Jaapani disaini magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Kokkuvõte

Inglise keeles pakutav jahtrajaku õppekava eesmärk on valmistada üliõpilasi ette professionaalideks, kes suudavad seista silmitsi suurte keerukuse ja innovatsiooni tööstusprobleemidega. Lõpetajad peavad olema võimelised mõistma, analüüsima ja kontrollima lõbusõpetusi, kujundama suuri jahi põhinevaid uuenduslikke tehnoloogiaid ning jälgima ja otsima jahtide ja megajahtide ehitamist, katsetamist, hooldamist ja remonti.

Õppimine tehes

Klassiruumi loenguid, milles õpilastele esitatakse iga kursuse teoreetiline alus, toetavad:

 • disaini ja merekeskkonna eksperimenteerimise didaktika laborid;
 • laevatehaste, professionaalsete nõustamisstuudiote ja mereliikluse klassifikaatorite ja geodeetiliste juhatuste praktika;
 • merekeskkonna konverentsid ja töötoad;
 • ülikooli regattid;
 • merendusega tegelevate ettevõtete pakutavad teemade põhiteemad või teemad.

Karjäärivõimalused

Tööhõive ehitustööstuses laevatehastes, jahtide ja lõbusõidulaevade remondi- ja ümberehitusettevõtetes, klassifikatsiooniregistrites ja mõõdistustel, disaini- ja professionaalsetes konsultatsioonistuudiotes ning uurimisinstituutides, mis tegutsevad jahtide ja megajahtide sektoris.

Mida sa õpid

Jahi stabiilsus: stabiilsuse ja ujuvuse, lekkeprobleemi, veeremisliikumise ja stabiliseerimisvahendite, kiiruse mõju stabiilsusele käsitlevad standardid.

Jahtide dünaamika: Kursusel käsitletakse liikumisseaduse määratlust, samuti hüdrodünaamika karakteristikuid, mis reguleerivad laevade ja jahtide käitumist juhitavuse, meresõidu ja dünaamilise stabiilsuse külgedelt.

Laevade struktuurid: kursus käsitleb lõpliku elemendi meetodit lineaarsete staatiliste mehaaniliste probleemide lahendamiseks

Numerical Marine Hydrodynamics: Kursuse eesmärgiks on anda üliõpilastele kõige laiahaardelisemaid numbrilisi meetodeid, mis on vastu võetud mereväe arhitektuuriga seotud hüdrodünaamiliste probleemide lahendamiseks. Iga kavandatud metoodika teoreetiline taust koos selle rakendusvaldkonnaga ja selle piirangutega esitatakse koos praktiliste näidetega.

Mootorsõidukite projekteerimine: Selle üksuse eesmärk on täiendada üliõpilaste oskusi mereväe arhitektuuri valdkonnas edasijõudnute teemade uurimise kaudu, mis käsitlevad spetsiaalselt projekteerimise algfaasi.

Jahutussüsteemid: kursus annab põhiteadmisi purjesüsteemide karmide kriteeriumide kohta. Tüüpilisi konfiguratsioone analüüsitakse, kasutades kehtivaid eeskirju ja kasutades mõningaid täiustatud numbrilisi meetodeid. Kujutades mõningaid mõtteid purjede disainist struktuurilisest perspektiivist koos mõne vihjega vedeliku ja struktuuri vastasmõju probleemide kohta.

Jahtide disainistuudio töötuba: keskendutakse laeva pardal ja paigutusega seotud kontseptsioonidele, pöörates erilist tähelepanu mitme silla korraldusele.

Purjetamine Yacht Aero Hydro Dynamics: see seade annab õpilastele põhjalikku teavet purje aerodünaamikast ja koostoimest laevakerega, samuti projekteerimismeetodite ja materjalide tehnoloogilisi ja rakenduslikke kontseptsioone.

Sisu

Lõbusõidulaevade disain (ilma piiranguteta) nii teadusliku kui ka tehnoloogilise seisukohast ning esteetilisest vaatepunktist.

Meremajanduse disaineril peab olema merendusalase inseneritüübile iseloomulik distsiplinaarvaldkondade erialane pädevus ja oskused, samuti merekeskkonna suhtes kohaldatava arhitektuurilise kompositsiooni ja disaini valdkonnas sama kindel ettevalmistus.

Mida tähendab jahisõbralik disainer?

See tähendab, et on võimalik tõhusalt toime tulla keerukate ja uuenduslike tehniliste probleemidega ning töötada optimaalsel viisil, kasutades kõige kaasaegsemaid disaini- ja tootmistehnikaid. Lühidalt öeldes: jahtidisaini magistriprogrammi professionaali põhiomadused on üliõpilane, kes on võimeline mõistma, analüüsima ja kontrollima lõbusõidulaevu, isegi suure mõõtme ja keerukusega, projekteerima suure mõõtmega jahid uuenduslike tehnoloogiate abil, ning jälgib ja juhendab väikelaevade ehitamist, katsetamist, hooldamist, kasutamist ja remonti.

Kiired faktid

 • Kraadi tüüp: magistrikraad
 • Kestus ja ainepunktid: 2 aastat / 120 CFU
 • Klass: LM-34 INGEGNERIA NAVALE
 • Sissepääs: tasuta juurdepääs
 • Sede: LA SPEZIA
 • Keeleõpetus: inglise keel
 • Õpetamisrežiim: loengud
 • Maksud ja tasud: 0 kuni 3000 eurot aastas. Uurige, kas teil on stipendiume ja erandeid
 • Rahvusvahelised partnerlused: üliõpilasvahetus
 • Programmi juht: DARIO BOOTE
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory ... Loe edasi

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory and practice, also through stages with institutions and companies and training periods abroad. There are many different forms of collaboration and cooperation with foreign Universities and Institutions that allow a high mobility of professors and students from and towards foreign countries. At the moment, with more than 3,000 foreign students, the University went over the 8% mark of the total amount of registered students, establishing even more - and unlike the national data - its position as a point of attraction for the students that choose Italy for their University studies. Näita vähem
Genova , Varazze , La Spezia + 2 Rohkem Vähem