Integreeritud linnastumine

Üldine

Programmi kirjeldus

Missiooni kirjeldus

Integreeritud urbanismi ja jätkusuutliku disaini (IUSD) on Ain Shams University (ASU) rahvusvaheline magistriprogramm. IUSD MSc programm loodi aastal 2011 kahekordse kraadi magistriõppe programmi ühiselt võõrustab Ain Shams University ja Stuttgarti ülikooli, mida rahastavad Egiptuse ja Saksamaa valitsused. Ta rongib ja valmistab ette uue põlvkonna linnapraktikute, et tulla toime tohutute keskkonna-, kultuuri-, sotsiaalmajanduslike ja valitsemistavade väljakutsetega, mis tulenevad dünaamilisest linna ümberkujundamisest kogu maailmas.

See on avatud lõpetajate ja noorte spetsialistide arhitektuuri, linnaplaneerimise, maastikuarhitektuuri ja regionaalse planeerimise valdkondades, samuti bakalaureuse kraadiõpetajate ja vastavate erialaste kogemustega lõpetajate jaoks. Meie filosoofia põhineb piiriülesel õppevahetusel erinevate piirkondlike taustaga üliõpilaste vahel, mida rakendatakse konkreetse linna tegelikkusele. Meie ühised IUSD Labi kogemuslikud õpikeskused asuvad Egiptuses (IUSD Lab Cairo) ja Saksamaal (IUSD Lab Stuttgart) ning on integreeritud rahvusvaheliste partnerorganisatsioonide ja ülikoolide võrgustikku kogu maailmas.

Mõlema ülikooli õpetamine põhineb interdistsiplinaarsel meeskonnatööl ja kohapealsetes projektides koostöös kohalike kogukondadega ning erinevate sidusrühmade, organisatsioonide ja institutsioonidega nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil. IUSD üliõpilased omandavad peegeldavad ja praktilised oskused maastike, linnade ja hoonete kavandamiseks, haldamiseks ja kujundamiseks integreeritud ja transdistsiplinaarsete lahenduste väljatöötamiseks.

IUSD programm on ühiselt välja töötatud ja loodud alates 2011. aastast kahe partnerülikooli Stuttgarti Ain Shams University ja Kairo Ain Shams University . Stuttgarti ülikoolis esimese kursuse topeltariba õppekava ja Kairo Ain Shams University teise kursuse kava on selle selgroog ja seda toetab Saksamaa akadeemilise vahetuse teenistus (DAAD) programmi "Arenguõppega magistriõppe kursused" raames. Kahekordse kraadiõppe programmi toetab kõrgetasemeline nõuandev kogu ning erinevad Saksa, Egiptuse ja rahvusvahelised organisatsioonid, sealhulgas UNHabitat, GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) ja CEDARE (Araabia piirkonna keskkonna ja arengu keskus ja Euroopa). Need partnerlused pakuvad IUSD üliõpilastele mitmeid võimalusi katsetada ja arendada oskusi keerulistes ja komplekssetes rakenduslikes kontekstides.

Alates 2016. aastast pakuvad mõlemad ülikoolid IUSD-d ülikoolide programmina mõlemas asukohas koos erinevate õppimis- ja vahetusvõimalustega.

IUSD Kairo programm

Nelja semestri magistrikraadi korraldab Ain Shams University . Teisel õppeaastal on õpilastel võimalus välismaal õppida rahvusvahelistel partnerülikoolidel (IUSD koostööpartnerid - Ain Shams University ). Erasmuse üliõpilasvahetuse programmi raames on võimalusi õppida semestri vahetustega Stuttgarti ülikooliga.

Selleks, et taotleda Ain Shams University magistrikursust IUSD Kairo programm, esitage taotlusportaalile allpool toodud dokumendid ainult veebis hiljemalt 15. veebruariks 2019, 23:59 (Kairo Kohalik aeg: GMT 2).

Kraad

Osalejad saavad Ain Shams University välja antud magistrikraadi "Integreeritud linnastumine ja jätkusuutlik disain".

Õpetuskeel

Inglise

Programmi algus

Septembri keskel, sissejuhatav programm alates 1. septembrist

Taotlus

Taotlemiseks Ain Shams University magistrikursuse IUSD Kairo programmi saatmiseks esitage taotlusportaalile hiljemalt 15. veebruariks järgmised dokumendid.

1 taotlusvormid

  • Avaldusvorm Ain Shams University (portaali kaudu alla laadida)

2 kutsekvalifikatsiooni koopiad

a. Ülikooli transkriptsioon (inglise keeles)

b. Ülikoolikraad (inglise keeles)

c. Inglise keele oskus (inglise keeles)

Pange tähele: välja arvatud inglise keele oskuse tõendamisel tuleb nende dokumentide koopiad ametlikult kinnitada / tõestada ja tõlgendada inglise keelde.

Lubatud on ainult IELTS (üld- või akadeemiline, minimaalne bänd 6) või TOEFL (minimaalne skoor 550 paberil , 213 arvutipõhist , 79 Interneti- põhist).

d. Teie riikliku passi skannitud koopia.

3 Motivatsioon, professionaalsed ja akadeemilised kogemused

a. Portfell (inglise keel, mitte kauem kui 6 lehekülge A4 formaadis)

Pange tähele: teie portfell peaks sisaldama projektide nimekirja või tööproovide (üliõpilaste või kutselised projektid), mis on IUSD kursuse sisu jaoks kirjaliku kirjelduse ja (kui on olemas) valitud projektide graafiline illustratsioon nende sisu ja panuse / roll selles projektis. Kõigi taotlejate võrdse kohtlemise tagamiseks ei võeta rohkem kui 6 lehe portfelli arvesse.

b. Motivatsioonikiri (inglise keel, mitte rohkem kui 350 sõna)

Pange tähele: teie motivatsioonikirja soovituslik sisu on; Miks olete selle konkreetse programmi huvi - selle sisu ja selle fookus? Milliseid erialaseid oskusi ja oskusi omandasite eelmise akadeemilise karjääri jooksul, mis on selle programmi jaoks olulised ja mida saate edasi arendada? Milline on teie erialane töökogemus, mis aitab kaasa selle programmi eesmärkide saavutamisele? Kuidas loodate arendada oma karjääri pärast magistrikraadi saamist ?

(Kui taotlete IUSD topeltkraadide programmi, siis palun märkige, miks olete huvitatud programmide sisust ja keskenduma MENA piirkonna Saksamaale ja Araabia riikidele).

c. Kaks soovituskirja (inglise keel, mitte rohkem kui 350 sõna)

Teie soovituskirjad võivad olla akadeemilised, kutsealased või võimalusel ka praegusest tööandjast. Kirjad peavad olema allkirjastatud ja kuupäevastatud.

d. Elulookirjeldus (palun kasuta CV-d Europassi näidisvormi jaoks)

Esitamine

Palun laadige nende failide täielik komplekt kaasa Ain Shamsi veebirakenduste portaalile. Rakendusportaali käsiraamat juhendab teid rakendusprotsessi läbi. Palun ärge saatke paberkoopiaid enne, kui olete pakkumise saanud. Pakkumised on tingitud kõikide Ain Shams University vastuvõtmiseks vajalike paberkandjal dokumentide õigeaegsest esitamisest. Soovitame kandidaate ette valmistada oma dokumendid ette.

Õppemaksud

Rahvusvaheliste õpilaste jaoks:

IUSD-Kairo õppemaksud on iga õppeaasta eest 5000 eurot.

Need tasud sh administreerimistasud, kursuste pakkumised, juurdepääs labori seadmetele, arvutisüsteemid

Igal üliõpilasel on võimalus tasuda õppemaksud esimese ja teise õppeaasta alguses täiega või tasuda poole õpingute tasu iga 1., 2., 3. ja 4. semestri alguses.

* Tasude summad kuuluvad IUSD-ASU juhtkomitee juhatuse kaudu iga-aastasele läbivaatamisele.

Kuu elamiskulud Kairos

  • Majutusruumi rent 140, - € - 300, - €
  • Elukulud 50, - € 130, - €
  • Mobiiltelefon 10 €
  • Riiklik ravikindlustus 65 €
  • Ühistransport 15 €
  • Takso transport 110 €

Egiptuse õpilastele:

Egiptuse üliõpilaste IUSD-Kairo õppemaksud arvutatakse iga semestri alguses õpilasregistri krediit tundi (CH). 2017.-2018. Õppeaastal on ühe CH-i väärtuseks 950 EGP. Need tasud hõlmavad halduskulusid, ekskursioonitasusid, kursuste pakkumisi, juurdepääsu labori seadmetele, arvutisüsteemidele

CH väärtuseks tehakse IUSD-ASU juhtkomitee pardal iga-aastane läbivaatamine.

Keskmised tasud semestris on 14 000 EGP. (sõltub CH-i arvust iga semestri kohta.)

Viimati uuendatud aug 2018

Teave kooli kohta

Ain Shams University, as the third Egyptian university, was founded in July 1950 under the name of "Ibrahim Pasha University". It participated with the two earlier universities, "Cairo University" (Fu ... Loe edasi

Ain Shams University, as the third Egyptian university, was founded in July 1950 under the name of "Ibrahim Pasha University". It participated with the two earlier universities, "Cairo University" (Fua'd the 1st ) and "Alexandria University" (Farouk the 1st) in fulfilling the message of universities and meeting the increasing demand of youth for higher education. When it was first established, Ain Shams University comprised a number of distinguished faculties and academic institutes, which were later developed into university. Näita vähem