Küberjulgeoleku meister (õigus, äri ops & see)

Üldine

Programmi kirjeldus

Valige La Trobe'i küberjulgeoleku meister

Küberkuritegevus on laialt levinud oht ja peamine probleem, mida saab võidelda ainult kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidega - kuid praegu on neil puudus. La Trobe'i tööstuspartneri Cisco raportis märgitakse, et praegu on maailmas hinnanguliselt miljoneid küberjulgeoleku alaseid töökohti. Prognoositakse, et see nõudlus suureneb 2019. aastaks 6 miljoniks, eeldatav puudujääk on 1,5 miljonit.

Meie küberjulgeoleku kraadi on loonud tööstus, tööstus ja valmistab teid ette suurema ebaseadusliku tegevuse vastu võitlemiseks ja selle üha keerukama taseme saavutamiseks. La Trobe on Victoriani Okeaania küberkaitsekeskuse (OCSC) liige, mis on Viktoria valitsuse rahastatud küberjulgeoleku alaste tegevuste keskus.

Digitaaltehnoloogia, mis teavitab peaaegu kõiki meie elusid, ei ole küberkuritegevus enam lihtsalt arvuti probleem. See on arusaam La Trobe'i küberjulgeoleku programmi meistrist. Kogu õpib küberjulgeoleku eksperdid, kes tuginevad oma kogemustest ja kasutavad tegelikke näiteid, et ületada lõhe teooria ja praktika vahel.

Selles kraadide komplektis käsitletakse kvalifitseeritud küberjulgeoleku spetsialistide kriitilist nappust, pakkudes samas võimalust küberjulgeoleku alustamiseks kolmel erineval vaateväljal:

 • Magister küberkuritegevuse (ärioperatsioonid)
 • Magister küberkuritegevuse (infotehnoloogia)
 • Master Cybersecurity (seadus)

Karjäärivõimalused

La Trobe'is oleme teinud koostööd oma juhtivate tööstuspartneritega, et kujundada kolme erineva magistri kraadi komplekt, mis vastavad reaalmaailma organisatsioonide vajadustele. Küberkaitseseaduse lõpetajana on teil sellel kiiresti kasvavas valdkonnas nõutav spetsialist.

Meie küberjulgeoleku kraadi arendamisele kaasa aidanud tööstuspartnerid on:

 • Austraalia post
 • Cisco
 • Hewlett Packard Enterprise
 • Symantec
 • Atlassian
 • Cloudera.

Lõpetajad meie äritegevuse ja õigusteaduste kraadi on valmis ka ette ülesannete kõrgemate juhtide ja strateegia ning võivad spetsialiseeruda küberjulgeoleku oma valdkonnas.

Küberkuritegevuse kaugeleulatuv mõju tähendab, et meie lõpetajate oskused õnnestuvad paljudes valdkondades, sealhulgas:

 • riigi julgeolekut
 • pangandus ja rahandus
 • telekommunikatsioon
 • tervishoid
 • jaemüük
 • seadus.

Magister küberkuritegevuse (seadus)

La Trobe ülikooli küberjulgeoleku magister (Law), mis on loodud koostöös meie tööstuspartneritega, on suunatud äri-, valitsus-, kaitse-, õiguskaitse- ja tööstussektori infoturbealaste nõuete täitmisele.

Õpilased võtavad alusteadmisi, et arendada tööstuses asjakohaseid multidistsiplinaarseid oskusi, enne seaduse spetsialiseerumist. Need teemad hõlmavad küberjulgeoleku põhialuseid, põhilisi teadmisi sidevõrkudest, kriisi kommunikatsiooni, meelelaadimist ja häkkerite motiive, auditeerimist ja riskide leevendamist, samuti õiguslikke ja eetilisi raamistikke.

Küberjulgeoleku magister (Law) pakub teed olemasolevate nõustajate, nõustajate ja ettevõtete infotehnoloogia spetsialistide jaoks, kes soovivad oma küberjulgeoleku valdkonna karjääri alustada või edasi areneda.

Magister küberkuritegevuse (ärioperatsioonid)

Koostöös meie tööstuspartneritega kavandatud ärioperatsioonide voog on kujundatud sillaks küberkuritegevuse ennetamise tehniliste ja juhtimisaspektide vahel. La Trobe ülikooli küberjulgeoleku kapten (Business Operations) on püüdnud pidada sammu infoturbe nõudmistega äri-, valitsus-, kaitse-, õiguskaitse- ja tööstussektoris.

Õpilased võtavad alusteadmisi, et arendada tööstuses asjakohaseid multidistsiplinaarseid oskusi, enne kui hakatakse tegelema äritegevusega. Need teemad hõlmavad küberjulgeoleku põhialuseid, põhilisi teadmisi sidevõrkudest, kriisi kommunikatsiooni, meelelaadimist ja häkkerite motiive, auditeerimist ja riskide leevendamist, samuti õiguslikke ja eetilisi raamistikke.

Magister küberjulgeoleku (Business Operations) pakub teed olemasolevate äri-ja infotehnoloogia spetsialistid, kes soovivad alustada või edasi arendada oma karjääri ja oskusi küberjulgeoleku valdkonnas. See on asjakohane ka neile, kes soovivad siseneda äri / IT-eriala, kellel ei ole varasemaid küberjulgeoleku alaseid kogemusi.

Magister küberkuritegevuse (infotehnoloogia)

La Trobe ülikooli küberjulgeoleku magister (infotehnoloogia) on kavandatud koostöös meie tööstuse partneritega, et olla kooskõlas äri-, valitsuse, kaitse-, õiguskaitse- ja tööstussektori infoturbega.

Õpilased kohustuvad asutama õppeaineid, et arendada tööstuses asjakohaseid multidistsiplinaarseid oskusi, enne kui alustatakse spetsialiseerumist infotehnoloogia valdkonnas. Need teemad hõlmavad küberjulgeoleku põhialuseid, põhilisi teadmisi sidevõrkudest, kriiside kommunikatsiooni, häkkerite mõtteviisi ja motiive, auditeerimist ja riskide leevendamist, samuti õiguslikke ja eetilisi raamistikke.

Kiberkaitsemeister (arvutiteadus) pakub teed olemasolevatele infotehnoloogia spetsialistidele, kes soovivad oma karjääri ja küberjulgeoleku valdkonna oskuste alustamist või edasist arengut. See on asjakohane ka nendele, kes soovivad siseneda IT-eriala, kellel puudub varasem kogemus küberjulgeoleku valdkonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Loe edasi

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Näita vähem
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydney + 6 Rohkem Vähem