Juhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülemaailmne finantskriis, ettevõtete skandaalid ja kokkuvarisemine ning üldsuse mure tõhusa juhatuse puudumise pärast on kõik kaasa aidanud hea valitsemistava vastu. Programm on üles ehitatud keskendudes praktilisele rakendamisele ärikeskkonnas ning selle eesmärk on anda üliõpilastele tugevad õppeained ja uusim mõtlemine maailmas juhtimise, säästvuse aruandluse, ärieetika, organisatsioonilise ja juhatuse tõhususe, rahanduse, õiguse ja strateegilise tähtsusega. Mõeldes.

Kuna ettevõtted kannatavad ühiskonna ees suuremate riskide ja suurema potentsiaalse mõjuga, on jätkusuutlikkuse küsimused kriitilisemad kui kunagi varem. Jätkusuutlikkus ei ole enam riskide ja vastavuse, vaid ka innovatsiooni, võimaluste ja kuidas saavutada tipptaset nii jätkusuutlikkuse kui ka finantstulemuste osas. Programmi eesmärk on arendada arusaama protsessidest ja järelevalvest, mis toob kaasa juhtimise, vastutuse, jätkusuutlikkuse aruandluse ja eetilise käitumise kõrgeimad standardid.

Programmi ärieetika praktiline rakendamine on loodud ärieetika instituudi (IBE) toetusel ning selle eesmärk on arendada üliõpilasi tuleviku juhtide, juhtide, finantstöötajate, raamatupidajate, advokaatide või juhtimisoskustega, kes mõistavad ja hindavad olulisust ületama arvnäitajaid ja toetada häid eetilisi äritavasid, et aidata ettevõtetel pikaajalist edu säilitada.

Akrediteeringud

Programmi on täielikult akrediteeritud ICSA, Valitsuse Instituut. Õpilased, kes edukalt lõpetavad magistriõppekava, võivad ühiselt omandada kraadiõppe ICSA staatuse. GradICSA auhinna üliõpilased, kes on huvitatud Chartered ICSA liikmeks saamisest, peaksid näitama kolmeaastast asjakohast töökogemust.

ICSA on tuntud liikmestaatus, kvalifitseeruv organ ja maailma juhtiv asutus juhtimise, riskide ja nõuete täitmise osas. ICSA toetab oma liikmeid igas suuruses organisatsioonides kõigis majandussektorites, sealhulgas suurettevõtted, VKEd, avalik sektor ja heategevusorganisatsioonid. Programm on kavandatud koostöös ICSA-ga, juhtimisinstituudiga, et rahuldada professionaalsete ja tööandjate vajadusi, ning mõtiskleda kaasaegse ärikeskkonna keerukate keerukate olemuste üle.

Kuidas sa õpid

Programmi õpetatav element koosneb seitsmest kohustuslikust moodulisist ja ühest vabatahtlikust moodulisest, mis vastavad konkreetsetele huvidele. Uuritud moodulid on järgmised:

Tähtaeg 1

 • Juhtimine
 • Organisatsiooni ja juhatuse efektiivsus
 • Äri- ja äriõigus
 • Finantsaruandlus ja analüüs

Tähtaeg 2

 • Jätkusuutlikkuse aruandlus ja ärieetika
 • Strateegiline mõtlemine
 • Finants- ja juhtimisotsused

Valikulised moodulid

 • Küberjulgeolek ühiskonnas
 • Võistkonnad ja juhid
 • Võrdlev personalijuhtimine
 • Investeerimispangandus
 • Rahvusvaheline ettevõtlus
 • Ülemaailmne tarnestrateegia

Valikulised moodulid kestavad nii palju, kui vähemalt 10 õpilast neid valivad. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

Kuidas teid hinnatakse

Selle kursuse hindamine õpilastele erineb iga mooduli puhul. Võimaluse korral viiakse läbi formatiivne hindamine, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette hindamisprotsessi ja anda oma õppimise toetamiseks arengut tagasisidet.

