Integreeritud MSc-PhD Brain Sciences: süsteemid, arvutustehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

Brain Sciences: süsteemid, arvutuslikud

Neuroteadus ja ajuuuringud

Mitmed teadused näevad neuroteaduste uuringut kui teaduse lõppeesmärki. See koosneb erinevatest lähenemisviisidest, geenide uurimisest, neuronite, sünapsi, ahelate, käitumise ja kognitsiooni uurimisest. Weizmanni instituudi neuroteadus hõlmab kõiki neid aspekte puudutavaid uuringuid. Instituudil on suur ja elujõuline neuroteaduste ühing, mis on üks maailma närvide ja aju teadustöö juhtimiskeskustest. Weizmanni neuroteadlased püüavad tervise ja haiguste neuronaalse funktsiooni mõistes kasutada laia valikut mudeleid ja kaasaegseid tehnikaid.

Weizmanni Instituut pakub seda konkurentsivõimelist integreeritud MSc / doktorikraadi (Brain Sciences: Systems, Computational

Rada on avatud erineva taustaga õpilastele

Aju on universumis kõige keerukam teadaolev üksus. See toetab kõike, mis on inimese, sealhulgas tunded, liikumised, emotsioonid, mälestused, õppimine, keel, planeerimine, kujutlusvõime ja teadvus. Sellisena hõlmab ajuuuringuid ainulaadset eriala, sealhulgas füüsikat, matemaatikat, infotehnoloogiat, psühholoogiat, inseneritööd ja bioloogiat. Me tervitame silmapaistvaid üliõpilasi ülalnimetatud akadeemilisest taustast, et seda teed rakendada. Laul pakub ajuteadustes laia valikut kursusi, mis hõlmavad kõiki ajuuuringute aspekte - süsteemidest, käitumisest ja teoreetilisest neuroteadusest.

Minimaalsed akadeemilised nõuded

Me tervitame silmapaistvaid BSc lõpetajate erinevaid erialasid kohaldada meie tipptasemel otsese doktoriõpetaja neural and Brain Sciences. Taotlejal peab olema akrediteeritud kohaliku või välismaise kõrgema õppeasutuse bakalaureusekraad või muu valdkonna õppekavas samaväärne sertifikaat, mille GPA on 85 (või samaväärne). Mitte-Iisraeli ülikoolide või kõrgkoolide kandidaadid peavad uuringuameti äranägemisel võtma välishindamise eksamid, sealhulgas: GRE: nii üldised testid kui ka katseained, mida soovid õppida. GRE-ide FGS-kood on 3398 ja skoorid tuleb saata otse GRE katsekeskusest. TOEFL või IELTS: ainult kandidaatidele, kelle emakeel ei ole inglise keel. Pidage meeles, et kui teil palutakse sisestada asutusena skoori saaja, on Weizmanni teadusinstituut TOFEL koodnumber C087.

Taotlusprotsess

Valitud kandidaatide arv kutsutakse intervjuule, mis põhineb akadeemilistel saavutustel ja soovituskirjadel. Varasem teadustöö kogemus on eelis, kuid mitte kohustuslik. Kuna taotlejad programmist eeldatavasti on pärit väga erinevatest taustadest, on vestluskomisjon koosnevad kolmest kuni neljast õppejõudast erinevatest ajuuuringute valdkondadest. Programm on väga selektiivne ja piirdub väikese arvu õpilastega.

Taotluste esitamise tähtaeg

Taotlusi saab esitada 1. oktoobrist kuni 31. märtsini. Hilinenud taotlusi (st pärast eespool nimetatud tähtaegu) käsitletakse ainult erijuhtudel. Rahvusvaheliste üliõpilaste poolt 31. detsembriks esitatud taotlusi kaalutakse jaanuari jooksul ning vestlusi peetakse veebruari alguses. Lõplikud otsused tehakse 28. veebruariks.

Kuidas kandideerida

Palun täitke veebipõhine üldine taotlusvorm. Pidage meeles, et mõne tehnilise piirangu tõttu on vorm täiesti tavaline MSc taotluse vorm. Nii et palun ärge muretsege ja jätkake. Palun vali "Loodusteadused" kui põhiuuringud ja "Brain Sciences" kui õppevaldkond. Pärast taotluse saatmist saate teate, et taotlus on saabunud. Mõne päeva pärast saate te teise e-kirja kasutajatunnuse ja parooliga, mis annab teile juurdepääsu online-jälgimisteenusele, kus saate oma rakenduse olekut kontrollida.

Õppekava

Palun konsulteerige akadeemikutega lehel MSc Kursused / Pööramisenõuded.

Viimati uuendatud sept 2018

Teave kooli kohta

The Feinberg Graduate School (FGS) encapsulates the spirit of inquiry and discovery. Since its establishment in 1958 as the academic arm of the Weizmann Institute of Science responsible for all studen ... Loe edasi

The Feinberg Graduate School (FGS) encapsulates the spirit of inquiry and discovery. Since its establishment in 1958 as the academic arm of the Weizmann Institute of Science responsible for all student and postdoctoral affairs, the Feinberg Graduate School has established its reputation as a multidisciplinary center where students strive to reach the highest levels of knowledge and understanding, under the guidance of creative and original researchers in the natural sciences and mathematics. Näita vähem