Jätkusuutlikkus Fashion ja Creative Industries (MA)

Säästva disaini strateegiad ja juhtimise lähenemisviise loomemajanduse arendamiseks - alates magistriõppesse Jätkusuutlikkus Fashion ja Creative Industries on muuta ained, mis muudavad põhjalik muutus loomemajanduse terviklikku, jätkusuutlikkusele suunatud lähenemisviise.

See ainulaadne programm on suunatud nii loominguline disainerid ja lahendusele orienteeritud juhid, kes on teadlik ressursside ja ökoloogiliselt kui soovite paigutada eetiliselt, sotsiaalselt ja majanduslikult jätkusuutlik.

Master programm sisaldab nelja peamist õppevaldkondade "Säästev Design strateegiad", "Säästev tootmine ja tekstiili", "Säästev Marketing and Business" ja "Säästev Design Antropoloogia". Tutvu disain arenguid ja suundumusi, mis tegelevad vahendite päritolu ja materjalide ringlussevõtt, õppida kontseptsioone säästva tootmise ning säästva tarbimise - ja saada ekspert keskkonna ja sotsiaalse juhtimise.

Töötoad, õppekäiku ja praktilisi projekte edendada rahvusvahelist suhtlemist ja arusaamist kõnealuse tööstuse.

"Mis teeb vahe?" Nad saavad arendada oma visioone ja disaini strateegiad jätkusuutliku mudeleid ja neid rakendada.

tööväljavaadetele

Nad on kogemusi, et aidata ettevõtetel mood, film, muusika ja kultuuri valdkonnas läbi ümberkorraldamisel oma tooteportfelli ja organisatsioon. Töötada jätkusuutlik disainer oma sildi või töö juhtimise orienteeritud tootejuht või CSR juhid tekstiili- ja rõivatööstuse ja muude ettevõtete loomemajanduse valdkonnas. Hakka Uuenduste ja arendada uusi ärimudeleid.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

Vaata veel 2 kursust AMD Akademie Mode & Designis »

Viimati uuendatud September 23, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
725 EUR
kuus EL 775 eurot kuus, mitte-EL.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date