Direktorid: dr Fernando R. Lafuente ja dr. Epicteto Díaz Navarro
Akadeemiline nõukogu: dr Antonio López Vega, dr Rafael Canogar, dr. Francisco Calvo Serraller, dr. Marc Fumaroli, dr. Antonio García Berrio, dr Fernando Vallespín Oña, dr Luis Cazorla Prieto.
Pealkiri: Kaasaegse kultuuri magistrikraad: kirjandus, kunstiasutused ja kultuurikommunikatsioon
Vastutav keskus: Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset Ülikooli Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset - Madridi Complutense'i ülikool
Keskus, kus õpetatakse Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset : Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Autorid: 60 ECTS
Hind: 7000 eurot (UCM-i tasud, 800–1300 eurot, sõltuvalt õpilase, kogukonna või mitte)
Kestus: september - juuni
Alguskuupäev: 11. september (kinnitatakse)
Modaalsus: nägu
Teave ja kontakt: infocursos@fogm.es

See Master on edukalt uuendatud tema akrediteeringu ajal 2015/16 (positiivne aruanne Knowledge Foundation Madrid d).

Magistriõppe eesmärk on koolitada tipptasemel asjatundjaid, kellel on ajakohastatud ettevalmistus nn kultuuritööstuse põhitegevusalade töö ja juhtimise alal. Spetsiaalselt mõeldud tulevastele spetsialistidele, kes soovivad töötada sihtasutustes, muuseumides ja kunstigaleriides, kultuuriajakirjanduses, kirjastustes, kommunikatsioonikappides ning kultuuri- ja kunstiasutustes.

See Master on kinnitanud riikliku agentuuri Quality hindamise ja akrediteerimise (ANECA) alusel Haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni Hispaania. Krediiti teenitud Master tuvastatakse automaatselt juurdepääsu doktoriõppe tahes ülikooli Euroopa kõrgharidusruumi.

Esitlus ja eesmärgid

Magistriprogramm kaasaegses kultuuris: kirjandus, kunstiinstitutsioonid ja kommunikatsioonikultuur l, kogub ja koordineerib multidistsiplinaarset kirjandus-, kunsti-, õigus- ja juhtimisalast akadeemilist moodustumist ning arenenud professionaalset ettevalmistust, mis keskendub konkreetselt kultuuriasutuste ja kunstiasutuste tööle.

eesmärgid

Magistriõppe eesmärk on koolitada tipptasemel asjatundjaid, kellel on ajakohastatud ettevalmistus nn kultuuritööstuse põhitegevusalade töö ja juhtimise alal. Spetsiaalselt mõeldud tulevastele spetsialistidele, kes soovivad töötada sihtasutustes, muuseumides ja kunstigaleriides, kultuuriajakirjanduses, kirjastustes, kommunikatsioonikappides ning kultuuri- ja kunstiasutustes.

programm

Kaasaegse kultuuri, kirjanduse, kunstiasutuste ja kultuurikommunikatsiooni magistriõppe õppekava koosneb kahest koolitusmoodulist.

Moodul I. Kaasaegne kultuur: kultuuriasutuste kirjandus, kunst ja regulatsioon

Nõutav. 24 krediiti

 • I.1 tähtis Modern kirjandusteooria (8 EAP)
 • I.2 tähtis Praegune Art Theory (8 EAP)
 • Materia I.3 Art, ühiskond ja seadus (8 EAP)

Moodul II. Kunsti, kunstiasutuste ja kultuurikommunikatsiooni tegelikkus

Valikuline. 24 krediiti

 • II.1 materiaalne kultuur tänapäeva modernsus: Teooria ja kommunikatsiooni (12 EAP)
 • II.2 tähtis Trends ja arvud praeguse kirjanduse (12 EAP)
 • II.3 tähtis: Praegune Trends Art: Kino ja audiovisuaalse kunsti (12 EAP)
 • II.4 tähtis: määrus ja praegune juhtkond kunsti institutsioonid ja kultuuritööstus (12 EAP)

Magistritöö

Nõutav. 12 krediiti

Programmiarendus

Kaasaegse kultuuri magistriõpe : kirjandus, kunstiinstitutsioonid ja kultuurikommunikatsioon kestab ühe õppeaasta, mis algab oktoobris ja lõpeb juunis. Akadeemilise kursuse avamine toimub 2019. aasta oktoobris.

Koolitusmoodulid Master õppekava on jagatud kaheks semestriks:

 • Kohustuslik koolitusmoodul: oktoobrist 2019 kuni veebruarini 2020
 • Vabatahtlik koolitusmoodul: veebruarist juunini 2020

Akadeemilise koolituse läbimiseks peavad õpilased võtma 60 ECTS ainepunkti, millest 24 saadakse edukalt läbides esimese kohustusliku koolitusmooduli „ Kaasaegne kultuur: kirjandus, kunst ja kultuuriasutuste regulatsioon” esemed. Teises moodulis II. Kunstide, kunstiasutuste ja kultuurikommunikatsiooni tegelikkus , vabatahtlik, peab üliõpilane võtma magistriõppekavas pakutud õpetamispakkumise 24 ECTS ainepunkti. Magister täidetakse kohustusliku magistritööga (TFM) (12 ECTS).

Kõik laenud on ühtlaselt jaotatud kahte semestrit muidugi.

