Programmi ülevaade

Ehitusinseneri magister (MEng), kes pakub tsiviil- ja keskkonnainstituudi kaudu , aitab õpilastel läheneda tänapäeva infrastruktuuri ja keskkonnaga seotud suurimatele probleemidele, neid hinnata ja välja töötada. See programm annab õpilastele teadmisi peamiste suundumuste ja tehnoloogiliste uuenduste kohta kaasaegses ehitustööstuses kursuste ja suhtlemise silmapaistva tööstuse juhid. Õppekava eesmärk on kajastada kõige ajakohasemaid teadmisi ehitatud rajatiste planeerimisel, rahastamisel, hankimisel, ehitamisel ja haldamisel. Programmi lõppedes võivad lõpetajad eeldada, et nende teadmised ja oskused oleksid kohaliku ja riikliku ehitusinseneri eksperdid.

Inseneride magister (MEng) ehitustehnoloogia programmi raames annab õpilastele teadmisi peamiste suundumuste ja tehnoloogiliste uuenduste kohta kaasaegses ehitustööstuses kursuste ja suhtlemise kaudu silmapaistvate tööstuse juhtidega. Õppekava eesmärk on kajastada kõige ajakohasemaid teadmisi ehitatud rajatiste planeerimisel, rahastamisel, hankimisel, ehitamisel ja haldamisel. Programmi lõppedes võivad lõpetajad eeldada, et nende teadmised ja oskused oleksid kohaliku ja riikliku ehitusinseneri eksperdid.

Kursuse struktuur

 • Krediitkaardid: 30
 • Kestus: alt = "1-2 aastat (täistööajaga) või 2-3 aastat (osalise tööajaga)

Nõutavate kursuste ja muu teabe loetelu leiate GW bülletäänist .

MS Vastuvõtutingimused

Taotlejad peavad esitama järgmised materjalid, et neid saaks kaaluda magistriõppekava vastuvõtmiseks SEASis. Kõik materjalid, välja arvatud testi tulemused, tuleb üles laadida veebipõhise taotlusvormi juurde:

Online-rakendus

Ärakirjad

 • Mitteametliku ärakirja skannitud koopiaid nõutakse kõigilt kolledžidelt ja ülikoolidest, olenemata sellest, kas krediit teeniti või mitte; programm ei olnud lõpule jõudnud või krediit kuvatakse teisele ärakirjale kui ülekandekrediit.
 • Veenduge, et kõik ärakirjad oleksid nõuetekohaselt skannitud ja lisatud veebipõhisele taotlusvormile. Vastasel korral saavad taotlejad teadaandeid, mis nõuavad loetavaid ärakirju, mis võivad nende taotluse läbivaatamist edasi lükata.
 • Palun ärge postitage ametlikke ärakirju, kui teilt ei ole SEAS-i vastuvõtuametniku poolt antud ülesannet. Sissepääsuotsused põhinevad mitteametlikel ärakirjadel.
 • Rahvusvaheliste taotlejate jaoks vaadake täiendavaid nõudeid välismaiste ärakirjade lisamiseks veebipõhisele taotlusele.

Inglise keele tasemeeksami skoorid (rahvusvahelised taotlejad)

 • Rahvusvahelised taotlejad, kes ei saanud kraadi Ameerika Ühendriikides või inglise keelt kõnelevas riigis, peavad esitama ka TOEFL, IELTS või PTE Academic eksamid.
 • Inglise keele eksamitulemuste kohta teabe saamiseks ja tulemuste saatmiseks GW-le vaadake rahvusvahelist vastuvõtukolleegiumit.

Soovituskirjad

 • Online-avalduse vormis tuleb esitada vähemalt kaks (alt = "2) soovituskirja. Need võivad olla akadeemilise nõustaja, professori ja / või tööandja poolt.

Eesmärkide avaldus

 • Taotlejad peavad sisaldama essee alt = "250-500 sõna, mis selgelt väljendavad nende eesmärki George Washingtoni ülikooli lõpetanute õpingute läbiviimisel, selgitab nende akadeemilisi eesmärke, uurimistööde ja karjääriplaane ning arutleb nendega seotud kvalifikatsioonide üle, sealhulgas kollegiaalset, professionaalset ja kogukonna tegevused, samuti muud olulised saavutused, mida pole veel mainitud.
 • Tungivalt soovitatakse, et esseed jääksid 500-sõnalise piiri piiresse. Kuigi taotlejaid ei karistata pikema esseede esitamise eest, on lühendatud esseed efektiivsemad taotleja motivatsiooni näitamiseks.
 • Taotluse peab kirjutama taotleja. Iga essee, mille on leidnud olevat kirjutanud keegi muu kui taotleja, või muude avaldatud materjalide plagiaadist, võetakse tasu eest tagasi.

Résumé / CV

 • Praeguse kokkuvõtte või elulookirjelduse (CV) tuleks üles laadida veebipõhise avalduse vormiga.
 • Kui olete avaldanud artiklite peer-reviewed väljaannetes, lisage need hüperlingidena.

MS taotlejad peavad tõendama ka järgmisi nõudeid vastuvõtmiseks:

 • Bakalaureusekraad biomeditsiinitehnika valdkonnas, kusjuures viimase 60 ainepunktiga bakalaureuseõppe minimaalse hinnepunkti keskmine alt = "3.0 (4,0-skaalal).
 • Teise valdkonna bakalaureusekraad, kus taotlejalt võidakse nõuda puudustekoolituskursuste kogumist, mille määrab kindlaks osakond üksikjuhtumipõhiselt.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
The George Washington University - School of Engineering & Applied Science

Vaata veel 10 kursust The George Washington University - School of Engineering & Applied Scienceis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
veebr 2020
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Deadline
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 2, 2019

sept 2019

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 2, 2019
End Date