Formatiivne hindamine ei aita kaasa õpilaste palgaastmele, vaid annab õpilastele võimaluse pidevalt tagasisidet saada. Formatiivne hindamine võib hõlmata klassi harjutusi, vastastikust tagasisidet, eksitusi, esitlusi, arutelusid.
Summatiivsed hinnangud võivad sisaldada loovutamisi, juhtumiuuringute aruandeid, eksameid, esitlusi ja mõtteid.

Magistriõppe üliõpilane oodatakse aktiivselt sünteesida informatsiooni sobivast teooriast ja isiklikust mõtteviisist. Hinnangud on mõeldud selleks, et aidata õpilastel teadmisi, oskusi ja enesekindlust täita tänapäeva organisatsioonides töötamise nõudmisi.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et akadeemikud tagastaksid kursuste hindamise õpilastele kohe - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Taotlejad, kes on pärit kõikidest taustadest, on teretulnud taotlema, et neid käsitletaks programmi kohta individuaalselt (programmi juhi nõusolekul, vajadusel intervjuu järel).

Programm mahutab üliõpilastele nii asjakohaseid ja mitte-olulisi bakalaureuse kraadi. Eelmine töökogemus ei ole standardse marsruudi puhul vajalik, kuid õpilastel peab olema vähemalt 2: 2 auhinnakraad või samaväärne, ja vähemalt klass C GCSE matemaatikas või selle ekvivalent.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS bändis 6.0, kusjuures iga elemendi kohta on vähemalt 6,0 või samaväärne http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements.

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (väljaspool ELi / UK-d), kes ei vasta kraadiõppe otsesel kandmise nõuetele, võimaluse viia lõpule erialase pre-sessional inglise keele ja akadeemilise õppe oskused (PEASS) kursus ülikooli inglise keeles Keskus.

http://www.lincoln.ac.uk/home/studywithus/internationalstudents/englishlanguagesupport/pre-sessionalenglishandacademicstudyskills/

Magistrikursuse juhtimine on mõeldud pöördumiseks paljudele taotlejatele, sealhulgas kvalifitseeritud spetsialistidele, kes võivad olla huvitatud sisenemisest kiirendatud või liikmesliinide kaudu ning võimalike moodulite erandite tegemisest, mis põhinevad asjakohasel töökogemusel või kvalifikatsioonil. Taotlejad võivad osaleda krediiti sellises astmes vastavalt eelneva õppe akrediteerimise standardsetele protseduuridele. Erandite saamise õigust hinnatakse individuaalselt. Taotlejad peaksid taotluses selgelt ära märkima, kas nad soovivad kohaldada mooduli erandeid, toetades nende taotlust tõenditega. Pange tähele, et kui üliõpilane programmis ei osale, ei saa erandeid teha.

Mõned soovituslikud üksikasjad on järgmised (hinnatakse individuaalselt):

 • Tavaline marsruut nõuab kõigi moodulite täitmist ja ei nõua eelnevat töökogemust ega asjakohast kraadi.
 • Kiirendatud marsruut võimaldab kvalifitseeritud raamatupidajatel, audiitoritel, juristidel, advokaatidel taotleda erandeid. Taotlejad peaksid tõendama asjakohast kvalifikatsiooni, olulist töökogemust ja tõendeid CPD tegevuste kohta.
 • Kiirendatud marsruut võimaldab teistele taotlejatele, nagu juhtidele, juhtimisalastele spetsialistidele, asjakohase kvalifikatsiooniga sekretäridele või rohkem kui viie aasta pikkusele asjakohasele kogemusele (st juhatusele, valitsemisele, sekretariaadile) taotleda võimalikke erandeid.
 • Liikmetee võimaldab ICSA-l Associates ja Fellows osaleda programmis, et saada MSc Juhtimise kraadi, võttes ainult kaks või kolm moodulit.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem