Jumalikkuse meister

Üldine

Programmi kirjeldus

Vastake kõnele

Master of Divinity (MDiv) kraad on 78-kraadise kraadiõppe programm, mis pakub professionaalset kraadiõpet neile, kes soovivad olla:

  • Korraldatud pastorid või diakonid
  • Congregational juhid
  • Ühenduse korraldajad või aktivistid
  • Haigla-, ülikooli- või vanglaosakonnad

Drew's MDiv valmistab Wesleyan ja Metodisti pühendumust kõrgharidusele pikka traditsiooni. Kas täistööajaga või kahe kutseõppega teenistuses on selle paindliku ja uuendusliku programmi lõpetajad juurdunud kristliku lugu ja traditsioone, mis on võimelised tõhusalt ja loovalt juhtima ning vaimselt ja sotsiaalselt leidlikud Jeesuse Kristuse radikaalse evangeeliumi kasvatamiseks koos ja maailma jaoks.

Õpi koos ja kus sa oled

Drewis teame, et õppimine toimub kõikjal. See kraadi eesmärk on ühendada oma õppetöö ministeeriumide kontekstis, seminaride saalis, online-videokonverentsi klassiruumides ja väljaspool ülikooli asuvatesse kastidesse. Seda on võimalik teostada kombineerituna isiklikust ja veebipõhisest õppimisest, mis on korraldatud semestri pikkuste ja intensiivsete sõiduplaanide kombinatsioonis. Kuigi kolmeaastase perioodi vältel on endiselt kõige tavalisem ajakava, võib selle kraadi täita 2 või 2 aasta jooksul või 4-aastase osalise tööajaga .

Taotlemise tähtajad

  • Kevad - 1. oktoober (rahvusvahelised üliõpilased)
  • Sügis - 1. aprill (rahvusvahelised õpilased)

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureusekraad akrediteeritud kolledžist või ülikoolist või samaväärsest ülemeredepartemangust.
  • Transkriptsioonid kõigi keskkooliõpingute jaoks.
  • Taotleja eesmärgi selgitus, milles selgitatakse jumalikkuse magistriõppe taotlemise põhjuseid ja eesmärke.
  • Kaks viitenumbrit, millest vähemalt üks on pärit usujuhtist

124305_amokubeyinje.jpg

Amo-Augustus Kubeyinje

Asepresident

Lõpetaja registreerimine

Telefon - 973-408-3646

Võtke minuga ühendust WhatsAppis

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Located just a 50-minute train ride away from the powerhouse world capital of New York City, Drew’s beautiful, wooded campus in Madison, New Jersey is home to the Caspersen School of Graduate Studies ... Loe edasi

Located just a 50-minute train ride away from the powerhouse world capital of New York City, Drew’s beautiful, wooded campus in Madison, New Jersey is home to the Caspersen School of Graduate Studies and Drew Theological School. Be they teachers, poets, doctors, ministers, scholars, community leaders, activists or lifelong learners, graduates of Drew’s professional and academic graduate programs have a humanistic, creative and ethical way of thinking and working. Näita vähem