KTM geoinformaatika

Üldine

Programmi kirjeldus

Missioon - magistrantuuris MSc. Geoinformaatika


Meie eesmärgiks on koolitada õpilasi arenenumaid tehnikaid geograafilise teabe töötlemine. Tuginedes B.Sc. aastal geoinformaatika või seotud distsipliini, Magistriõpe raames arendatakse välja täiendavaid õpilaste probleemi lahendamise oskusi, analüütilist võimeid ja õpetada progressiivne reative teaduslikud uurimismeetodid. Nagu Instituudi geoinformaatika on üks Euroopa juhtivaid kohti leida uusi piire põhjustel georuumilisi infoteaduse-, magistri õpilased ave võimaluse saada isiklikult seotud teadusprojekte.

See avab pportunities läbi Master teesid uusi ja uusi tehnoloogiaid. Saamine magistritöö instituudi geoinformaatika valmistab ette tööks juhtivatel tööstus-ja akadeemilised ringkonnad.

Sa peaksid uurima geoinformaatika Münsteris, sest ...

 • Teie uuringud on keskendunud hariduse Geoinformaatika ja geograafilise informatsiooni teaduse asemel keskendutakse geograafilised infosüsteemid.
 • Te saate oma hariduse üks juhtivaid geoinformaatika instituudid Euroopas.
 • Õpid scientifif c meetodite praktikale orienteeritud viisil, mis on tingitud tihedast haridus-ja uurimisprojekte.
 • Magistriõppes on inglise keeles, tekitades rahvusvaheline õpikeskkond rahvusvahelise õpilastele ja õpetajatele.
 • Münster on kõige elamisväärsemaks linnad kogu maailmas. (LivCom auhind 2004)
 • University of Münster oma 40000 õppivate õpilaste laia umbes 120 erialadel pakub elavat ja värvikas keskkond. Näited on ülikooli spordihoone ja rahvusvaheline kohtumispaik "Die Brücke".
 • Õpilaste arv semestris on piiratud. Selle tulemuseks on väike kursuste ja tugev koostoime õpetajatele ja instituudi teadlased.

Unique Selling võrra Magistriõpe Program on

 • Performance inglise keeles
 • Tuginedes Bachelors Program geoinformaatika
 • Keskendumine haridust geoinformaatika ja georuumilisi infoteaduse asemel keskendub geograafilised infosüsteemid.

Seetõttu lõpetajad uute õppekavade jätkub võttes konkurentsieelise tööturul.

Taotlus Menetlus - magistrantuuris geoinformaatika


Taotlused inglise keeles tuleb esitada

 • digitaalselt ja
 • paberkandjal koos allkirjastatud kaaskiri

Kõik ametlikud dokumendid peavad olema lisatud tõestatud koopiad inglise või saksa keeles ja originaalkeeles. Tähtajad:

 • alates detsembri algusest kuni 15. jaanuar järgmisel suvel semester
 • alates juuni algusest kuni 15. juuli järgmisel talvel poolaastal

Ametlik turustusvõrku pääsemise kriteeriumid


Kõik taotlejad kohaldatakse magistriprogrammi geoinformaatika hinnatakse järgmise ametliku vastuvõtu kriteeriumidele:


- Maksimaalselt 32 õpilased lubatakse igal aastal (talvel seme ster ja suvel semester kokku). Üldise kande nõuded on määratletud vastavate riiklike ja osariigi seaduste Kõrgharidus Saksamaal.


- Kõik taotlejad peavad olema piisavad bakalaureusekraad põhineb kuus semestrit täiskoormusega uuringud (= 180 ECTS ainepunkti) või rohkem, mida on tunnustatud Saksamaa lubamist õpinguteks. Eksamikomisjon otsustab samaväärsuse kohta teiste kraadi.


- Kõik taotlejad, kes pole inglise emakeel peavad esitama TOEFL sertifikaati minimaalselt 550 punkti (paberil) või samaväärne kvalifikatsioon inglise keeles.

Taotlejad peavad täitma impordi protseduuri:


- Täielikud ja õiged isikuandmed


- Viia ja sertifitseeritud tõendavad dokumendid:

 • Bakalaureuse diplom sealhulgas hinne tulemuste protokoll inglise või saksa keeles koopia
 • kui on olemas: dokumenteerimine välismaal veedetud aeg, töö-või muid kogemusi, sertifitseeritud (tõlgitud inglise või saksa keeles) koopia
 • Motivatsioonikirja th e magistriõppe programmi
 • Euroopa formaati CV
 • Viide tähed (vähemalt 2)
 • Kodakondsust (kinnitatud koopia passi)
 • Pass foto
 • Nimekiri viitega nimed
 • Muud (vajaduse korral)

Viimati uuendatud veebr 2011

Teave kooli kohta

University of Münster (Saksamaa Westfälische Wilhelms-Universität Münster, WWU) on avalik-õiguslik ülikool asub linna Münster, Nordrhein-Westfalenis Saksamaal. WWU on osa Deutsche Forschungsgemeinscha ... Loe edasi

University of Münster (Saksamaa Westfälische Wilhelms-Universität Münster, WWU) on avalik-õiguslik ülikool asub linna Münster, Nordrhein-Westfalenis Saksamaal. WWU on osa Deutsche Forschungsgemeinschaft, ühiskonna Saksamaa juhtivate teadusülikoolide. WWU on samuti olnud edukad saksa keeles "Excellence" algatuses. WWU on juhtiv ülikool Saksamaal poolest CEO vilistlaste Top500 ettevõtetele University Of Münster, Instituudi geoinformaatika Geoinformaatika on teadus modelleerimine spatio-ajalise protsessi arvutuslikult. Instituudi geoinformaatika Münster pakub bakalaureuse-, magistri-ja doktoriõppe kraadi geoinformaatika. Meie teadustöö valdkonnad on spatio-ajalise dünaamilised protsessid, semantiline koostalitlusvõime, ruumilise abisüsteemid, kognitiivsed inseneri-ja andurite kaudu. Nägemus Instituudi geoinformaatika (ifgi) tugevdab oma positsiooni üks maailma juhtivaid institutsioone geoinformaatika teadusuuringuid ja haridust. Pidevalt kasvav hulk kvaliteetseid lõpetajate ja väljaanded aitavad valdkonnas, samuti paremini mõista inimese keskkonda ja paremaid otsuseid selle kohta. Missiooni Me ehitame meie tõestatud tugevaid külgi teadustöö kvaliteedi ja tootlikkuse üliõpilaste motivatsiooni, tulevikku suunatud õpetamise ja rahvusvaheliste võrgustike õpetada juhte ja luua teadmisi geoinformaatika. Ühendades lähenemise arvutilingvistika, füüsikaliste ja bioteaduste, inseneri-, humanitaar-ja sotsiaalteadused, me laiendada rolli geoinfo teaduses ja ühiskonnas. Ülikooli Münster ja mujal, meil jõuda kaugemale geoteaduste, pakkudes oma teadmisi spatio-ajaline analüüs ja geoinformaatika tehnoloogia ajalugu, sotsioloogia, bioloogia, epidemioloogia, majandus, ja empiirilised teadused. Et ühendada need väljad, pakume laia kohaldada geoinformaatika kursused, kohaldatakse ühist interdistsiplinaarset uurimistööd rahastatakse, ning kehtestada täiendavaid töörühmad ifgi. Näita vähem