Umbes 99 protsenti kõigist tänapäeval asuvatest arvutidest on varjatud - neid leidub mobiiltelefonides, mängukonsoolides, digikaamerates, autodes, lennukites, meditsiiniseadmetes, kodumasinate, robotites jms. Need süsteemid muutuvad üha intelligentsemaks, et vastata nende kasutajate konkreetsetele vajadustele. Pakume tippkvaliteedilist haridust arukate manussüsteemide, maailma tuntud ekspertide õpetajate, tööstuslike üliõpilasprojektide ja praktikakohtade, välismaal õppimiseks antavate stipendiumide ning topeltarsti võimaluste kohta tipptasemel teadustöö ülikoolidega.

Programm

Programm on tunnustatud riiklikult ja rahvusvaheliselt. 2009. aastal sai Teadusuuringute Sihtasutus riikliku toetuse suurepäraseks. Meie õpilased võitsid Rootsis parima manussüsteemide magistritöö Rootsis, teine ​​auhind robootika rahvuslikus meistrivõistlustel 2011. aastal ja Rootsi õpilastele 2011. aasta Rootsi auhinnatseremoonial kandideeriti üks õpilane, kes oli Rootsis vaid 6 õpilast.

Rahvusvaheliselt sai programm "Bayeri õpetamise tipptaseme auhinna" ning meie õpilaste rühm töötas VASA projektis, mis võitis 2012. aastal RoboSubi konkursil Parimad tehnikauhinna USAs.

Programm on algselt koos töötanud koos seitsme piirkondliku tööstuspartneriga: Prevas, CC Systems (nüüd Maximumcc), Motion Control, Hök Instruments, EEPAB, Automation Region ja RealTest. Tänaseks on programm laiendanud oma tööstusvõrku rahvusvaheliste hiiglastega nagu ABB, Ericsson ja Bombardier ning suurte sisseehitatud süsteemide müüjatega, näiteks Atmel Corporationiga. Tööstuspartnerid osalevad tudengite tööstusprojektide, juhendamise, seadmete annetuste, suve praktikakohtade ja külalisloengute kaudu.

Tööhõive ja tulevikuväljavaated

Intelligentsete manussüsteemide turg on tohutu ja tööstuse nõudlus selle valdkonna ekspertide järele pidevalt suureneb. Programmi edukaks lõpetamiseks on teil väga konkurentsivõimeline riiklikul ja rahvusvahelisel tööturul, nii tööstuses kui kõrgelt kvalifitseeritud eksperdina ja akadeemilises elus kui teadustöötaja või tulevane doktorant. Loomulikult suurenevad need võimalused suuresti, kui otsustate järgida programmi kahekordse astme kava.

Pärast õpinguid saate teha karjääri inseneri, projektijuhi, süsteemiarhitekti, programmeerija või teadurina autotööstuses või robootika, telekommunikatsiooni, tööstusprotsesside juhtimise, olmeelektroonika valdkondades. Lihtsalt rääkimata mõnedest.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 270000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureusekraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis vastab 180 ainepunktile, millest vähemalt 30 ainepunkti kuulub arvutitehnoloogia, infotehnoloogia või elektroonika, sealhulgas programme, mis vastavad 15 ainepunkti. Vähemalt 22,5 ainepunkti matemaatika / rakendusliku matemaatika on kohustuslikud.

TOEFL-i testi tulemus, minimaalne punktisumma 575, mille TWE skoor on vähemalt 4,5 (PBT) või 90, kus TWE skoor on vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus, mille üldine ribalskoor on vähemalt 6,5 ja ükski bänd skoor alla 5,5 või samaväärne on nõutav.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust Mälardalen Universityis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
270,000 SEK
väljaspool ELi / EAA üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date