Inseneride juhtimise kõrgtehnoloogiliste ehitiste kapten

Üldine

Programmi kirjeldus

* Kandideerimissüsteem avatakse 1. jaanuaril 2020

Suurte ehitustööde meistrid (MEL) on mõeldud inseneridele ja arhitektidele, kes soovivad ehitussektoris midagi muuta. Selle programmi lõpetanutele on tehnilised ja juhtimisoskused, et parandada olemasolevate ehitiste energiatõhusust ja kujundada integreeritud kõrgtehnoloogilisi energiasüsteeme uute hoonete jaoks.

Energiakasutus hoonetes on oluline kasvuhoonegaaside heitkoguste tekitaja, mistõttu on esmatähtis kavandada energiatõhusamaid ehitisi ja olemasolevaid hooneid. See on kasvav sektor, kus on konsultatsiooni-, ehitus-, tootmis- ja valitsemisvõimalused. Kui energiasäästu standardeid suurendavad valitsused kõikidel tasanditel, on vaja spetsialiste, kes saaksid meie keskkonnasõbraliku integreeritud suure jõudlusega energiasüsteemide kujundamisel juhtpositsiooni.

Valitsuse ja tööstuse tööandjad otsivad spetsialiste, kellel on loovad ja visuaarsed oskused, et töötada välja protsessid ja süsteemid, mis võivad viia püsivate muutuste poole. Koos tugeva juhtimisoskusega ja ettevõtlusoskustega aitab see programm välja töötada uuenduslikke lahendusi, hallata meeskondi ja otseprojekte - oskuste kogumit, mis on tänapäeva ärikeskkonnas väga oluline.

MEL on 12-kuuline kraad alates jaanuarist. Kuigi 60 protsenti teie suure jõudlusega ehitisi kursustest keskendub teie tehnilisele erialale, ülejäänud 40 protsenti on juhtimisarenduskursused, mis parandavad teie äri-, kommunikatsiooni- ja inimeste oskusi. Juhtimis- ja juhtimiskoolituste juurutamine toimub koostöös UBC i Sauder'i ettevõtluskooliga.

Kiired faktid

 • Kraad: inseneri juhtimise magister
 • Teema: Engineering
 • Tarneviis: ülikoolilinnakus
 • Spetsialiseerumine: suure jõudlusega hooned
 • Programmi komponendid: ainult kursuste teostamine
 • Teaduskond: Rakendusteaduskond
 • Kool: arhitektuuri- ja maastikuarhitektuurikool

Kõrgtehnoloogiliste hoonete inseneri juhtimise magister (MEL) on professionaalne kraad arhitektidele ja inseneridele, kes soovivad ehituses täiustada ja juhtida innovatsiooni. See hübriid-magistrikraad ühendab endise taseme arhitektuuri ja inseneride kursused UBC Sauder'i ettevõtluskoolide kursustega, pakkudes teile oskusi ja kindlustunnet, et oma karjääri edendada uutes suundades.

Kogu maailmas kasvab nõudlus suure jõudlusega ehitiste järele ehitiste järele, mis parandavad meie linnakeskkonda energiakasutuse ja kasvuhoonegaaside heitkoguste vähendamise kaudu, parandades samal ajal nende kasutajate üldist kogemust. Valitsused ja juhtivad organisatsioonid otsivad arhitekte ja insenere, kellel on integreeritud arusaam energiasüsteemidest ja regeneratiivsest arengust, et kavandada järgmise põlvkonna suure jõudlusega ehitisi. Nad otsivad ka üksikisikuid, kellel on ettevõtte teadmised ja suhtlemisoskused, et juhtida multidistsiplinaarseid meeskondi ja juhtida muutusi.

Vali insener ja äri

Kõrgefektiivsetes ehitistes MEL pakub ainulaadset tehniliste ja äriklasside kombinatsiooni, mis annab teile strateegilisi oskusi, et mängida juhtivat rolli tulevikku mõtlevates organisatsioonides. Te võtate arhitektuurimõisted rohelise ehitusprojekti ja inseneriõppe kursuste kohta energiamudelites ja disainis. Ärikursused, mida pakuvad UBC Sauder School of Business, pakuvad teile tugeva aluse äritegevuse strateegias ja innovatsioonis, toimingutes ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

Saada konkurentsieelne

Selles 12-kuulises programmis saate:

 • olema immutatud dünaamilisse ja integreeritud uurimiskeskkonda, mis ühendab inseneriteaduse ja arhitektuuri valdkonnad
 • teravdada oma tehnilisi ja analüütilisi oskusi läbi projektipõhise õppekava, mis sisaldab praktilisi õppimisvõimalusi, sealhulgas kahte interdistsiplinaarset nurgakivi projekti, mille abil saate parandada olemasoleva hoone keskkonnategevuse tulemuslikkust ja luua uue hoone jaoks kõrgtehnoloogiline energiasüsteem
 • õppida tunnustatud teaduskonna ja tööstuse eksperdid üks maailma 40 top-ülikoolid
 • laiendage oma professionaalset võrku, kui teete koostööd teiste MELi üliõpilastega
 • omandada põhitegevus, projektijuhtimine ja suhtlemisoskused, et edendada oma karjääri ja enesekindlalt positsiooni suurendada vastutust

Üldnõuded

 • Bakalaureusekraad üldise keskmiselt 76%
 • Dokumendid, mis tõestavad teie praegust kodakondsust (tavaliselt teie riigi passi või muud kodakondsusdokumenti) või teie Kanada alalist elukohta

Programmi erinõuded

 • Bakalaureusekraad inseneri või arhitektuuri valdkonnas
 • Kolm või enam aastat vastavat töökogemust ehitussektoris

