Integreeritava tervisejuhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärk

Integreeritava tervisejuhtimise magister (MIWM) eesmärk on koolitada teid tervishoiu- ja tervisekeskuste halduriks .

MIWM on üks väheseid regionaalselt akrediteeritud programme, mis hõlmavad nõelravi ja idamaade meditsiini tervishoiu administreerimise tasemele. Suur osa ACAOMi teadmistest ja kogemustest tuleneb koostööst Houstoni Metodisti haiglate tervisekindlustusteenustega , mille ACAOM on alates 2005. aastast koostööd teinud, ja meie 6 Aasia õpikeskust. Kui olete lõpetanud, olete lõpetanud kursused nõelravi, tervise ja tervishoiu juhtimisega.

Programmi ja ajakava pikkus

Saate lõpetada 36 krediidi kraadiõppe programmi 1 aasta jooksul. Kui teil on idamaise meditsiini taust juba olemas, saate palju krediiti üle kanda.

Akrediteerimine

Need programmid on akrediteeritud kolledžite kolledžite ja koolide kolleegiumide lõunapoolsete ühingute assotsiatsiooni poolt ning kraadi andmine on heaks kiidetud Texas kõrghariduse koordineerimisnõukogu poolt. Sul on meelerahu, et teie kraad on tunnustatud.

Õppekava

Õppekava sisaldab traditsioonilise hiina meditsiini (TCM) kategooriaid, biomeditsiini, terviklikku tervisejuhtimist, professionaalset arengut ja juhtimist .

 • MIWM on täielikult ülikoolilinnak
 • Kokku 36 semestri krediiti
 • 3 semestrit kiire lahendus
 • Integreeritav lähenemisviis TCM teooriate ja heaolu põhimõtete vahel
 • Annab ülevaate integreeritava tervise juhtimise kohta
 • Annab ülevaate tervisehalduse, terviseküsimuste, organisatsioonide juhtimise ja haldamise kohta

Sisseastujale

Abikõlblikkus

Bakalaureusekraad või samaväärne (120 semester krediidi tundi koos 30 on kõrgema taseme ja 30 üldharidus)

 • Bakalaureuseõppe GPA 2,5-le 4,0-le skaalal MIWM-le, 3,0-le 4,0-le skaalal MIHL-i jaoks
 • Magistriõpe omandanud kandidaate võib nõustuda selle astme alusel 3,0-ga GPA-ga skaalal 4,0.

Nõuded

USA kodanike ja elanike jaoks:

 • Täidetud avalduse vorm
 • Kaks viimast passi suurust fotot  Kõigi varem osalenud kolledži (te) ametlik ärakiri (d) Isiklik avaldus
 • Kaks soovituskirja
 • Kehtiv isikutuvastus
 • 100-eurose mittetagastatava taotluse tasu rahvusvahelistele üliõpilastele lisada:
 • Kursuse käigus hinnatakse ärakirju
 • Finantsvastutuse tõendamine

Stipendiumid

Stipendiumid võetakse arvesse kahel teguril: esmalt tulevad esmalt täitunud taotlustes ja teenetemärkides.

Karjäär

Heaolu valdkond kasvab kiirel kohal. Hoolimata tervisekeskustest, on paljudel haiglatel ja ettevõtetel nüüd terviseprogrammid, mis propageerivad oma töötajatele ja patsientidele tervislikke eluviise. Paljud neist tervisekeskustest nõuavad inimesi, kellel on piisavalt tervisealaseid teadmisi oma terviseprogrammide jälgimiseks. Paljude selliste programmide puhul, mis pakuvad nõelravi ja taimset ravimit oma terviseprogrammide osana, oleks teile kasulik mõista, kuidas nõelravi ja taimne ravim sobib hästi terviseprogrammidega.

Enamik tervishoiu administreerimise ja terviseprogramme riigis ei ole nõelravi komponent. Järelikult on õige kooli valimine teie tulevase edu dikteerimisel väga oluline. Meie kolledži filosoofia on pakkuda teile nii tervise kui ka algteadmised orientalisest meditsiinist, nii et teil on suurim eduvõimalus.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

American College of Acupuncture & Oriental Medicine is a post-baccalaureate academic institution dedicated to educating and conferring degrees upon graduating individuals having equipped them for ... Loe edasi

American College of Acupuncture & Oriental Medicine is a post-baccalaureate academic institution dedicated to educating and conferring degrees upon graduating individuals having equipped them for successful careers as healthcare practitioners based on the theories, principles, and clinical applications of Traditional Chinese Medicine (TCM). Näita vähem