Juhtimine ja Master of Business Administration

Üldine

Programmi kirjeldus

Koolituse eesmärgid

Pakkuda üliõpilastele, kellel on ülikoolikraad, vähemalt 4-aastase (Master 1 taseme) koolituse prantsuse keeles ettevõtete haldamisel. See koolitus on suunatud eelkõige teiste koolitusprogrammide (inseneri-, sotsiaalteadused, humanitaarteadused jne) üliõpilastele, kes saavad omandada teise juhtimisoskuse.

võimalusi

See Master keskendub loogika kahesuunalist kompetentsi. Tänu paljude jooksul omandatud teadmisi koolituse, mitmesuguseid töökohti seega näeb lõpetajale, eriti nendes tegevusvaldkondades, mis vastab algsetele koolitust.

Akadeemiline partner ja diplom

Koolitus korraldatakse koostöös Majanduse ja Juhtimise Instituut (IEMN - IAE) Ülikooli Nantes (Prantsusmaa).

Kraad pärast koolitust on Master seadus, Majanduse ja Juhtimise Eriala Business Administration Ülikooli Nantes (Prantsusmaa riigi kraadi).

Uuringute ja üksikasjade kestus

Nägu koolitus on umbes 600 tundi. Õpetamine toimub täistööajaga algusest oktoobri lõpuni mulle juunis. Õpetamise näkku järgneb internatuuri 3 kuni 6 kuud.

koolitus

Praktika on lahutamatu osa koolitus- ja tingimusena lõpetamist. See algab pärast klasside ja toimub firma, valitsuse või valitsusväline organisatsioon tegutseb päritoluriik õpilane, Bulgaaria, Prantsusmaa või Belgia. On objekti kolmepoolse kokkuleppe, allkirjastatud enne algust koos paigutuse aruanne, et õpilane peab kirjutama ja toetab kuni käesoleva aasta detsembris.

registreerimine

Õpilane see muidugi on õpilastele regulaarselt õpib ülikoolis Nantes, nautides Bulgaaria üliõpilase staatus ajaks õpinguid.

rahastamise

Koolituse maksumus on esitanud ESFAM, võrreldav koolid ja Euroopa ülikoolide rahastab täielikult Agence universitaire Frankofoonia. Ainult panuse üliõpilaselu (majutus ülikooli ühiselamus, kindlustus, transport alates elukoha instituudis jne), kuni 750 eurot õppeaastas on kannab õpilane.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe ce ... Loe edasi

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe centrale et orientale, confrontés après 1990 aux difficiles problèmes de gestion de la transition. La décision de création de l’ESFAM a été prise par le 5ème sommet des Chefs d’État et de gouvernement ayant le Français en partage (Ile Maurice, octobre 1993). Näita vähem