Juhtimise Magister Muutuste (EMC)

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Klassi profiil
130692_EMKlassiprofiil.PNG

INSEAD Executive Master in Change (EMC) on kraadiõppe programm erinevalt teistest. 18-kuulise kestusega ja kaheksa kolme-neljapäevase mooduli vältel hõlmab see teid sügavalt inimkäitumise peamistesse mootoritesse ja organisatsioonide varjatud dünaamikasse.

Integreerides ärihariduse mitmesuguste psühholoogiliste distsipliinidega, võimaldab programm mõista ennast ja teisi põhitasemel - ning kasutada neid teadmisi tõhusamate organisatsioonide loomiseks.

Ükskõik, kas olete HR-spetsialist, treener, konsultant või tegevjuht, kes otsib uusi võimalusi oma organisatsioonile mõju avaldamiseks, pakub see programm teile mitte ainult ühe maailma juhtiva ärikooli hinnatud kraadi, vaid elumuutvat intellektuaalset ja emotsionaalne kogemus.

Programmi eesmärgid

 • Enda ja inimestevahelise teadlikkuse suurendamine
 • Et saada organisatsiooni muutuste peegeldavamaks ja tõhusamaks esindajaks
 • Õppida uusi juhendamise ja nõustamise metoodikaid
 • Saada paremini aru organisatsiooni käitumisest ja psühholoogilistest vaatenurkadest

Akadeemikud

Executive Master in Change töötati välja fenomenaalselt õnnestunud samanimelise INSEAD Executive Education programmi kaudu. See kestis 11 aastat, kuni temast sai 2011. aastal magistrikraad - ja seda oli alati üle kirjutatud. Ainus suurem muudatus võrreldes varasema ülitugeva vorminguga on kaheksanda mooduli, magistritöö ja praktika lisamine (juhendatud juhendamis- / nõustamispraktika).

EMC on inimsuhteid ja käitumist käsitlev programm - seda rakendatakse juhtimisel ja tuginedes paljudele akadeemilistele distsipliinidele. Nimele vaatamata pole see konsultantide või treenerite koolitamiseks mõeldud programm ega muudatuste juhtimise kursus. Selles kasutatakse siiski kõigi kolme valdkonna tehnikaid.

 • Üld- ja organisatsioonipsühholoogia
 • Psühhodünaamika ja psühhoanalüüs
 • Kognitiivne teooria
 • Isegi uusimad neuropsühholoogilised uuringud

128288_pexels-photo-70292.jpegTim Gouw / Pexels

Sisseastujale

Me usume vastuvõtule kui kahesuunalisele protsessile. Aitame teil otsustada, kas see programm sobib teile ja kas teile sobib see programm.

Vastuvõtuprotsessi keskmes on meie ainulaadne taotlusvorm. Kui teile ei meeldi küsimused - mis on isiklikud ja sondeerivad, selle asemel, et keskenduda ainult oma saavutustele -, siis see programm teile kindlasti ei meeldi.

Kirjaliku avalduse kõrval on kaks vestlust - telefoni teel Sisseastujale ja näost näkku intervjuu ühe saatejuhiga. Tõenäoliselt peate teise vestluse jaoks reisima, kuid mitte tingimata INSEAD ülikoolilinnakutesse.

Vastuvõtukriteeriumid

Otsime kogenud juhte, konsultante või treenereid, kellel on intellektuaalne uudishimu, soov õppida ja valmisolek esitada väljakutse rangele akadeemilisele programmile. Ootame avaldusi kogu maailmast, olenemata rassist, usutunnistusest, rahvusest või soost.

Meie eesmärk on luua kvaliteetse, põneva, dünaamilise ja mitmekesise osalejate grupp. Tavaliselt leiate end klassist 36 - meeste ja naiste võrdse osakaaluga - umbes 20 rahvusest ja 20 sektorist.

 • Professionaalne kogemus
 • Rahvusvaheline väljavaade
 • Akadeemiline võimekus
 • Võimalus panustada INSEAD kogemusse
 • Huvi juhtimise psühholoogiliste lähenemiste ja enesearengu vastu
 • Fluent inglise keel

Kuupäevad ja tähtajad

Pange tähele, programm täidetakse varakult, seetõttu soovitame kandideerida nii varakult kui võimalik - kuni 10 kuud enne moodulit 1. Lõplik taotlustähtaeg on 2 kuud enne programmi algust.

Varasemad kohad antakse individuaalsete teenete alusel. Hilisemaid taotlusi vaadeldakse siiski kokkutuleva rühma kontekstis. Sisseastumine peatub, kui kõik 36 kohta on täidetud, kuid soovi korral võidakse teie taotlus programmi hilisemaks sessiooniks kaaluda. Samuti hoiame ootejärjekorda umbes 3 kuud enne programmi algust. Saame sageli alguskuupäeva lähenedes majutada neid, kes suudavad jääda paindlikuks.

 • Märts 2020 (Fontainebleau)
 • Juuni 2020 (Singapur)
 • September 2020 (Fontainebleau)
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. Näita vähem
Fontainebleau , Singapur , Abu Dhabi , San Francisco + 3 Rohkem Vähem