Jumalikkuse meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Jumalikkuse meister

46627_11.JPG

See on 3-aastane programm, mille eesmärk on integreeritud väljaõpe pastoraadisse sisenejatele erinevates olukordades, sealhulgas misjoniteenistus, kirikuhariduse ministeeriumid, õpetamine teoloogilistes asutustes ja muud sellega seotud kristlikud teenistused. Programm tugineb erinevatest teoloogiliste erialade osakondadest, võimaldades nii programmis anda üliõpilasele võimaluse keskenduda ühele rõhuasetusele või spetsialiseerumisele. Programmi üliõpilased saavad kasutada ühte järgmistest rõhuasetustest: piibliuuringud, kristlik haridus, kiriku ajalugu, missioonid, pastoraalsed, teoloogilised ja tõlkeuuringud. Teisest küljest saab üliõpilane minna ilma üldist rõhku pööramata üldisele õppesuunale.

See maksab semestris Kshs 75 000 (750 dollarit) õppemaksu.

Tarbimine toimub igal aastal augustis / septembris, detsembris / jaanuaris ja aprillis / mais.

Edastamisviisid on:

 1. Täiskohaga
 2. Puhkus (st kolm nädalat igal aastal aprillis, augustis ja detsembris)
 3. Õhtul

Nõue on bakalaureuse kraad vähemalt 1. klassi / 2. klassi autasudega (ülemine jaoskond) või alumine jaotus 2-aastase töö / ministeeriumi kogemusega).

46630_5.JPG

Jumalikkuse magistriõppe õppekursuse lõpus peaks üliõpilane suutma:

 1. Näidake head üldteadmisi Vana ja Uue Testamendi sisust.
 2. Suhelge piibellikult ja arukalt ajalooliste ja praeguste teoloogiliste probleemide ja seisukohtadega nii Aafrika kui ka globaalses kontekstis.
 3. Liigutage selgelt kristlaste üleskutset maailma evangeliseerimisele ja näidake seda mõistmist isikliku kaasamise kaudu.
 4. Näidake põhilisi õpetamisoskusi ministeeriumi valdkonnas.
 5. Pakkuda juhtimist kiriku ja para-kiriku organisatsioonides.
 6. Määratlege oma kutse, kingitused ja võimed, et see hästi toimiks konkreetsel erialal.
 7. Elake jumalakartlikku elu, teenige teisi alandlikult ja näidake moraalset ja eetilist puutumatust kõigis usklike kaaslaste ja ühiskonnaga laiemalt.

Vastuvõtutingimused

Kõik jumalikkuse magistriõppesse kandideerijad peavad vastama järgmistele nõuetele:

 1. Bakalaureusekraad akrediteeritud kõrgkooli mis tahes spetsialiseerumisvaldkonnas, mille kumulatiivne hindepunkt on keskmiselt vähemalt 3,00 skaalal 4,00, või kraad, mis on antud esimese klassi või ülemise teise klassi kiitusega, või sellega samaväärne.
 2. Taotlejatel, kelle kumulatiivne keskmine hinne on 2,75 või kõrgem, või teise klassi madalamal klassil või selle ekvivalendil, peaks olema vähemalt kaks aastat asjakohast kogemust pärast kooli lõpetamist.
 3. Taotleja, kes ei vasta ülalnimetatud nõuetele, peab esitama akrediteeritud kõrgkooli bakalaureusekraadi mis tahes erialal ja kraadiõppe vastaval õppealal, mille kumulatiivne hindepunkt on keskmiselt vähemalt 3,00 skaalal 4,00. või selle ekvivalent.

46629_4.JPG

Kättetoimetamise viis

3 õppeaastat (täistööajaga)

Tasu struktuur

Täiskohaga

 • Õppetasud: 65 400
 • Administraatori tasud: 15 525
 • Õppemaksude kogusumma: 80 925
 • Aastas kokku: 242 775
 • Programmi kogusumma: 728 325

46625_10.JPG

Kuidas kandideerida

 • Internetis kandideerida saate, klõpsates veebirakendus või
 • Laadige alla taotlusvorm Taotlusvorm
 • Taotluse saate saata avalike suhete või vastuvõtu saitidele

Lisateavet saate helistades meile.

46622_1.JPG

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Loe edasi

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Näita vähem