Kõrgõppe magistriõpe vee jätkusuutlikkuses: tehnoloogia ja looduspõhiste lahenduste integreerimine (mõtle vett) (M.Sc.)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See programm õpib iseseisvalt panustama teadmiste arendamisse, teadusuuringutesse ja praktilistesse rakenduste rakendamisse veetehnoloogia, looduspõhiste lahenduste ja integreeritud veemajanduse valdkonnas .

Selle interdistsiplinaarse õppeprogrammi põhieesmärk on vetehnoloogia ja looduspõhiste lahenduste spetsialistide väljaõpe, millel on põhjalikud teadmised integreeritud veemajandusest, veesektori viimastest arengutest ja väljakutsetest ülemaailmsetes veeprobleemides.

Programmi sisu

Programm keskendub :

  • Klassikalise tehnoloogia ja looduspõhiste lahenduste koostoime
  • Põhjalikud teadmised kogu veesüsteemi toimimisest
  • Uuenduslikud ja integreeritud lahendused igat tüüpi veemajandusprobleemidele
  • Tihedas koostöös ettevõtete, teadusinstituutide ja valitsustega on tegelikud rakendused, projektid ja meie veesüsteemide mitmesugused kasutusalad

128924_CampusGroenborgerpreview_GebouwZ2.jpgSee interdistsiplinaarne lähenemisviis annab võimaluse saada põhjalikke teadmisi veetehnoloogiast ja loodusepõhistest lahendustest, kuna tegemist on fundamentaal- ja rakendusteaduste kombinatsiooniga , mis muudab selle Advanced Masteri maailmas ainulaadseks.

Õpetame interaktiivsel, praktilisel viisil . Teilt oodatakse aktiivset osalemist klassiaruteludes, juhtumite analüüsimist, ettekannete ettevalmistamist, rühmatööde kaudu aruannete koostamist ja arvuti abil harjutuste tegemist. Kõik kursused keskenduvad mõistete praktilisele rakendamisele reaalses elus. Programmi on tihedalt kaasatud teaduskondade, keskuste ja instituutide uurimisrühmad. Igal kursusel saate teada heade tavade kohta kogu maailmast ja analüüsida tegeliku elu juhtumeid.

Karjäär

Veeprobleemidega tegelemine on 21. sajandi üks peamisi väljakutseid . Nõudlus interdistsiplinaarsete ja integreeritud kompetentside järele, mida saab kasutada veeteemalises teadus- ja arendustegevuses, suureneb kogu maailmas. Advanced Master Think Water on suurepärane ettevalmistus põnevaks karjääriks teadusuuringutes, globaalses äris, nõustamises või valitsuses.

Miks valida UAntwerp ?

Ekskursioonid , näiteks reoveepuhastusjaamadesse, on osa Advanced Master Think Waterist. Hindan kokkupuudet, kuna see aitab minu vaatenurka laiendada. Saan kogeda, kuidas teooriat praktikas rakendatakse ja et see võib tegelikult ka toimida. See hõlbustab mul omandatud teadmiste transportimist Filipiinidesse . Teisel poolaastal korraldati intensiivne ja rahvusvaheline integreeritud veemajanduse kursus ( Case River 21 ). Töötamine teiste erineva taustaga ülikoolide / riikide tudengitega oli tõeliselt suurepärane kogemus. ”

Eve Radam | Filipiinid

61331_cover.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem