Read the Official Description

Selle kursuse ainulaadne omadus on see, et seda saab teha täiesti veebipõhiselt, eemaldades õpilaste vajaduse osaleda näost-näkku tundides.

See kursus annab lõpetajale arusaamise Austraalias ja Uus-Meremaal registreeritud kaubamärgisüsteemi põhimõtete kohta, sealhulgas registreerimata kaubamärkide kaitse ja nendega seotud kaitsevormid Austraalias ja Uus-Meremaa patendiseadustes, patentsüsteemides eksitava või ebaausa kauplemise eest patendinõudluse ja patendinõudluse sisu ja tagajärgede tõlgendamine ja kehtivus, samuti nendega seotud konfidentsiaalne teave ja oskusteave, mis võimaldab neil nõustada võimalike patendi rikkumise, kehtivuse ja nõuetele vastavuse kavandamise õiguse ja praktika küsimusi Austraalias ja Uus-Meremaal mis võimaldab neil nõustada võimalike küsimustega, mis puudutavad kaubamärgi advokaatide ja Trans-Tasmani patendivolinike disainilahenduste rikkumisest, kehtivust ja vastavust kohtuprotsessile ja ametialase käitumise regulatsioonile Austraalias ja Uus-Meremaal. Lõpetajad võivad valida ka valikained, sealhulgas autoriõiguse, intellektuaalomandi õiguse üldised aspektid, intellektuaalomand ja traditsioonilised teadmised, intellektuaalomand ja inimõigused ning intellektuaalomandi kommertsialiseerimine.

Sõltuvalt omandatud teemadest võivad ülikoolid taotleda registreerimist Kaubamärgi advokaadina ja / või Trans-Tasmani patendivolinikuna Austraalias ja Uus-Meremaal. Kunstihaldurid või meediatöötajad võivad parandada karjäärivõimalusi intellektuaalomandi varade kommertsialiseerimise või juhtimise alaste ekspertteadmiste loomisega. Teised karjäärivõimalused hõlmavad patendi- ja kaubamärkide advokaati, intellektuaalomandi õigusteenust, IP-portfellihaldurit, poliitikakujundajat ja valitsuse regulaatorit.

Program taught in:
Inglise

See 94 more programs offered by University of Technology Sydney »

Last updated November 25, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
1.5 - 2.5 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
21,600 AUD
AUD-s 24cp-seansi kohta
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020