Programmi eesmärgid

See Arhitektuur Program on otsene järeltulija esimese Romanian kõrgem School of Architecture, asutatud 1892. aastal. 6-aastase arhitektuuri programmi (bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud) on akrediteeritud ARACIS (Rumeenia agentuuri Quality Assessment in Higher Education), Euroopa Ühenduse (alates 2008), samuti RIBA (Royal Institute of British Architects, kuna 1997).

Praegune struktuur kujundav protsess tulevikus arhitektid on sünteesi traditsioon ajaloolise School of Architecture Bukarestis ühelt poolt ja up-to-date Assigneering modernsuse teiselt poolt kooskõlas valdkonnas kaasaegse arhitektuuri- hariduse maailmas. Olulist mutatsiooni, mis on tähistatud areng kaasaegses ühiskonnas viimastel kümnenditel rahvusvahelisel tasandil on tehtud ilmne vajadus, et õppeprotsessi tuleb täita uued nõuded, orienteerub suunas arhitektuurihariduse: - mis reageerib kiiresti muutumas väärtused tänapäeva kultuuris, igapäevaelus ja praegune hoiakud; - Mis on tundlik väga kiireid edusamme infotehnoloogia; - See on tähelepanelik ebastabiilsuse tööturu ja rohkem spetsialiseeritud erialase praktika; - Mis on selliseks olukorraks valmis plahvatus uute ehitusmaterjalide ja tehnoloogiate; - See on teadlik kiire halvenemine looduskeskkonda ning vajadust luua rohkem energiat säästvaid ja säästva ehitatud keskkonnas; - Mis on tundlik traditsiooniliste väärtuste ja kohaliku identiteedi; - Mis edendab loovust väljendades kaasaegse panuse rikastamine olemasolevate linnakeskkonnas.

Riiki sisenemise nõuded

Inglise keele test tuleb võtta ja edasi kõik kandidaadid.

Te alustate kraadi alguses (olema bakalaureusekraadi või High School lõpueksamite diplom) ja siis on vaja näidata oma disaini talent, oskused ja motivatsioon eksami sooritamisest. Uuringud on 6-aastane pikk, 360 ECTS ainepunkti.ma arhitektuur

Õppekava struktuur

Õppekavad on kaks peamist voolu: Design Projektid (arhitektuurilisi, tehnilisi, linna- ja aiakujundus, sisekujundus projektid), mille disainistuudiod ja teoreetilistest kursustest, mis arendab järgmisi põhivaldkondi: - ajalugu ja teooria arhitektuuri ja kunsti - Teooria struktuurivahendite ja tehnilisi küsimusi hoonete - Meetodid esindada, sealhulgas erinevate CAAD programmid - Urban and Landscape Design ja koosseis - Säilitamise ja Restaureerimise Arhitektuur - Esteetika, filosoofia, uurimismeetodid

Vabatahtlik moodulid hõlmavad teemat valdkondades: - Erinevad tänapäeva lähenemisviise arhitektuuriteooria ja praktika - Arhitektuurifoto - Ökoloogiline ja jätkusuutlikkuse küsimuste

Vastavalt siseriiklikele õigusaktidele, mis käsitlevad arhitektuuri reguleeritud kutsealal, see programm on integreeritud bakalaureuse- ja magistriõppe tsükkel (mis tähendab, et ilma vahepealse bakalaureusekraad antakse neile, kes ei täida nõudeid lõplik magistritöö). Magistriõpe antakse lõpus 6 aastaks täiskoormusega õpe (sealhulgas väitekirja ja diplomitöö) ja nõuab 360 ECTS ainepunkti.

Hindamine

Arhitektuuri ja muid erilisi projekte hinnatakse kaks korda semestris või nende dedline kaudu esitlusi. Teoreetiline kursuste hinnatakse läbi ajal, keskpika tingimuste ja / või lõpueksamite või dokumente. Vabatahtlik moodulid on hinnatud vastavalt laadi mooduli.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad 6-aastase Arhitektuur programmi saavad arhitekti diplom ("diploma de arhitekti"), mis annab neile õiguse heldelt kutsealal vastavalt seadusele Arhitektuur. Lisaks keeruline professionaalne moodustamine, mis annab praktilist ja teoreetilist arusaamist arhitektuuri ja kultuuri üldiselt, annab neile võimaluse suunata ise suunas muude seotud kunsti-, tehnika-või teoreetilisi valdkondi (kunst suunas, graafika, reklaam, kriitika, ajakirjandus jne). Magistriõpe arhitektuuris võimaldab neil jätkata kolmanda astme kõrghariduse (doktoriõpe) ning sel moel orienteerumisele poole teadus-ja / või akadeemilist karjääri.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Rumeenia

Vaata veel 1 kursust Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
6 aastat
Päevane õpe
Price
1,100 EUR
aastas ELi üliõpilastele. 3500 eurot aastas rahvusvahelistele tudengitele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev