Juhtimismagister IT-riskide ja küberturbe juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

IT-riskide ja küberturvalisuse juhtimise magistrikraad pakub teile laia perspektiivi ja juhtimisoskusi, mis on vajalikud küberriskide ja ohtude tõhusate ja jätkusuutlike lahenduste väljatöötamiseks ja haldamiseks.

Tänapäeva kiiresti arenevas ühiskonnas on ettevõtted ja organisatsioonid muutunud väga sõltuvaks infotöötlussüsteemidest ja pikemalt ka veekindlatest turvasüsteemidest. Uute küberohtudega, mis puutuvad kokku iga päev, pole küberturvalisus midagi sellist, mille saab lihtsalt IT-osakonnale delegeerida. See peab olema organisatsiooni kõrgeimal tasemel strateegilises plaanis. Selle tulemusel on viimase paari aasta jooksul oluliselt muutunud infoturbeülema (CISO) ja teabejuhi (CIO) roll.

Tänapäevaste rangete infoturbe nõuete täitmiseks peavad tehnoloogiajuhid olema hästi teadlikud organisatsiooni missioonist ja visioonist. Neil peab olema ülevaade ettevõtte küberohtudest ja tegutsejate maastikust, samuti sisejulgeolekust ja riskivõimetest. Lisaks peavad nad olema võimelised julgustama organisatsiooni teabe teadlikku ja hoolikat kasutamist.

Osalise tööajaga magister IT-riskide ja küberturvalisuse juhtimises (MRSM) annab magistrikraadi. Omandate ajakohaseid teadmisi infoturbe spetsialistidele, et oma organisatsiooni inforiski, turvalisuse ja vastavusalaste kohustuste juhtimisel ja juhtimisel silma paista. Programm esindab küberturvalisust kui kogu ettevõtte riskijuhtimise väljakutset, mis mõjutab tehnilisi, organisatsioonilisi ja juhtimisalaseid kohustusi.

Osalejad sukelduvad tänapäevase andmepõhise keskkonna konteksti ning õpivad oma organisatsiooni konkreetsetele vajadustele vastavaks arendama ja rakendama teaberiski ja turbe haldamise strateegiaid ja põhimõtteid. Nad õpivad ja saavad aru õiguslikust, tehnilisest, organisatsioonilisest ja kultuurilisest aspektist, mis on vajalikud eduka turvastrateegia rakendamiseks, luues väärtust oma ettevõttele ja / või organisatsioonile.

See rahvusvaheliselt akrediteeritud magistrikraad IT riski ja küberturvalisuse juhtimises paneb osalejad teadusele praktikaga silmitsi seisma. Ülimalt interaktiivne õppereis - mida toetavad parimad õppejõud, külalislektorid, vastastikku õppimine, juhtumianalüüsid, individuaalsed ja rühmatööd - tagab tasakaalustatud ja ainulaadse segu rangusest ja praktikast.

See programm on ainus, kahekordselt akrediteeritud magistrikraad IT riski ja küberturvalisuse juhtimises Beneluxi riikides

Miks just AMS

Antwerp Management School on ainus akadeemiline instituut, mis pakub Beneluxi riikides IT-riski ja küberturvalisuse juhtimise magistriprogrammi, mille on akrediteerinud nii NVAO kui ka AACSB. Lisateavet selle meistri paljude eeliste kohta.

Selle magistriprogrammi eesmärk on harida järgmise põlvkonna juhte äri- ja IT-halduses ning IT-juhtimises.

