Inseneriteaduse ja tootmissüsteemide juhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kirjeldus

Tehnoloogia juhtimise ja innovatsiooni 2. tsükli eesmärk on pakkuda teadusliku lähenemisviisi abil täiustatud, järjepidevat ja ajakohast koolitust, et luua kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kes suudavad lahendada nii tööstuskeskkonna praktiliste rakendustega seotud probleeme kui ka lõpuks uurijakarjääri selles teadusvaldkonnas.

Õpilased peaksid omandama oskused, mis võimaldaksid neil edasi õppida iseseisvalt omandatud teadmisi, muutudes seega oma valdkonna ettevõtete ja tööstusorganisatsioonide väärtuslikuks varaks.

MSc programmi eesmärk on ka meelitada ligi teisi ülikoole, juhtimise ja inseneri akadeemilist taustaga õpilasi ja tööle spetsialiste lennundus, autotööstuse ja ehitus valdkonnas, kes soovivad spetsialiseeruda selles valdkonnas ja edendada oma karjääri.

Sihtimine

Need, kes vastavad järgmistele tingimustele, võivad kohaldada õpingute tsüklit, mis viib magistri kraadi:

  • Bakalaureusekraadi või juriidilise ekvivalendi omanikud;
  • Välisriigi akadeemilise kraadi omanikud, kes on andnud Bologna protsessi põhimõtete kohaselt korraldatud esimese tsükli järgi riigi poolt, kes on seda protsessi liitnud;
  • Akadeemilise, teadusliku või erialase elulookirjelduse omanikud, kes tunnistavad suutlikkust kursuse teadusliku nõukogu poolt läbi viia selle õpingute tsükli.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us.

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us. Näita vähem