Inseneriteaduse magister ja rahvusvaheline äri

Üldine

Programmi kirjeldus

Osta sinist majanduse

Kas teil on tehnika- või teaduskraad? Kas soovite saada äriharidust, laiendades oma tehnilisi teadmisi ja oskusi taastuvate energiaallikate valdkonnas?

Parandage oma karjäärivõimalusi meie interdistsiplinaarse magistriõppega inseneri ja rahvusvahelise äri. Meie uus kraad võimaldab teil saada terviklikku arusaamist nii majanduslikest kui ka tehnilistest süsteemidest.

Arvestades meie rahvusvahelist perspektiivi, paneme rõhku õppekavaga seotud kolmele asjakohasele kutsevaldkonnale: taastuvenergia, säästev veevarustus ja jätkusuutlik jäätmekäitlus.

Kasutage meie suurepäraseid õppetingimusi, meie teadmisi, meie võrgustikke ja rahvusvahelist atmosfääri SRH Hochschule Berlin . Hakka soovitud rahvusvaheline Blue Economyi ekspert. Õpi töötama, mõtlema ja tegutsema nii insenerina kui ka ettevõtjana.

Sisu, eesmärgi ja kursuse ülesehitus

Õppekava interdistsiplinaarne lähenemisviis soodustab taastuvenergia valikuliste moodulite tehnilisi teadmisi, veemajandust ja jääkide haldamist. Nende moodulite koostoime kasutades omandavad õpilased võimaluste kombineerida erinevaid tehnoloogiaid ja oskusi, et töötada välja uusi säästvaid lahendusi.

Lisaks tehnilistele teadmistele omandavad Master of Engineering üliõpilased juhtimise teemasid ja teooriaid ning saavad laiendada oma projektijuhtimise oskusi rahvusvahelises kontekstis. Nad õpivad turunduse, müügi, finantseerimise, investeerimisstrateegiate ja rahvusvaheliste lepingute alal. Selle interdistsiplinaarse taustaga varustatud tehnika ja rahvusvahelise äri programmi lõpetajate oskused on suurepärased karjäärivõimalused.

Teadmised, meetodid, kogemused ja isiksus

Professionaalsed, sotsiaalsed, metoodilised ja praktilised oskused: tänu hiljuti välja töötatud õppekavale pakub meie õppekava teile põhjaliku oskuse. Meie ülikooli rahvusvaheline profiil ja meie üliõpilaskonna kultuuridevaheline iseloom tugevdavad teie isikupära. SRH pakub teile ideaalseid tingimusi multikultuurilises maailmas edenemiseks.

Karjäärivõimalused

Enamik inseneri- ja rahvusvahelise ettevõtluse lõpetanute töökohti on uuenduslike kasvutööstuses ja pakuvad suurepäraseid karjäärivõimalusi. Roheline või sinine majandus annab aluse mitmesugustele töökohtadele, mis nõuavad eksperte, kellel on laialdased insenerteadmised ja kes on võimelised võtma rahvusvahelistelt ettevõtetelt nõutud juhtimis- ja juhtivad positsioone.

Edasi oma karjääri magistrikraadiga

Lõpetamisel saate töötada konsultatsioonide, uuenduslike alustavate ettevõtete, tehasetootmises või traditsioonilistes ettevõtetes, kes kasutavad taastuvenergia lahendusi ja tehnoloogiaid. Edasised karjäärivõimalused seisnevad jääkide haldamises, säästvates veevarustussüsteemides, samuti energia- ja keskkonnatehnoloogiates.

Töövaldkonnad:

 • planeerimis- ja arendusbürood
 • konsultatsioonifirmad
 • tehase operaatorid
 • energia ja vee tarnijad
 • tehase tootjad
 • ühendused
 • avalik-õiguslikud asutused ja ametiasutused (litsentse väljastavad asutused, planeerimis- ja arendusosakonnad jne)

Hakake arsti kraadi

Inseneri ja rahvusvahelise äri kraad valmistab ette juhtivat positsiooni ettevõttes, akadeemilises karjääris või doktorikraadiga.

Taotlus

Hakake oma karjääri SRH Hochschule Berlin ja SRH Hochschule Berlin oma magistriprogrammi. Siin leiate teavet vastuvõtu nõuetele ja järgmiste sammude kohta SRH-i õppimisel.

Võite alustada oma õpinguid SRH Hochschule Berlin talve semestris. Lihtsalt taotlege kohe võrgus. Me vaatame teie taotlust hoolikalt läbi ja kutsume teid vestlusele, kui teie kvalifikatsioon vastab meie magistrikraadi kriteeriumidele. Rakendamine on tasuta.

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtutingimused muutuvad sõltuvalt taotleja hariduslikust taustast ja kodakondsusest.

Bakalaureusekraad

 • Engineering (keskkonnatehnika, elektrotehnika, infotehnoloogia, mechatronic ehitus, masinatööstus, tsiviilehituse jne) või
 • (Loodus) teadustöö või
 • samaväärne kraad sama õppevaldkonnas.

Oma varasemate õpingute ajal peavad õpilased hõlmama järgmisi teemasid: nõutavad krediidid ja õppetöö koormus:

Märkus: 1 ECTS (Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem) krediidipunkt on võrdne 30 tundi õpitoadest.

 • Matemaatika (algebra, analüüs): 24 ECTS ainepunkti x 30 h = 720 h töökoormus
 • Teadused (füüsika, keemia): 24 ECTS ainepunkti x 30 h = 720 h töökoormus
 • Arvutiteadus jms: 12 ECTS ainepunkti x 30 h = 360 h töökoormus

Alates 2018. aastast pakutakse SRH Hochschule Berlin vastavates valdkondades taotlejatele, kellel ei olnud eelmistes uuringutes eespool nimetatud teemadel vajalikku töökoormust või piisavat krediidipunkti.

Täiendavad nõuded on

 • inglise keele oskuse tõend ja
 • edukas osalemine valimisprotsessis.

Kõik taotlused vaadatakse individuaalselt läbi, et teha kindlaks, kas nad vastavad vastuvõtutingimustele.

Keeleoskuse tõendamine

Vastuvõetud inglise keele taseme testid on järgmised:

 • TOEFL 87 ibt
 • TOEIC Listening / Reading 785, kõne 160, kirjutamine 150
 • IELTS (akadeemiline) 6,5 (vähemalt 6,0 iga oskuse kohta)
 • CAE (klass A, B või C)
 • CPE (klass A, B või C)
 • Pearsoni inglise keele test akadeemiline (PTE-A): 59 punkti


UUS: stipendiumid India õpetajatele 2019. aasta märtsi tarbimiseks

SRH Hochschule Berlin käivitab uue stipendiumikava India tudengitele, kes hakkavad oma magistriõpingut alustama eelseisva 2019. aasta märtsikuu tarbimisega. Ülikool annab uutest üliõpilastest järgmiste programmide raames kokku 10 õnnetuspõhist stipendiumi:

 • M.Eng. Insenerindus ja rahvusvaheline äri - keskendumine taastuvenergia, vee ja jäätmete käitlemisele
 • M.Sc. Arvutiteadus - keskendub küberjulgeolekule

Stipendiumi saajad saavad igakuist õppemaksu 50% võrra. Avalduse esitamise tähtaeg on 30. november 2018.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz n ... Loe edasi

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz named after the first governing mayor of Berlin. Näita vähem