Instructional Technology, pedagoogid, MS

Üldine

Programmi kirjeldus

Kuna tehnoloogiaarendus liigub lausa kiirusega, peate olema põhjalikku ja keskkooli õppekavasse oskanud valida, kasutada ja rakendada tehnoloogiat. Meie programm annab teile teadmisi ja praktilisi kogemusi, et saada kapten õpetajaks, kooli või piirkonna juhendamise tehnoloogia juht, treener, professionaalne arendaja või juhendaja.

Õppige kohandama ja rakendama tehnoloogiat, et edendada erinevate õpilaste P-12 õppekavade õpetamist. Te saate ka teoreetilisi teadmisi ja juhtimisoskusi, et anda juhtkond juhtida pikaajalisi strateegiaid tehnoloogia vastuvõtmise kavandamiseks ja rakendamiseks.

Riiklikult tunnustatud ja NYSED-i heakskiidetud NYIT-programmi edukaks lõpetamiseks on teil õigus saada New Yorgi osariigi sertifitseerimist haridusalase tehnoloogia spetsialisti ning alalise või kutsetunnistuse saamiseks oma esialgse sertifitseerimispiirkonna jaoks. Samuti on saadaval võimalus mitte sertifitseeritud õpetajatele ja teistele, kes on huvitatud õpetamise ja õppimise tehnoloogiast.

Vastuvõtutingimused

 • Haldake nelja-aastane bakalaureusekraad või selle samaväärne akrediteeritud kolledž või ülikool.
 • Kas minimaalne kumulatiivne GPA on 3,0 (skaalal 4,0).
 • Kandidaadid peavad suutma tõestada klassiruumi tehnoloogia põhikasutuse oskust. Juhul, kui neil pole neid oskusi, soovitab programmi õppejõud enne õppetöö algust võtta vajalikud eeltingimused.
 • Rahvusvahelised üliõpilased peavad tõendama inglise keele oskust, esitades minimaalse punktisumma 6,5 ​​(IELTS) või 88 (TOEFL IBT) vastuvõtu.
 • Briti Columbia õpetamise tunnistus. (Koolitajad, ainult MS)

Esitage nõutavad rakendusmaterjalid

Kui olete taotlenud veebis ja maksate taotluse tasu, saatke Vancouveri sisserändeametile aadressil vancouverinfo@nyit.edu e-posti teel järgmised tõendid:

 • Esitatud avalduse ja taotluse tasu koopia.
 • Bakalaureusekraanide koopia kõikidele koolidele, kus osales. Kolleegiumi varasemate tööde loobumisest ja üleviimisest ei anta ilma ametliku ärakirja ja kursuse kirjelduste ja kirjelduste esitamise.
 • Kolledži diplomi koopia või kraadi tõend.
 • IELTS või TOEFL skooride koopia rahvusvahelistele üliõpilastele.
 • MBA-i taotlemise korral on tungivalt soovitatav jätkata või CV (1-2) ja eesmärkide eesmärk või kavatsuste protokoll.

Taotlemise tähtajad

 • Fall 2016: 1. juuli 2016
 • 2017. aasta kevadel: 1. november 2016

Lisateave rahvusvahelistele üliõpilastele

Õppemaksu tagatisraha

 • Rahvusvahelised üliõpilased on kohustatud maksma õppemaksu esimese semestri eest enne ametliku kirja vastuvõtmist NYIT-Vancouver kraadiõppe programmidele. Summa tagastatakse ainult juhul, kui esitatakse ametlik tõend Kanada uuringuluba tagasilükkamise kohta.

Täistööaja staatus

 • Rahvusvahelised üliõpilased peavad säilitama oma täiskohaga staatuse, võttes miinimumnõutavad krediiditunnid semestri kohta aastas. MBA õpilased peavad võtma vähemalt 7,5 krediiti tähtajaga (22,5 krediiti aastas) ja MS-INCS õpilased peavad võtma vähemalt 15 ainepunkti aastas.

Off-Campus ja Post-Graduation Tööluba

 • NYIT-Vancouver rahvusvahelistel üliõpilastel on õigus mitte-ülikoolilinnakule ja kraadiõppele tööluba.

Kanada õppetoetused

 • Saage õppelaengut Kanada kodaniku- ja immigratsiooniosakonna (CIC) osakonnast. See kehtib taotlejate kohta, kes ei ole Kanada kodanikud ega alalised elanikud Kanadas. Õppeloa saamine võib võtta mitu nädalat, seega soovitame teil eelnevalt taotleda.

Kulud

Hinnangulised õppekulud

31 050 CAD
(Loobumata tuum 11 vajab kursusi 1 Tehniline side)

Instructional Technology, MS

Kui soovite kasutada uusimat õpetamis- ja erialase ettevalmistuse tehnoloogiat, valige NYIT-Vancouver Instructional Technology, millel on haridustöötajate või ettevõtjate koolitajad. Instructional tehnoloogia spetsialistid kujundavad ja esitavad mitmemõõtmelisi materjale efektiivseks ja efektiivseks õpetamiseks ja õppimiseks nii haridus- kui ka professionaalses keskkonnas.

SÕLTUMATUD AJALUGU

 • Segatud kättetoimetamise meetodid pakuvad paindlikkust neile, kes on juba karjääri alustanud.
 • NYIT rakendatud õppekava rõhutab esialgset uurimistööd. Uued lõpetajad on valmis oma oskusi viivitamatult rakendama.
 • Programm, mis on kooskõlas Rahvusvahelise Tehnoloogiainstituudiga (ISTE) standarditega, on kohalike ettevõtete, koolide piirkondade ja teiste organisatsioonidega ühenduses.

PAKKUMISED

 • Instructional Technology, pedagoogid, MS
 • Instructional Technology, koolitajad, MS

MÄNGU ​​VANCOUVER ADVANTAGE

 • Ühendades teid New Yorgist ja maailmast

Lõpetage oma kraad Vancouveris või, kui soovite, alustad siin ja jätkake New Yorki või Abu Dhabi New Yorki ülikoolilinnakus, õppides uusi kultuure ja laiendades oma professionaalset võrku.

 • Parim mõlemast maailmast

NYIT magistriprogrammid on akrediteeritud Ameerika Ühendriikides ja neil on Briti Columbia kõrghariduse ministeeriumi kirjalik nõusolek, mis võimaldab teil jätkata karjäärivõimalusi mujal Kanadas või kogu maailmas.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Where better to earn your M.B.A. or Master of Science in Cybersecurity, Energy Management, or Instructional Technology than vibrant Vancouver? Our campus, located in the city center within close proxi ... Loe edasi

Where better to earn your M.B.A. or Master of Science in Cybersecurity, Energy Management, or Instructional Technology than vibrant Vancouver? Our campus, located in the city center within close proximity to all public amenities, reflects Vancouver’s reputation as a leader of innovation, technology, and sustainability. As one of the most popular travel destinations in the world, Vancouver boasts moderate weather and is consistently ranked among top three cities in the world to live. Näita vähem