Käivitusplaat (ettevõtluse magistrikraadiga)

Üldine

Programmi kirjeldus

See on teie võimalus luua 16 000 naelsterlingi suurusega stipendiumi tehnoloogia alustamiseks, samal ajal oma äri ja tehnilisi oskusi täiustades. Launchpad pakub teile tasulisi võimalusi kiire kasvupotentsiaaliga tehnoloogia arendamise edendamiseks, teenides samal ajal ettevõtluse magistrit ilma lisatasudeta.

Sissejuhatus

Launchpad koondab tarkvarainseneride, digireklaamide ja äriinimeste meeskondi, et lahendada valdkonna väljakutseid - võttes üle lühitutvustused sellistelt ettevõtetelt nagu Sony ja Hitachi. Kasuks tuleb ettevõtluse toetamine, juhendamine ja koolitus. Magistriõppe kaudu saate teadmisi ettevõtlusest, ettevõtte juhtimisest, juhtimisest ja läbirääkimistest - kooskõlastatuna teie ettevõtte arendusetapiga. See tähendab, et rakendate oma värskelt omandatud oskusi täpselt vajalikul hetkel, jättes täieliku magistrikraadiga elujõulise ettevõtte direktoriks.

Launchpad on uuenduslik kraadiõppe inkubatsiooni- ja kiirendusprogramm. Seda rahastavad osaliselt Euroopa Regionaalarengu Fond ja Research England.

128607_rsz_mimi-thian-lp1akiuv3yo-unsplash.jpg

Mida sa õpid

Sa ei saa mitte ainult magistrikraadi ettevõtluses, vaid ka teid toetatakse kiire kasvuga digitaalse ettevõtte rajajana. Launchpad on äri inkubatsiooni- ja arendusprogramm, mis aitab teil laiendada oma teadmisi turgude, klientide, investorite ja ettevõtte toimimise kohta.

Panite vastavad äri- ja juhtimisteadmised praktikasse, sealhulgas rahanduse, müügi ja turunduse valdkonda. Kasutades peegeldavat tava, uurite projektijuhtimise tehnikaid ja arendate oma juhtimisoskusi. Ja uurides suhtlusstrateegiaid erinevates meediumides, saate parema ülevaate oma rollist meeskonnas ja arendate oma suhtlemisoskusi.

Oma teadmiste varundamine võimaldab teil uurida tänapäevaseid äri- ja juhtimisküsimusi ja tavasid ning hinnata teavet, ärivaldkondi ja töömeetodeid. Lõpuks analüüsite, hindate ja rakendate loomingulisi ideid, nii et saate keerukatele probleemidele pakkuda originaalseid lahendusi.

Moodulid

 • Avastades
 • Uurimine 1
 • Arendamine
 • Uurimine 2
 • Täidesaatev

Ülaltoodud moodulid on need, mida meie õpilased uurivad või uusi välja pakutakse. Programmi ülesehitus ja moodulid võivad muutuda meie õppekava täiustamise ja läbivaatamise protsesside osana. Kui mõni moodul on teie jaoks oluline, arutage seda kursusejuhiga.

Kuidas sa õpid

Osalete õppesessioonidel ja teil on täielik juurdepääs meie akadeemilistele tugiteenuste ressurssidele. Samuti on võimalusi oma ettevõtte toetamiseks ja arendamiseks, tehes koostööd teiste osakondadega, näiteks Mängude akadeemia ja Kommunikatsiooni disaini kool.

Hindamismeetodid

Peate täitma rea akadeemilisi hinnanguid, mida rakendatakse otse teie ettevõttele. Nende hulka kuuluvad turu-uuringud, projektiplaan ja äriplaan.

Kuidas kandideerida

Riiki sisenemise nõuded

Esimene aste vähemalt 2: 1 või samaväärne tööstuse kogemus.

Rakenduse Launchpad alustamiseks on vaja mitmeid oskusi, nii et me võtame vastu taotlusi erineva kõrgharidusega ja professionaalse taustaga inimestelt, kellel on ettevõtlik ambitsioon. Tavaliselt hõlmavad need:

 • Programmeerijad
 • Ettevõtte arendajad
 • Ettevõtjad
 • Digitaalsed disainerid, nt UI / UX
 • 3D-kunstnikud ja animaatorid
 • Mängude kujundajad ja arendajad
 • Veebiarendajad

Kuna see kursus hõlmab ettevõtte asutamist Ühendkuningriigis, on meil kahju, et see pole saadaval rahvusvahelistele (EL-i mittekuuluvatele) taotlejatele, kes vajaksid 4. astme üliõpilasviisa.

APL-i taotlejad, kes kasutavad kandideerimisel kogemusi, peaksid teadma, et edasijõudnutele või konkreetsete moodulite või krediidi eest vabastamise korral on registreerimistasu £ 200.

Keelenõuded

Kui inglise keel pole teie esimene keel, peate demonstreerima inglise keele oskust, mis on õpingute edukaks lõpuleviimiseks piisavalt arenenud. Me aktsepteerime erinevaid tunnustatud inglise keele kvalifikatsioone, mis on samaväärsed rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) akadeemilise miinimumhindega 6,5, minimaalselt 6,0 lugemisel, kirjutamisel, rääkimisel ja kuulamisel.

Tasud, kulud ja rahastamine

Aasta 1

Te saate maksuvabalt 16 000 naelsterlingit, mis jaguneb igakuiste osamaksetena. Teie ärikulud kaetakse ja MA tasust loobutakse.

2. aasta

Teid finantseeritakse investeeringu kaudu, mille kogute 1. aasta lõpuks.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Loe edasi

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Näita vähem
Falmouth , Penryn + 1 Rohkem Vähem