 1. Juurdunud teaduses
  Antwerpeni ülikool ja Antwerp Management School esindavad enam kui 25 aastat rakendusuuringuid IT juhtimise, ettevõtte IT-arhitektuuri ja ettevõtte ontoloogia valdkondades.
 2. Praktikas tõestatud
  Õppige ja rakendage, st rakendage oma õpinguid tänu interaktiivsele õppekogemusele kohe praktikasse.
 3. Parimad volikirjad
  Aastast aastasse on Antwerp Management School endiselt Financial Timesi ja Eduniversali poolt oma infosüsteemide juhtimisprogrammide osas kõrgelt hinnatud juhtimiskool. Rahvusvahelise AACSB ja Hollandi / Flaami NVAO organisatsioonide akrediteeringud tagavad kõrgeima kvaliteedistandardi. Programm on kooskõlas E-kompetentside raamistiku, EuroCIO ja ISACA-ga.
 4. Ajakohane rahvusvahelise ulatusega
  Valitud C-taseme külalislektorid ja rahvusvahelise tööstuse spetsialistid tagavad ajakohase globaalse väljavaate.
 5. Parimad osalejad ja ambitsioonikad väljavaated karjäärist
  Nende programmide üliõpilased ja vilistlased töötavad ja neid on edutatud oma eriala kõrgeimatele ametikohtadele.
 6. Ametlik ja rahvusvaheliselt akrediteeritud magistrikraad
  Pärast programmi edukat läbimist saate ametliku ja rahvusvaheliselt akrediteeritud magistrikraadi, mille on välja andnud Antwerp Management School .
  Samuti saate tunnistuse Maastrichti ülikooli äri- ja majanduskooli ettevõtte juhtimise, riski ja vastavuse mooduli kohta.
  Lisaks olete valmis edukalt omandama professionaalseid ISACA sertifikaate nagu CISA (Certified Information Security Auditor), CISM (Certified Information Security Manager), CGEIT (Certified in Governance of Enterprise IT) ja CRISC (Certified in Risk and Information) Süsteemide juhtimine).

133626_pexels-photo-374720.jpeg

Õppimise eesmärgid

Pärast selles programmis osalemist on osalejad oma kutseoskusi edasi arendanud ja laiendanud:

 • Juhtimine: mõistke ja rakendage turvaprogrammide väljatöötamiseks ja rakendamiseks vajalikke juhtimismehhanisme, võttes samal ajal arvesse äristrateegiaid, nagu ostu- ja ehitusstrateegiad, (de) tsentraliseeritud IT, pilvestrateegiad, ülemaailmne kohalolek, allhangete strateegiad jne.
 • Juhtimine: töötage välja, rakendage ja hallake edukalt infoturbe ja riskijuhtimise strateegiaid ja põhimõtteid, mis on kohandatud organisatsiooni konkreetsetele vajadustele.
 • Meede: arendage infoturbe- ja riskijuhtimisprotsesse, integreerige need seotud ettevõtteprotsessidesse ning seonduvasse tehnoloogiasse ja käitumisse eesmärgiga tagada hea mõõdetav ettevõtte juhtimine, mida saab jälgida ettevõtte tulemuslikkuse üle.
 • Tehnoloogia: saate aru ja arendage välja strateegiline tehnoloogia rakendamise tegevuskava, mis on kooskõlas ärieesmärkidega ja käsitleb kaasaegset arhitektuuri ja tehnoloogiat, nagu pilvjuhtimine, turvalisuse korraldamine, automatiseerimine ja reageerimisvõimalused, kõik eesmärgiga järgida sise- ja välissätteid. .
 • Teadlikkus: tõsta kogu organisatsiooni hõlmavat teadlikkust teabe haavatavuste, riskistsenaariumide osas ning otsustada tegevusele suunatud infoturbemeetmete ja -mõõdikute üle.
 • Koordineerimine: hõlbustage konstruktiivset koostööd ärinõuete ja tehnilise infoturbe ekspertide vahel, et ühtlustada poliitikat, operatiivtegevust (turvaoperatsioonikeskused) ja IT-turvalisuse aspekte, näiteks pilvekeskkonnas.
 • Juhtimine: loo õige riskiteadlik kultuur koos seonduva omandiõiguse ja käsitööga nii äri kui ka IT jaoks. Töötage välja, selgitage ja viige läbi inimeste käitumise, protsessi ja tehnoloogia vajalikud parandused ja / või kohandused, võttes arvesse kõiki juriidilisi, äri-, ühiskonna- ja inimaspekte.
 • Lisaks on teil hea ettevalmistus edukate ISACA-sertifikaatide, näiteks CISA, CISM, CGEIT ja CRISC, saamiseks.

Keda me otsime?

See programm on mõeldud spetsialistidele, kes tegutsevad kõrgema juhtkonna tasemel või soovivad juhtimistasemel:

Infotehnoloogia spetsialistid, (juhtiv) teabeametnikud, (ülem) infoturbeametnikud (CISO), turvajuhid, operatsiooniriskide haldurid (ORM), andmekaitseametnikud (DPO), riskianalüütikud, liinijuhid, (vanemad) IT-audiitorid, Küberturbe konsultandid, vastavusametnikud, IT-riskide ülemad jne.

Kraad

Magistriõpe 'Executive Master in IT risk & Cyber Security Management' on AACSB ja NVAO akrediteeritud. Lõpetajad saavad Antwerp Management School .

Lisaks sellele saate tunnistuse Maastrichti ülikooli ettevõtlus- ja majandusteaduskonna kõrghariduse juhtimise, riski ja vastavuse mooduli kohta.

Õppekava

Programm keskendub oma teadmiste süvendamisele, laiendamisele ja praktiseerimisele IT-riskide ja küberturvalisuse juhtimisel. Lisaks sisaldab see programm äristrateegia, juhtimise, muutuste ja andmeteaduse mooduleid.

Kogu magistrirada tähistab 60 EAP mahtu. Võite ka registreeruda iga üksiku mooduli jaoks:

 • Elamu avaseminar
 • Digitaalne transformatsioon: strateegia ja juhtimine (12 EAP)
  • Juhtiv digitaalne muundamine
  • Digitaalsete häirete valdamine
 • Ettevõtlusuuringute meetodid ja magistriprojektide ettevalmistamise juhendamine
 • Ettevõtte juhtimine, risk ja vastavus (6 EAP)
 • Küberturbe juhtimine (9 EAP)
 • Küberturbe arhitektuur ja tehnoloogiad (9 EAP)
 • Andmeteadus ettevõttele: suur andmepõhine analüüs ja tavad (6 EAP)
 • Magistriprojekt: arenev projekt, jaotatud kogu magistriprogrammi kestuseks (18 EAP)
 • Masterprojekt: grupi- ja õppejõudude juhendamine ja tagasisidestamised
 • Juhtimine, muutused ja isiklik areng
 • ISACA sertifitseerimislabor (valikuline)
 • Digitaalse muundamise laborid (4)
 • Juhtkonna kapten valikained (2) (valikuline)

Teaduskond

Meie kogenud õppejõud juhendavad ja abistavad teid selle programmi ajal. Kõigil neil on akadeemiline karjäär (magistrant, doktorikraad või DBA) ja rahvusvaheline kogemus karjääri, teadusuuringute, projektijuhtimise, nõuandekogude ja / või nõustamise alal. Paljud neist on avaldanud oma praktikapõhised uuringud, ärijuhtumid ja juhtimiskogemused. Meie teaduskond on juhtide hariduse, kohandatud programmide ja ärinõustamise eksperdid.

Sissepääs

Akadeemilised nõuded on magistri- või bakalaureusekraad ja põhjalikud inglise keele tööoskused. Kõik kursused ja suhtlus toimuvad inglise keeles meie teaduskonna rahvusvahelise ulatuse ja meie tudengite mitmekesise tausta tõttu.

Kutsenõuded on vähemalt 3-aastane asjakohane töökogemus.

Kui teil on kahtlusi selle magistriõppesse sobivuse osas, pöörduge programmi direktori poole.

Menetlus

 • 1. samm: käivitage rakendus, klõpsates nuppu RAKENDA KOHE. Looge profiil ja täitke mittesiduv veebiavalduse vorm. Manustage soovitud dokumendid.
 • 2. samm: saadame teile lingi SHL-i veebipõhiseks hindamiseks, et hinnata teie analüütilist mõtlemist ja arutlusoskust.
 • 3. samm: Pärast SHL-i veebipõhise hindamise lõppu kutsutakse teid 30-minutilisele vestlusele kas isiklikult või videokõne kaudu. Seda intervjuud juhib programmidirektor ja / või akadeemiline direktor ning see koosneb arutelust teie ambitsioonide ja motivatsiooni üle lõpetada magistrikraad IT riskide ja küberturbe juhtimises.
 • 4. samm: positiivse taotlustoimiku põhjal pakutakse teile kohta programmis. Kui teie kandidatuur võetakse vastu, saate lingi oma registreerumise lõpuleviimiseks.

1. kuni 3. etapp on tasuta ja mittekohustuslikud.

Tähtajad

Soodustuse tähtaeg

Varajastele registreerijatele, Belgia VKEdele ja konkreetsetele rühmadele on saadaval eritingimused. Soovitame tungivalt kõigil kandideerimisest huvitatud inimestel võimalikult kiiresti ühendust võtta.

Taotluste esitamise tähtaeg

Igal aastal võetakse vastu ainult piiratud arv kandidaate. Soovitame teil alustada mittesiduvat taotlemisprotsessi nii kiiresti kui võimalik.

Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Loe edasi

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Näita vähem