Itaalia

Study in Italy

Kõrghariduse Itaalias

Artikli 34 põhiseaduse Itaalia tagab üksikute 's õiguse jätkata kõrghariduse ülikoolis või kolledžis. Itaalia ülikooli süsteem on väga spetsiifiline ja väga konkurentsivõimeline. Nad on 42 riigi ülikoolides, kuus eraülikooli kolm tehnikumides ja kaksteist eri ülikoolides.

Miks õppida Itaalias?

Õpingud Itaalias rikastab keegi oma unikaalse atmosfääri ja juurdepääsu paljud peenemaid asju elus, sealhulgas kunsti, muusika, veini tegemisel ja paljud teised. Oma väga erikursus valdkondades suunatud suunas konkreetses valdkonnas, olete kindlasti saada haridust, mida vaja teha oma karjääri ühe sammu edasi.

 

Kolledžid ja ülikoolid

Kolledžid ja ülikoolid Itaalias mõjutavad tugevasti, kunstide ja humanitaarteaduste kultuuri.On Kunstiakadeemia Veneetsias Cesare Pollini Konservatooriumis ja polütehnilise Bari, mis on keskendunud rohkem tehnoloogia ja tehniline inseneri oskusi. Seal on palju rohkem valida erinevaid muidugi pakkumisi erinevates valdkondades.

 

Õppeaasta

Esimene semester algab tavaliselt septembris / oktoobris ja lõpeb jaanuar / veebruar Teiseks ametiajaks algab tavaliselt veebruaris või jaanuaris ja läheb läbi mais või juuni alguses.

 

Õppemaks ja pikkuse uuring

Õppemaks ja tasud varieeruda sõltuvalt koolis sa käid. Aga sa leiad odav lahendus, et rahuldada oma vajadusi nii palju koole valida. Üldiselt enamik kursuste maksumus 850 € - 1000 € aastas.

Bakalaureuse kraadi võtab umbes neli aastat, enne, sealhulgas baaskursus nõuded ja extra õppekava nõudeid täita kraadi.Kraadi on kõrgelt spetsialiseeritud ja kursused valmistada üks hästi oma valitud valdkonnas.

 

Rahvusvahelised õpilased

Seal on palju võimalusi rahvusvaheliseks õpilastele õppida Itaalias. Õpilased välismaalt on oodatud uurida võimalusi ja näha, mis oleks oma maitse järgi. On ka üliõpilasvahetuse, mille rahvusvaheline õpilased võivad õppima kokkuleppe teel, vastavalt loa Euroopa Ühenduse Socrates Erasmus programm. Teised õpilased võivad osaleda vastavalt loa vaheline kahepoolne leping Itaalia ülikooli ja vastuvõtva kooli.

Üks peamisi erinevusi õpib Itaalias ja teistes riikides on see, et kõige eksamid on suuline.

Seal on palju karjääri ja teadustöö võimalusi, lõpetamisel kraadi Itaalia ülikoolis. Law õpilased võivad minna karjääri õiguslik asutus või advokaadina.Inimesed humanitaaria ja kunstid võib kasutada oma andeid mitmes valdkonnas, sealhulgas paljud kunstiloome nii levinud Itaalias. Sõltuvalt konkreetse valdkonna uuringu ja vajadust õpilased, kes lõpetasid Itaalia koolis on valmis rahuldada muutuvas ühiskonnas.

 

Student viisa

Õpilased välismaalt on teretulnud tulevad Itaaliasse õppima, kuid nad on kohustatud kandma õpilase viisa või pass ja kõik vajalikud dokumendid. Lisaks võib neid vaja registreerida kohalikus politseijaoskonnas. Kõige tähtsam viisa on veenduge, et olete õige. Enne oma valitud kooli, kontrollida kooli 's kodulehel rohkem informatsiooni, millist vajate. Registreeruda saab lähimast Itaalia saatkonda või konsulaati.

 

Kasulikku

Itaalia on ilus maa, mis hoiab palju suurepäraseid ja ainulaadne kunstilise leiab. Haridus Itaalias on ainulaadne ja väga keskendunud. Viisad on vaja vaid on üsna lihtne saada. Inimesed Itaalias on väga pere orienteeritud ja kunstilise mõtlemisega. Kuidas haridus Itaalias ületab seinad klassiruumist kunsti maailma kunsti ja kultuuri. Õppimine Itaalia on kogemus te ei unusta kunagi.

Umbes Itaalia

Itaalia on riik, mis asub Euroopas, vaid lõuna Austria ja Prantsusmaa kohta, mida tuntakse Itaalia poolsaarel. See on ümbritsetud igast küljest Vahemerel. Huvipunkte külastajate hulka Pisa torn, Amalfi Coast, Garda järv ja paljud kunsti muuseumi ja huvipunkte hõlmab rikas kultuur Itaalia on tuntud.

Lisaks Itaalia on tuntud veini degusteerimine, lemmik viimase aja reisijad, kes soovivad külastada ja reisikorraldajad palju viinamarjaistandusi mööda kiirteed ja teed, Itaalias. Rooma on kapitali Itaalia ja on sageli käinud linna.

On nii ajalugu ja kaasaegset mugavust Roomas ja palju näha igal ajal aastas.

 

Kliima Itaalia

Kliima on Itaalias väga erinevad, sõltuvalt ala te elate. Põhja saab olema külm frigiidne talved ja väga kuumad suved.Lõunaosas, sügisel, kevadel ja suvel tunduvad segu kokku ja erinevad vähe. Kesk-Itaalias on pehmem ja rohkem keskmise aastaringselt.

 

Ühiskond

Pere on kesklinnas ühiskonna Itaalias. Tugevalt mõjutatud roomakatoliku kirik, Itaalia inimesed on üldiselt religioosne (88% on katoliku usk viimasel loendus). Lisaks itaallastele pannakse palju rõhku rõivad nii et see on hea mõte, et kleit nagu kenasti kui võimalik. See kõrvale, see on sõbralik koht, kus elada ja töötada, ja koolis käia.

 

Elamiskulud

Elukallidus on erinevad, sõltuvalt sellest, kus sa elad. Seal on segu erinevate eluaseme Itaalias suurtest eluruumide korterid ja mõned perekonnad elavad koos oma sugulaste ühes majas.

 

Ravikindlustus

Itaalia pakub tervisekaitse kavasid ja kui sa elama asuda Itaalia, teie ja teie pere võib saada tasuta kasu. On-line hinnapakkumisi saad tasuta vaadata, kas teil on õigus.