MIS ON?

See paindlik programm on osalise tööajaga magistriõppe programmi praegune praktiseerivad juhid, kes soovivad parandada nende tõhusust ja usaldusväärsust töökohal. See annab ümara sissejuhatus juhtimise põhimõtted ja eesmärk on olla äärmiselt olulised ja taotluse oma praeguses rollis olles samas ka võimaliku tulevase progressiooni õppimise ja karjääri. Programm võimaldab teil saavutada magistriõppe kvalifikatsiooni 3 etappi, või lahkuvad ning ühineks programmi pärast tunnistus või diplom etappidel. Kui teil on diplom, kõik, mida vaja, et saavutada MA on lõpule moodul teadusuuringute oskuste ja väitekirja. Kuna programm keskendub põhiliste juhtimise oskusi ja praktikat, see on kohaldatav nii avaliku kui erasektori ettevõtteid, kasumi ja mittetulundusliku sektorite ja väikesed, et suured organisatsioonid.

Mida ma kasu on?

Programm hõlmab teoreetilist juhtimise perspektiive, mis saab kriitiliselt kohaldatakse organisatsiooni ja selle keskkonda. Põhirõhk on oma isikliku arengu juhina ning juhtimis- tehnikaid, teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud kaasaegse töökeskkonna. Kogu programm, mida on julgustada kohaldama oma õpinguid organisatsioon, kus te töötate ja arutada oma kogemusi klassi luua dünaamiline õpikeskkond. Nagu paljud õpilased on juba juhtivatel ametikohtadel, võimaluse jagada kogemusi oma kaaslaste on hindamatu osa programmist.

Kuidas see mind aidata?

Õpetamise tundi on kavandatud nii minimaalne mõju tööpäev ja täiendavale õppetööle toimub oma aega, nii et ei ole vaja loobuda oma tööd, või küsida oma tööandja vabastada teid märkimisväärses koguses aega. Võite siiski veel kasu regulaarse kontakti õppejõud, juhendajad ja teie kaasõpilastega. CMS ja DMS kursused sõidetakse neli mõttes, tavaliselt 16:00-09:00. Tavaliselt õppetöö algab septembris ja iga aasta aprillis, kuigi see võib varieeruda sõltuvalt õpilaste arvu. MA muidugi jookseb üle 4 mõttes. Seal on 3 sissepääsud (jaanuaris, mais ja septembris). Õpilased, kes jätavad programmi pärast esimest nelja moodulid sööduga antakse aspirantuur Management Studies. Edukat lõpetamist veel 4 moodulid viib sõlmimise aspirantuur. Lõpetamisel DMS teil on võimalus antakse MA Management Studies, täites täiendavalt õpetas kursuse uurimismeetodid ja väitekirja.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust Canterbury Christ Church University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
4 semestrit
Osakoormus
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date