseneri jaoks. Programmi kursustel käsitletavad teemad hõlmavad suurt andmeanalüüsi, turvalist ja usaldusväärset suhtlust, PageRank ja matemaatilist modelleerimist.

Programmi paindlikkus annab teile võimaluse süveneda sügavamalt eri valdkondadesse, mis teile eriti huvitavad. Näiteks projektikursustel on teil võimalus otseselt kontakteeruda arendustegevusega ja teadustööga või teha koostööd ettevõtte ja oma magistritööga.

Tööhõive ja tulevikuväljavaated

Oma kraadiga magistriõppesse inseneri matemaatika alal, on teil palju võimalusi hea karjääri saavutamiseks. Varasemate uuringute käigus omandatud tehnoloogiliste oskuste kombinatsioonil on teil vajalikud teadmised uute tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamiseks ja loomiseks. Tulevase tehnoloogia arendamine sõltub matemaatiliste meetodite ja arvutuste kasutamisest ning põhineb sellel.

Programmi lõppedes saate näiteks oma ettevõttes või Rootsi või rahvusvahelises ettevõttes töötada või uurida oma tehnoloogilistes lahendustes matemaatilisi või statistilisi meetodeid, arvutusi ja algoritme. Pärast programmi lõpetamist on ka hea võimalus jätkata Mälardalen University või mõnes muus ülikoolis nii Rootsis kui ka välismaal.

Inseneri- ja matemaatika spetsialistid on paljudes valdkondades ja ettevõtetes, nt kommunikatsioonitehnoloogia, infotehnoloogia, internet ja arvutid, robootika, pangad ja kindlustusseltsid, inseneri- ja konsultatsioonifirmad, ehitusettevõtted, meditsiiniettevõtted ja energiaettevõtted, samuti avalikus sektoris, kui tegemist on meditsiini, tervishoiu ja hariduse valdkonnas.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 270000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureuse kraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab 180 ainepunkti, millest vähemalt 90 ainepunkti kuulub matemaatika, teaduse või inseneri, millest vähemalt 45 ainepunkti on järk-järgult spetsialiseerunud matemaatika / rakendusmatemaatika. TOEFL-i testi tulemus minimaalse skooriga 530, TWE skoor vähemalt 4,0 (PBT) või 72, TWE skoor vähemalt 17 (iBT) või IELTS testi tulemus, mille üldine sagedusribas on vähemalt 5,5 ja ükski bänd skoor alla 5,0 või samaväärne on nõutav.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct rese ... Loe edasi

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct research within all areas of education and have internationally outstanding research in future energy and embedded systems. Our close cooperation with the private and public sectors enables us at MDH to help people feel better and the earth to last longer. Mälardalen University is located on both sides of Lake Mälaren with campuses in Eskilstuna and Västerås. Näita vähem
Eskilstuna , Norrmalm + 1 Rohkem Vähem