International Finance MFin

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kui soovite suunata oma varasemat kraadiõppetundi karjäärile rahvusvahelises rahanduses, pangandus- ja kindlustusvaldkonnas, annab see Dundee ülikooli magistrikraad teile õige tee.

Nagu tavaline rahandusminister, avab see kursus kaasaegsete äriorganisatsioonide toimimise ning finantsasutuste ja kapitaliturgude rolli maailmamajanduses. Kuid MFin kraad on eriti sobiv neile, kellel on või ei ole äri kraadi, kes võivad soovida suunata või laiendada oma karjääri selles suunas.

Kursus vastab otseselt tööandjate vajadustele ja eelistatakse meeskonnatööd; uuringute ja andmete analüüs; aruanne kirjalikult; esitlused ja multikultuurne suhtlus.

See keskendub reaalmajanduse oskustele ja sisaldab sihtastu moodulit, kaheksa rahastamismoodulit ja lühikest rahanduspõhist äriaruannet.

Teid kogunevad juhtivate praktikutega läbi ülikooli auväärsete külastuste loengute seeria ja ettevõtte spordiürituse ning esmajärjekorras kuulutades finants- ja finantsturgude kriitilistest aspektidest.

See ümberarvestusõppe kursus sisaldab ülikoolilinnaku õppe-sündmusi, mis on integreeritud mitmesse selle moodulitesse, ja element "linnakogemus", mis demonstreerib meeskonna loomise põhitähelepanu ettevõtte kontekstis.

Dundee on üks 2017. aasta Guardiani ülikooli edetabelitest kõige kiiremini tõusjõudude seas ning ka mõned mõjukamaid kõrgharidusuuringuid on Šotimaal parimad. Õppetöötajad on kõik oma teadustööga tegelevad ja juhtpositsioonid.

57381_pexels-photo-164560.jpeg

Mida sa õpid

See on täistööajaga 12-kuuline kursus. Seal on kaks alguskuupäeva - september ja jaanuar. Iga sisselaske esimese kahe nädala jooksul käib vundamoodul.

Kuidas sulle õpetatakse?

Õpetamismeetodid hõlmavad loenguid, töötoad, grupitöid ja üliõpilaste ettekandeid. Kõik moodulid võimaldavad teil omandada ja praktiseerida kohaldatavaid oskusi (nt probleemide lahendamine, juhtumianalüüsi analüüs, grupitöö).

Kuidas teid hinnatakse?

Kõik mooduleid hinnatakse kombineerides kursuste ja lõpliku hindamise, mis toimub iga semestri lõpus ja kus on võimalikult kiiresti uuesti istuda. Kursuste töö võib moodustada kuni 40-50% üldisest tasemest.

Kursuse sisu

Põhimoodulid

 • BU52020 - rahvusvaheline äriprojekt

Valikmoodulid - vali kaheksa allapoole:

 • BU51013 - globaalsed finantsturgud
 • BU51019 - rahvusvaheline äri finantseerimine
 • BU51021 - tuletisinstrumendid ja riskijuhtimine
 • BU52006 - Ülemaailmne riskianalüüs
 • BU51012 - praegused küsimused panganduses ja rahanduses
 • BU52012 - Arenevad finantsturgud ja investeeringud
 • BU52018 - rakenduslik tööstandard
 • BU51002 - Corporate Finance
 • BU51011 - rahvusvaheline pangandus
 • BU52009 - raha-, investeerimis- ja pangandussüsteemid
 • Kvantitatiivsed meetodid

- vali kas:

 • BU52023 - Ettevõtete ja rahanduse prognoosimine
 • BU52011 - rahvamajanduse ökonomeetria

Karjäär

Dundee's pakuvad meie magistrikursused edukaks karjääriks kõikjal maailmas ja igas sektoris, kus te plaanite töötada. Tööandjad eeldavad, et nende kraadiõppuritel on arenenud tehnilised ja kommunikatsioonivõimed, kindlad meeskonnatöötajad, sõltumatud teadlased, head projektijuhid ja nende spetsialistide esirinnas. Me kujundame oma kraadiõppe, et vastata nendele nõudmistele.

MFin International Finance programm annab teile oskused ja arusaamise, et töötada erinevates ettevõtetes, näiteks pankades, kindlustusseltsides, finantsteenuste ettevõtetes ja kauplemismaaklerites. Samuti võite soovida taotleda rolli majandusharude ja kaubandusettevõtete finantssektoris väljaspool finantssektorit.

Sisenemise nõuded

Üldiselt hea (vähemalt teise klassi auhinnaklass või samaväärne) esimese astme mis tahes aine, mis on võimaldanud taotlejal arendada analüütilisi ja kvantitatiivseid oskusi. Kui olete mures, et teie kvalifikatsioon ei vasta meie tavapärastele ootustele, võite taotleda, kuid peaksite sisaldama lühikest avaldust oma üldise huvi kohta oma hariduses, töökogemuses ja eelnevas asjakohases õppimises. Kohad on piiratud ja varajast rakendamist soovitatakse isegi hästi kvalifitseeritud kandidaatide jaoks.

Inglise keele nõue

IELTS üldiselt 6.0

 • Kuulamine 5.5
 • Lugemine 5.5
 • Kirjutamine 5.5
 • Rääkimine 5.5

Inglise keele programmid

Pakume eelseisundi ja sihtprogrammi (programme) kogu aasta vältel. Need on ette nähtud Ühendkuningriigi ülikooliõppe ettevalmistamiseks, kui te ei ole veel täitnud keeleküsimusi otsese kraadiprogrammi sisenemiseks.

Dundee kohta

Fantastiline kultuur, ilusad maastikud ja suurepäraselt sõbralikud inimesed ... Scotlandil on kirg ja innovatsioon oma südames ning need on vaid mõned põhjused, miks see on suurepärane koht elamiseks ja õppimiseks.

Dundee asub Šotimaa idarannikul Tay jõe kallastel. See ilmub korrapäraselt Suurbritannia elukvaliteedi uuringute ülaosas, pakkudes kõike seda, mis on linna elus hea, kuid mis on sõbralik, kompaktne ja hõlpsasti navigeeritav.

Wall Street Journal nimetas Dundee üheks kümnest kuumast sihtkohast 2018. aastaks.

Dundee elanikkond on umbes 150 000 inimest. Kui õpilased moodustavad ühe viiest elanikkonnast, on meie linn suunatud üliõpilaselule.

Meie ülikoolilinnak asub otse Dundee elavast ja lõbusast West Endi südamest, kus on kõik oma kodu-poed, kauplused, restoranid ja restoranid.

"Šoti inimesed on toredad ja sõbralikud. Ma mäletan, et esimene päev, kui ma saabusin, ei olnud veel kolleeg, kes pidas mind kohtuma. Taksojuht kukkus maha, ma uksesin ukse sisse ja ta ei olnud seal, nii et ma ootasin väljas. Keegi tuli ja küsis, kas ma olin okei ja kutsus mind, kui ma ootasin. Ta tervitas mind ja andis mulle toitu ja juua, nii hakkasin ma esimesest päevast, mil ma tulin, armastan Dundee ja Šotimaalasi. " Willy William Mrema on Tansaaniast ja õpib MSc Geotechnical Engineering.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Loe edasi

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Näita vähem