Jätkusuutlikkus Fashion ja Creative Industries (MA)

Üldine

Programmi kirjeldus

Jätkusuutlikkus Fashion ja Creative Industries (MA)

Säästva disaini strateegiad ja juhtimise lähenemisviise loomemajanduse arendamiseks - alates magistriõppesse Jätkusuutlikkus Fashion ja Creative Industries on muuta ained, mis muudavad põhjalik muutus loomemajanduse terviklikku, jätkusuutlikkusele suunatud lähenemisviise.

See ainulaadne programm on suunatud nii loominguline disainerid ja lahendusele orienteeritud juhid, kes on teadlik ressursside ja ökoloogiliselt kui soovite paigutada eetiliselt, sotsiaalselt ja majanduslikult jätkusuutlik.

Master programm sisaldab nelja peamist õppevaldkondade "Säästev Design strateegiad", "Säästev tootmine ja tekstiili", "Säästev Marketing and Business" ja "Säästev Design Antropoloogia". Tutvu disain arenguid ja suundumusi, mis tegelevad vahendite päritolu ja materjalide ringlussevõtt, õppida kontseptsioone säästva tootmise ning säästva tarbimise - ja saada ekspert keskkonna ja sotsiaalse juhtimise.

Töötoad, õppekäiku ja praktilisi projekte edendada rahvusvahelist suhtlemist ja arusaamist kõnealuse tööstuse.

"Mis teeb vahe?" Nad saavad arendada oma visioone ja disaini strateegiad jätkusuutliku mudeleid ja neid rakendada.

tööväljavaadetele

Nad on kogemusi, et aidata ettevõtetel mood, film, muusika ja kultuuri valdkonnas läbi ümberkorraldamisel oma tooteportfelli ja organisatsioon. Töötada jätkusuutlik disainer oma sildi või töö juhtimise orienteeritud tootejuht või CSR juhid tekstiili- ja rõivatööstuse ja muude ettevõtete loomemajanduse valdkonnas. Hakka Uuenduste ja arendada uusi ärimudeleid.

Viimati uuendatud September 2018

Teave kooli kohta

The AMD Akademie Mode & Design offers internationally certified training programs in fashion, design, media, communication, and management.

The AMD Akademie Mode & Design offers internationally certified training programs in fashion, design, media, communication, and management. Näita vähem
Hamburg , Düsseldorf , München , Berliin + 3 Rohkem Vähem