Inglise keele nõuded

Kui olete lõpetanud oma kraadi väljaspool Kanadat asuvas ülikoolis, kus inglise keel ei ole õppe põhikeel, peate esitama oma ingliskeelse tasemeeksamituse tulemused:

 • Kui teie üliõpilane või magistrikraad lõpetati väljaspool Kanadat inglise keelt kõnelevas ülikoolis, aktsepteerime ülikooli inglise keele oskuse ametliku tõendi, milles öeldakse, et teie kraadiõppe põhitekst oli inglise keel.
 • Kui teie bakalaureuse või magistrikraadi ei õpetata inglise keeles, peate esitama kehtiva inglise keele oskuse skoori:
  • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test):
   • Minimaalne skoor on 90 (internetipõhine eksam), mille minimaalne osa on 22 [lugemisel, kuulamisel] ja minimaalne komponentide skoor 21 [kirjalikult, rääkides]
   • Minimaalne skoor 55 lugemiseks, kuulamiseks ja kirjutamiseks (paberil põhinevas testis) koos kirjaliku inglise testiga (TWE) 4,0-ga.
  • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise teenus): minimaalne üldine bänd skoor on 6,5, ilma teise komponendi skoor vähem kui 6,0 akadeemilist (mitte üldine) IELTS test
 • Inglise keele oskuse testid peavad olema tehtud viimase 24 kuu jooksul teie taotluse esitamise ajal. Kui teie inglise keele oskuse tulemused aeguvad peagi, peate esitama ametlikud tulemused (lisaks mitteametlikele tulemustele, mis on esitatud koos teie veebirakendusega) Briti Columbia ülikoolile, kõrgkoolide vastuvõtuosakonnale (IELTS) või koodiga 0965 (TOEFL). Ametlikud testitulemused tuleb kätte saada otse väljaandvalt organisatsioonilt enne 24-kuulist tähtaja lõppu. Osakond ei vastuta nende õpilaste eest, kes ei saa oma tulemusi pärast nende aegumist esitada.
 • Taotluse täielikuks täitmiseks peavad õpilased esitama oma ametlikud testitulemused otse UBC -le dokumentide esitamise juhiste kaudu.

Kraadi eelised

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuenda oma tehnilisi oskusi

Energiasüsteemide projekteerimisel ja modelleerimisel saate integreeritud tehnilise aluse, mis võimaldab teil olla tehniline liider integreeritud projekteerimisel ning roheliste hoonete energiasüsteemide ehitamisel ja hooldamisel.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Saage kindel liider

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Gain professionaalse magistriõppe maailmaklassi ülikoolist

UBC on üks maailma 40 parimaid ülikoole ning selle programmid ja professorid on ülemaailmse tipptaseme maine. UBC loodusteaduste teaduskond on koduks Põhja-Ameerika premieri insenerikoolidele ning arhitektuuri- ja maastikuarhitektuuri koolitajatele tunnustatakse oma valdkonna juhte.

UBC Sauder School of Business on Kanadas esikohal ja 38. maailmas äri- ja juhtimisuuringute jaoks ning kool on tuntud oma pühendumuse eest rangetele, asjakohastele ja kogemuslikele õpetustele.

Laienda oma võrku

Kõrgtehnoloogiliste ehitiste programmi MEL üliõpilane suurendab oma isiklikku ja professionaalset võrku:

 • õppimine maailma tuntud õppejõud, kes on spetsialistid rohelise hoone projekteerimise ja tegevuse
 • õppides koos motiveeritud eakaaslastega, kes pakuvad programmi mitmekesist töökogemust ja perspektiive
 • võttes äriõppe kursusi teiste üliõpilastega teistest rakenduskõrgkoolide teaduskondadest - kaasatud ja ambitsioonikad spetsialistid multidistsiplinaarsest MEL-st ja tervishoiu juhtimise ja poliitika programmid

"Meie programm kaasab mõned parimad praktikud valdkonnas, et õpetada meie rakendatud kursused. Me kasutame meeskonnapõhist lähenemisviisi, mis toob energiatööstuse modelleerimise, rohelise hoone ja regeneratiivse disaini valdkonnas eksperdid otseselt koostööd meie õpilastega. "- Ron Kellett

Mine edasi

Spetsialistid, kes on omandanud tehnilise eriala ja ettevõtte põhialused, omavad selget konkurentsieelist. Nõudmisel nii valitsuse kui ka tööstuse tööandjad, meie lõpetajate edukalt liikuda soovitud seisukohti ja uusi tööstussektoreid.

"Spetsialistid, kes suudavad nii inseneri kui ka äri keelt rääkida, on tõenäoliselt edukad uute ideede rakendamisel ärihoonetel." - Dr. Adam Rysanek

Karjäärivõimalused

MEL High Performance Buildings kraad annab tugeva tehnilise aluse energiasüsteemide projekteerimise modelleerimine, varustades teid tehnilise juhina integreeritud projekteerimise, ehitamise ja hooldamise roheline hoone energiasüsteemid. See tehniline sihtasutus on tasakaalustatud juhtide ja ettevõtjate kursustega, mis annavad teile rohelise ehitiste disaini järelevalveks võimas oskused, alates esialgsest planeerimisetapist kuni rakendamise ja toimimiseni. Tüüpiliste lõpetaja rolli näidete hulka kuuluvad inseneri konsultant, LEEDi professionaalne, linna või kohaliku omavalitsuse planeerija, koodi ja käsundi arendaja, projektijuht arhitektuuris

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and a ... Loe edasi

The Faculty of Applied Science oversees administrative procedures for the School of Architecture and Landscape Architecture, the School of Community and Regional Planning, the School of Nursing, and all engineering activities at the Vancouver campus and the School of Engineering at the Okanagan campus. Näita vähem