Juhtimise, Strateegia Ja Juhtimise MSc

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Tuginedes oma lõpetaja võimetele, saate omandada juhtkonna ja juhtimisoskused, mida on vaja juhtida:

 • Äri või isegi teie enda ettevõte;
 • Inimesed ja nende esinemine;
 • Kriisid ja muutused;
 • Projektid ja nendega seotud riskid.

Töötate välja strateegiaid, mis käsitlevad ettevõtete ees seisvaid globaalseid väljakutseid ja võimalusi, olgu see siis teie töötav ettevõte või teie enda ettevõte, mille loomist soovite. Võite ühendada oma juhtimisõpingud paljude erinevate erialadega, sõltuvalt teie eelistatud karjääriteest.

Samuti on laialdane võimalus valida eriala, kuhu minna oma juhtimiskraadi kõrval (MSc juhtimine). See annab teile võimaluse õppida ala, mis sobib teile ja teie karjäärieelistustele. Need erialade, mida sageli nimetatakse " Pathways " on järgmised:

 • MSc Juhtimine Ja Rahandus
 • Hariduselt Juhtimine ja Rahvusvaheline Personalijuhtimine
 • Hariduselt Juhtimine Ja Turundus
 • Hariduselt Juhtimine, Strateegia Ja Juhtimine
 • Hariduselt Juhtimine Ja Ettevõtlus

Pathway spetsiifilised moodulid võimaldavad teil kohandada oma õppeprogrammi vastavalt teie tulevase ametialase või akadeemilise arengu vajadustele.

Õppige juhtumianalüüsidest ja reaalse elu projektidest, kuidas uusimat akadeemilist mõtlemist ja äristrateegiaid ellu viia. Kuulake meie külalisloengute osana tööstusespetsialiste ja suhelge meie ettevõtluskeskuse kaudu kaasõpilaste ja ettevõtlusele mõtlevate inimestega ning looge oma ettevõte.

Juhtimine (MSc) on CMI poolt akrediteeritud kaks korda. See tähendab, et saate oma kraadi edukaks lõpetamiseks automaatselt teise kutsekvalifikatsiooni.

Õpetamine

 • Seal on kaks alguskuupäeva - september ja jaanuar.

Septembrikuine sisseastumine teeb enne projekti alustamist kõik õpetatud moodulid. Jaanuaris osalejad korraldavad poole oma õpetatavatest moodulitest, seejärel projekti, seejärel ülejäänud õpetatavatest moodulitest.

Kuidas sulle õpetatakse?

Kõik töötajad on aktiivsed teadustegevuses ja kasutavad vajaduse korral, näiteks oma nõuandvat rolli avalikus poliitikas, oma teadmisi, et õpetada õpetamist asjakohasel tasemel.

Õppemeetodid hõlmavad loenguid, töötubasid, rühmatöid ja õpilaste esitlusi. Suunatud lugemine on kõigi moodulite lahutamatu osa, kusjuures krediiti antakse tõendite laia hindamise kohta. Kõik moodulid pakuvad teile võimalusi omandatavate oskuste omandamiseks ja harjutamiseks (nt probleemide lahendamine, juhtumianalüüs, rühmatöö).

Kuidas teid hinnatakse?

Kõik mooduleid hinnatakse kombineerides kursuste ja lõpliku hindamise, mis toimub iga semestri lõpus ja kus on võimalikult kiiresti uuesti istuda. Kursuste töö võib moodustada kuni 40-50% üldisest tasemest.

Kursuse sisu

Programm algab kahenädalase sihtasutuse mooduliga, mille eesmärk on viia kõik õpilased juhtimis- ja äristandardisse ühtsete miinimumstandardite hulka. Sihtmoodul tutvustab ka teid ülikooli õppevahendeid (nt raamatukogu ja õppematerjalide tuge) ning julgustab teid töötama meeskonnas, et vahetada oma intellektuaalset vara vastastikku kasulikuks.

Seejärel uurite viit kohustuslikku moodulit, mis hõlmavad toimimise ja muudatuste juhtimist, strateegilist juhtimist ja organisatsiooni analüüsi, jõudluse mõõtmist ja aruandlust, turunduse juhtimisstrateegiat ning inimeste ja organisatsioonide juhtimist. Tuumikmoodulid viiakse lõpule teie spetsialiseeritud piirkonna suveprojektiga.

