Inseneriteaduste magister ehituskonstruktsioonide valdkonnas (MEng)

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi ülevaade

Master of Engineering (MEng) ehitustehnoloogia aitab õpilastel läheneda, hinnata ja leida lahendusi mõnele suurimale tänapäevase infrastruktuuri ja keskkonna probleemile. See programm annab õpilastele teadmisi peamistest suundumustest ja tehnoloogilistest uuendustest kaasaegses ehitustööstuses kursuste ja suhtlemise kaudu silmapaistvate tööstusharu juhtidega.

Õppekava eesmärk on kajastada kõige ajakohasemaid teadmisi ehitiste kavandamise, rahastamise, hankimise, ehitamise ja haldamise alal.

Programmi lõpetamise järel võivad lõpetajad oodata teadmiste ja oskuste olemasolu, mis on vajalikud ehitustehnilisteks ekspertideks nii kohalikul kui ka riiklikul tasandil.

Programmi nõuded

 • Krediitkaardid: 30
 • Kestus: alt = "1-2 aastat (täistööajaga) või 2-3 aastat (osalise tööajaga)

Vastuvõtutingimused

Veebipõhise taotlusvormi, eksamitulemite ja muude dokumentide edukas esitamine vastavalt sisseastumisnõuetele .

Kõik taotlejad - esmakordsed või ülekanded - magistrikraadile (MS) või magistrikraadile (insener).

Rakenduse kontrollnimekiri

Taotlejad peavad esitama järgmised materjalid, mida võetakse arvesse kõigi SEAS-i kraadiõppekavade puhul:

 1. Täielik veebipõhine taotlusvorm
 2. Ärakirjad
 3. GRE eksami hinded
  • Rahvusvahelised taotlejad: TOEFL, IELTS või PTE akadeemilised hinded
 4. Soovituskirjad
 5. Eesmärkide avaldus
 6. CV / CV jätkamine
 7. Taotluse tasu

Inglise keele eksami nõuded
 • Kõik viisa taotlevad rahvusvahelised taotlejad peavad esitama SEAS-i TOEFL, IELTS või PTE akadeemilised hinded, et riiki lubamist kaaluda.
 • Esitage ainult oma uusimad testi tulemused. Hinded ei tohi olla vanemad kui kaks aastat.
Miinimumhinde nõuded

IELTS

 • 6,0 üldarvestuses, ilma et individuaalne tulemus oleks alla 5,0.
 • Insenerihalduse, süsteemitehnika või andmeanalüüsi kraadiõppe programmide taotlejad peavad olema minimaalselt skooritud 7,0, ilma individuaalse skoorita alla 6,0.
 • Taotlejate jaoks, kes sooviksid rahastamisvõimalusi kaaluda, peab bändide koondhinne olema 7,0 ja üksikute skooride arv pole alla 6,0.

TOEFL

 • Interneti-eksamil (iBT) 80 või paberieksamil 550
 • Insenerihalduse, süsteemitehnika või andmeanalüüsi kraadiõppe programmide taotlejad peavad Interneti-eksamil saama vähemalt 100 punkti.
 • Taotlejad, kes soovivad saada rahastamisvõimalusi, peavad olema paberkandjal eksamil 600 või Interneti-põhisel eksamil 100.

PTE akadeemiline

 • 5alt = "3. Taotlejate jaoks, kes sooviksid saada rahastamisvõimalusi, peab olema vähemalt 68 punkti.
Erandid

Erandeid antakse taotlejatele, kes:

 • Omama bakalaureuse-, magistri- või doktorikraadi asutuses, kus õppekeel on inglise keel JA ülikooli asukohariigi ametlik keel

 • Omate bakalaureuse-, magistri- või doktorikraadi asutuses, mis asub riigis, mis vastab inglise keele eksami erandi tingimustele .

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Loe edasi

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Näita vähem