UCFB

See kursus pakub kaasavat, kaasaegset ja mitmekülgset õppeprogrammi, mis kajastab jalgpallitööstuse vajadusi ja kehtib täistööajaga või osalise tööajaga kraadiõppuritele. Selle kursuse eesmärk on toetada jalgpalli treenerite ja jalgpallis töötavate või lähedalt seotud valdkondade jätkuvat professionaalset arengut.

Statistika ja analüüs on jalgpalli mänginud rohkem kui kunagi varem. Mängija füüsilises vormis mängu atribuutide tõttu mängivad mitmesugused andmed tänapäeva mängudes olulist rolli. See kraadi programm süveneb neid andmeid ja muudab mängu väärtuslikuks, kombineerides samal ajal juhendamistööriistade teooria ja praktikat.

UCFB-Coaching-MP-BV.jpgSee kursus võimaldab õpilastel süstemaatiliselt ja põhjalikult mõista teadmisi ja kriitiliselt mõista praeguseid probleeme ja / või uusi teadmisi jalgpalli juhendamise tehnikat ja analüüsi.

UCFB Etihadi juhendamise üliõpilased saavad endise Hull Cityi treeneri Mike Phelani õpetatud meistriklassi Bellevue staadionil.

Õpilased kasutavad oma arenenud teadmisi ja arusaamist jalgpalli juhendamise tehnikat, et aidata neil süstemaatiliselt ja loovalt lahendada keerulisi probleeme ja küsimusi ning selgelt väljendada oma järeldusi.

Enamik kursusi selles kursuses õpetatakse kõige kaasaegsemates rajatistes Bellevue Sports Village, nii et õpilased saavad nii praktiline ja teoreetiline õppimine. UCFB kõigile õpilastele Etihad Campus kasutatakse piires Etihad staadion ja Etihad Campus ümbruskonna seeria UCFB top võimalusi.

Jalgpallivõistluste ja analüütilise magistriõppe lõpetanud saavad Bucksi uue ülikooli, meie kõrgelt hinnatud akadeemilise partnerasutuse.

bucks_150px.jpg

 • Tundi: üks aasta
 • Õpperežiim: täistööajaga või osalise tööajaga (kaks aastat)
 • Õppemaks: Ühendkuningriigi ja ELi liikmesriigid - 9 500 naela
 • Õppemaks: rahvusvahelised üliõpilased - 13 500 £

Kursuse korraldamine

Jalgpalli treener ja analüüsi meister

Meie jalgpalli juhendamise ja analüüsi magistriprogramm on hoolikalt korraldatud, et valmistada ette parim ettevalmistus jalgpallitööstuse juhtpositsioonile.

Esimene semester

 • Jalgpalli juhendamise protsess
 • Juhtimistehnoloogia: ideest praktikale
 • Jalgpallimängude analüüsi rakendamine
 • Jalgpalli Consulting Project

Teine semester

 • Jalgpallistatistika ja andmete analüüs
 • Jalgpalli Consulting Project
 • Jalgpalli treenerite praktika analüüs
 • Raamatud ja uurimismeetodid

Rakendamise nõuded

Taotlejad peavad tavaliselt pidama teise klassi bakalaureuse kraadi spordiga seotud peamised äriühingud. Isikut, kellel on teise ja teise astme bakalaureusekraad, mitte spordiharidus ja kõrgema tasemega spetsialiseerunud spordiga seotud erialane töökogemus, vaadeldakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi ja võib nõuda asjakohaste tõendite esitamist oma spordi juhendamise ja / või spordi juhtimise kogemuse tõendamiseks. .

Kõik taotlejad küsitletakse. Prioriteetse akrediteeringu saamiseks võib pidada vastavaks prioriteediks olevaid üliõpilasi, kellel on kõrgharidus või ulatuslik kogemus.

Registreerumisprotsessi käigus võivad tulevased üliõpilased kursuse juhi poole pöörduda, et saada täiendavat teavet kursuse ja selle sobivuse kohta kursusel. Nii veebipõhine rakendus kui ka e-posti rakendus on vastuvõetavad ja selle põhjal saavad intervjuule osaleda need kandidaadid, kellel on sobiv akadeemiline ja empiiriline isiklik profiil.

Mõned taotlejad võivad vajada bussi- või juhtimisportfelli ja / või täita lühike ülesanne vastavas valdkonnas, et näidata oma sobivat akadeemilist kirjutamisoskust.

See kursus on ideaalne jalgpalli treenerite ja juhtimise (Hons) bakalaureuse ja jalgpalli äri-ja juhendamise (Hons) bakalaureuse kraadi omanikud.

Sissepääs ja valikukriteeriumid:

• Tugevaid teadmisi spordi juhendamisel või spordi juhtimine sobib magistriõppe akadeemiline töö


• Prognoos osalemise kohta arvutigraafikas (CPD) seotud professionaalses ja akadeemilises kirjanduses / väljaannetes


• Võimalus eneseõppe ja ametikohustuste nõuetekohaseks juhtimiseks


• omab Inglise treeneritase 2. treeningu tunnistust


• Tõestada oskust juhtida tööd iseseisvalt


• Usaldusväärne töö tulemus keerukate ja multidistsiplinaarsete küsimuste lahendamisel, mis on seotud nende valitud teemavaldkondadega

Taotlemise protsess

Taotleda selle kursuse, siis alla laadida ja täita taotlusvorm, täidetud vorm ja sellega seotud materjalid ja kohustatud maksma @ mastersenquiries UCFB .com.

Ühendkuningriigi, ELi liikmesriikide ja rahvusvaheliste taotluste asjakohased materjalid:

 • Täitke ja allkirjastas taotluse vormi;
 • Isiklik avaldus
 • Koopia kõrgeimast akadeemilisest rekordist ja vastav ingliskeelne tõlge (kui see on kohaldatav);
 • Üks akadeemiline soovituskiri ja üks tööstusharu soovituse kiri ja vastavad ingliskeelsed versioonid (vajaduse korral);
 • Inglise keele oskuse tõendamine, nagu näiteks IELTS-sertifikaat (vajaduse korral) .

Rahvusvahelised taotlejad esitavad ka:

 • (Kehtiva passi koopia, mida te kasutate neljanda astme viisa taotlemiseks);
 • Mis tahes varem kasutatud või olemasoleva Ühendkuningriigi viisa fotokoopia.

Õppelaenud

Magistrikraadiga laenude maksimaalne suurus on 10 609,00 naela, mis aitab üliõpilastel maksta õppetoetusi nende kraadiõppe lõppedes. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Lisateave üliõpilaste rahalise toetuse kohta.

Meie kool pakub ka mitmesuguseid stipendiume. Palun võtke @ mastersenquiries UCFB .com õppida rohkem teavet.

Karjäärivõimalused

Karjäärivõimalused hõlmavad professionaalses ja poolfunktsionaalses jalgpallimeeskonnas, näiteks interjöörilistes meeskondades treeneri, konkurentsi ja tulemuslikkuse analüütiku või operatsioonide juhina tuntud karjääri. Kolmeaastase õppeperioodi jooksul UCFB ainulaadne isikliku arengu programm iga õpilasega, võimaldades meil mõista iga õpilase vajadusi ja ootusi.

See on seotud üliõpilaste professionaalse arenguga ja lõpuks sundis neid leidma sobivat positsiooni jalgpalli ja spordi valdkonnas. Nende õpilaste jaoks, kes soovivad pärast kraadi omandamist jätkata oma haridust, julgustame neid jätkama magistriõpinguid.

Õppekulud

Suurbritannias ja Euroopa Liidu liikmesriikides õppima õppima aastal 2018 on 9 500 £ aastas.
2018. aastal registreeritud rahvusvaheliste üliõpilaste õppemaks on 13 500 £ aastas.

Osaajaga kursuste õppemaksud jaotatakse vastavalt esimesele ja teisele kooliaastale vastavalt 50% -ni (kaheaastased kursused), nagu on näidatud allolevas tabelis.

Täistööaeg

Ühendkuningriigi / ELi liikmesriigi üliõpilased: 9 500 naela

Rahvusvahelised õpilased: 13 500 £

Osalise tööajaga (kaks aastat)

Ühendkuningriigi / ELi liikmesriigi üliõpilased: £ 4,750

Rahvusvahelised õpilased: 6 750 £

Lisakulu

Teenuse või teenuse, sealhulgas majutuse pakkumine võib kaasa tuua täiendavaid tasusid (st eraldi õppemaksu eest). Sellisel juhul anname eelnevalt selge selgituse, vastavalt teie ja ülikooli vahel sõlmitud lisalepingule peaksite selliste teenuste eest maksma.

Mõnel juhul on UCFB pakutud vabatahtlik töökoht

Õpilased peavad oma uuringute jaoks ostma UCFB kaubamärgiga varustust, mille hind on 120-150 naela. UCFB üliõpilased võivad samuti maksta täiendava 10 kuni 20 naela UCFB .

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust UCFBis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
sept 2020
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,950 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date