Te võtate ka kolm moodulit oma spetsialistide Pathway (mille valite pärast kahe nädala fondimooduli).

Karjäär

Dundee's valmistavad meie magistrikursused teid ette edukaks karjääriks kõikjal maailmas ja ükskõik millises valdkonnas te plaanite töötada. Tööandjad eeldavad, et nende kraadiõppurite värbamisel oleks arenenud tehnilised ja suhtlemisoskused, et nad oleksid enesekindlad meeskonnatöötajad, sõltumatud teadlased, head projektijuhid ja oleksid oma eriala tipus. Oleme kavandanud oma kraadiõppe nendele nõudmistele vastamiseks.

See kvalifikatsioon annab teile juhtimis- ja juhtimisoskused oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks. Kursus valmistab teid ette töötama väikestes ettevõtetes, suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes, millel on ülemaailmne kontorivõrk, avalikus sektoris või rahvusvahelistes ja heategevusorganisatsioonides. Samuti valmistab see teid ette oma ettevõtte käivitamiseks ja juhtimiseks või lihtsalt ettevõtluse alustamiseks, olgu see siis hargmaine või VKE. Rollid hõlmavad üldjoontes suure hulga inimestega kohtumist, nõustamist, juhtimist ja tehnilisi teenuseid.

Dundee'is teete koostööd teiste õpilastega üle maailma - avage globaalsed võimalused.

Sisenemise nõuded

Hea esimese astme (vähemalt madalama teise klassi autasu või sellega samaväärne) mis tahes aines, mis on võimaldanud taotlejal arendada analüüsi-, suhtlemis-, probleemilahendus- ja meeskonnatööoskusi. Kui tunnete muret, et teie kvalifikatsioon ei vasta meie tavapärastele ootustele, võite seda taotleda, kuid lisage lühike isiklik avaldus, mis puudutab teie üldist huvi oma hariduse, töökogemuse ja eelneva asjakohase õppe vastu. Kohti on vähe ja varajane kandideerimine on soovitatav isegi hästi kvalifitseeritud kandidaatidele.

Inglise keele nõue

IELTS kokku 6,0
Kuulamine 5.5
Lugemine 5.5
Kirjutamine 5.5
Räägib 5.5

Inglise keele programmid

Pakume eelseisundi ja sihtprogrammi (programme) kogu aasta vältel. Need on ette nähtud Ühendkuningriigi ülikooliõppe ettevalmistamiseks, kui te ei ole veel täitnud keeleküsimusi otsese kraadiprogrammi sisenemiseks.

Tasud

Tasud, mida maksate, sõltuvad teie tasu olekust. Teie tasu staatus määratakse meile, kasutades teie taotluses esitatud teavet.

Tasu staatus Tasud õpilastele alates 2020. – 21
Šoti ja EL-i tudengid 7650 naela õppeaastas
Ülejäänud Ühendkuningriigi õpilased 7650 naela õppeaastas
Rahvusvahelised üliõpilased (väljaspool ELi) 18 150 naela õppeaastas

Õppetasu tõuseb ülemeremaade (EL-i väliste) üliõpilaste jaoks teie kursuse pikkuse korral mitte rohkem kui 5% aastas.

Lisakulud

Ülikoolis hariduse omandamisel võivad teile lisanduda õppemaksu õppemaksu tasud.

Lisakulude näited:

Ühekordne maksumus Jooksvad kulud Juhuslik maksumus
Lõpetamise tasu Stuudio tasu Välisreisid

Lisakulud:

 • Võib olla kohustuslik või valikuline kulu;
 • Võib olla ühekordne, jätkuv või juhuslik tasu ning teatud kulud tuleb tasuda igal aastal teie õppeprogrammi iga aasta eest;
 • Varieerub sõltuvalt teie õppekavast;
 • Teie makstud summad on tagastamatud ja neid ei saa üle kanda.

Lisakulude maksmata jätmine võib kahjuks teie õpilaskogemust piirata.

Teie taotlus

Kandideerite sellele kursusele meie otsetaotluste süsteemi kaudu, mis on tasuta.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Loe edasi

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Näita vähem