International Business

Üldine

Programmi kirjeldus

International Business


Õppekava on välja töötatud vastavalt haridus-standardid Föderaalne Haridus ja on akrediteeritud Euroopa Ülemkogu Business - Haridus-ja International Association of University x äri - koolides.

&nbsp

Programmi eesmärk "International Business" on ettevalmistamisel kõrgelt kvalifitseeritud juhid kiiresti kasvava Vene ja rahvusvaheliste ettevõtete valdkonnas kaasaegse juhtimise, tugeva analüüsi-, uurimis-ja juhtimine E omaduste ja oskuste ning meeskonnatöö.

&nbsp

Education Program võimaldab üliõpilastele õpivad viimaseid mudeleid ja suundumusi rahvusvahelises äris ning omandada oskusi nende praktiliseks kasutamiseks.

&nbsp

Lõpetajad omandada oskusi juhtimise ettevõtete rahvusvahelises kontekstis: ettevõttes välissuhete ja vastastikku kasulikku koostööd ja koostööd rahvusvaheliste partneritega.

&nbsp

Graduate Osakonnad: International Business International Graduate School of Business

Viimati uuendatud sept 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa k ... Loe edasi

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa kosmoseaparaatides on arendatud ja toodetud Krasnojarski. Siberi riik Aerospace Ülikool (SibSAU), asutatud aastal 1960 kui ainulaadset kõrgema õppeasutuse, kus teoreetiline koolitus on koos tava hi-tech ettevõtted, praegu on kaasaegne multidistsiplinaarne kõrgem kool, kus spetsialistid nagu kõrgtehnoloogia ja innovaatiliste valdkondades nagu raketi ja ruumi tootmist, samuti arvutiasjandus, rahvusvaheline äri, rahandus, juhtimine ja humanitaarteaduste on koolitatud. SibSAU on koolitanud rohkem kui 20 000 spetsialisti nende aastate. Rohkem kui 60% inseneride, teadlaste ja juhtivtöötajate aluse ettevõtted - PJSC "ISS nime akadeemik MF Reshetnev" ja PJSC "Krasmash riigi Enterptise" - on lõpetanud Siberi riik Aerospace Ülikoolis. Tänapäeval SibSAU nime akadeemik MF Reshetnev on rahvusvaheliselt tunnustatud teadus-ja hariduskeskus, mis viib kõrgema kooli filiaali juhtiv töö võim koolitus teadusorganisatsioonide ja ettevõtete kaitse keha valdkonnas "Space Systems". Ülikool jätkab traditsioone kõrgem tehnikum ühendades teoreetilist õpetamise ja töötada teaduspõhine põhiline ettevõtete ruumi filiaal; seda peetakse üks uuenduslik keskusi Venemaal. Teaduslike prioriteetide Ülikooli on "Space Information Systems", "Secluded Mehitatud Space Systems", "Rocket and Space Sõidukid Production". Nendes valdkondades SibSAU võtab juhtiva positsiooni Vene Föderatsioon, peale selle, tööjõu koolituse ja teadusliku uurimistöö. Näita vähem