Programmi ülevaade

Programm pakub tudengitele koolitust uurimis- ja tootmistegevuses. Koolitus keskendub elektrienergiaenergia taastuvate energiaallikate käitamise praktilisele lahendamisele ja energiavarustussüsteemide, sh jaotatud tootmise arendamisele.

Programmi eesmärk on koolitada üliõpilasi uue põlvkonna omandisüsteemi spetsialistideks ja põhiteadmisteks jaotussüsteemi genereerimise integreerimiseks elektrisüsteemidesse; elektrienergia kvaliteet; jõuelektroonika; elektrisüsteemide avariirežiimid; energiavarustussüsteemide, sh jaotatud tootmise, kaitse ja kontroll; taastuv energia; arvulised ja optimeerimismeetodid; elektromagnetvälja teooria; elektrimasinate juhtimissüsteemid; elektrivõrkude juhtimise teooria; elektrienergia salvestussüsteem; digitaalsed mõõtesüsteemid; hüdroelektrijaamad; tuuleenergia; taastuvate energiaallikate generaatorite üle.

Karjäärivõimalused

Programmi lõpetajad võivad töötada elektrivarustusüksuste jaoks nii tööstusettevõtetes kui ka elektrienergia ettevõtted.

Jätkuv

Lõpetajad saavad jätkata oma haridust täiskoormusega ja osalise tööajaga kraadiõppe osana "Elektrisüsteemid ja -kompleksid", "Elektrijaamad ja toitesüsteemid".

Programmi eelised

  • välis- ja Venemaa tootjate koolitus ajakohasel seadmel;
  • Otto von Guericke ülikooli Magdeburgi (Saksamaa) kahekordse õppekava osalemise võimalus;
  • koolitus vastavalt tööandja poolt heaks kiidetud individuaalsele õppekavale;
  • kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Irkutsk National Research Technical Universityis »

Viimati uuendatud Juuli 14, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
150,000 RUB
aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date