Õpetused, mis viivad kaasaegse kultuuri magistriõppesse : kirjandus, kunstiasutused ja kultuurisuhtlus, õpetatakse näost- näkku ; selleks, et õpilased osaleksid selleks ettenähtud õpikodades, mis toimuvad Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset peakorteris, toimuvad järgmised kavad: neljapäeviti ja reedeti kella 4.30–8.30 ja laupäeviti alates 10: 00-14: 00.

Õppeaastal programmi erilist tegevust, mille eesmärk on pakkuda täiendavat koolitust õpilane arendab; ja hõlbustades tõhusat tava kontaktid valige rühma kirjanikud, kunstnikud, spetsialistide ja juhtide kultuuriasutuste juhid, galerii omanikud, kuraatorid ja muuseumi, kirjastajaid jne See erakordne programm ja täiendavad tegevused, mis hõlmavad erinevaid valdkondi Master koolitus ja arendab pärastlõunal esmaspäeval, teisipäeval või kolmapäev õppeaastal õpetamise ajakava. Et saada pealkirjas osalemise (85% akrediteeritud hooldus) ja osalemine nii moodulite ja varjatud tegevus toimub kogu Master programm samuti ületamiseks erinevate hindamiste planeeritud võtab arvesse õppekavas.

PRAKTIKA

Õpilased on suur hulk asutusi, organisatsioone ja ettevõtteid, kellega Ortega y Gasset Instituut on sõlminud koostöölepingud, mis võivad tegeleda tavasid, mis kantakse lõpuni. Nad on olulised moodustamine õpilaste ja võimaldada neil võtta ühendust professionaalne huvi pakkuvates valdkondades. Kuid me peame meeles pidama, et Masteres Research tavasid ei ole samaväärsed EAP ja seega ei vasta.

Graafikud realiseerimise tavad, mis vastavalt nende omaduste ja kättesaadavuse õpilane. Times, igal juhul olema kooskõlas akadeemilise, koolituse ja esindatust ja osalemist poolt välja töötatud õpilase Foundation aktiivsus. Kestvuse internatuuri, nad ei tohi ületada maksimaalset lubatud kehtivatele eeskirjadele.

Vastuvõtutingimused

Magistriõppekava on suunatud peamiselt filoloogia, kirjandus- ja võrdleva kirjanduse, humanitaarteaduste, kaunite kunstide, kunstiajalugu, infoteaduste, õiguse, ärijuhtimise ja halduse lõpetajatele, kuid nad saavad ka registreerida üliõpilasi (lõpetajad või bakalaureusekraadiga), koolitatud teistes teadmiste valdkondades sotsiaalteaduste valdkonnas. Programmi kasutamiseks on soovitav inglise keele hea tundmine ning teiste keelte tundmist hinnatakse ka hindava teenetena.

Et uurida Master on kohustatud omama kraadi, lõpetaja, insener või sarnased.

nõuded

Taotleda lubamise Magistri õpetuse tänapäeva kultuuris: kirjandus, kunst institutsioonide ja kultuuri teatis võetakse leitud ühtegi järgmistest olukordadest:

 • Omama Hispaania kõrgharidus (kõrgharidus, bakalaureus või midagi sarnast).
 • Olema sertifikaadi väljastanud asutus Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA), ja tugevdavad, riigis väljaandmise, et pääseda Magistri õpetusi.
 • Olema ülikooli kraadi haridussüsteemide väljaspool Euroopa kõrgharidusruumi:
  • Mis loa või juurdepääsu Complutense Ülikool Madrid kraadi või heaks kiitnud haridusministeerium.

EHEA-väliste haridussüsteemide lõpetajate jaoks, kes soovivad taotleda osalemist kaasaegse kultuuri magistriõppes, nõuab Madridi Complutense'i ülikooli eelnev kontrollimine, et need ülikooliuuringud akrediteeriksid kõrghariduse taseme, mis vastab ametlikele ülikoolikraadidele. Hispaania keel, kes annab kraadi välja andnud riigis juurdepääsu kraadiõppele.

Juurdepääs magistriõpinguid sel viisil ei ole, mingil juhul eelnevat heakskiitu Pealkiri huvitatud ega selle tunnustamine muuks otstarbeks kui õpib Magistri õpetuse taotletakse. Taotluste esitamise tähtaeg juurdepääsu avatud aastaringselt.

stipendiumid

Excellence stipendiumid

Õpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset õpib meistrid seda võib kohaldada eest toetuse saamiseks instituudi Excellence Program. Need stipendiumid maksab 30% õppemaksust, va tasud makstakse ülikooli viide.

Iga õpilane, kes soovib taotleda Excellence stipendiumi antakse sekretariaadile Instituudi astme taotluse, milles ta on terava:

 • isikuandmete
 • Master, kus üliõpilane õpib
 • Dokumentatsioon annab
 • Stipendiumid olete rakendanud või kavatsevad taotleda avalik või eraõiguslik kõne.

Stipendiumitaotlus tuleb esitada registreerimise ajal hiljemalt 10. septembriks 2019.

Stipendiumi taotlus tuleb saata instituudi sekretariaadile samal ajal, kui tehakse koha reserveerimine.

Andmise kriteeriumid toetuste hulka: akadeemilise rekord (70%), isiklik või perekondlik olukord (10%), elukoht väljaspool Madrid aastal enne nende kuulumine (10%) aastas ja isiklik motivatsioon (10%). Õpilased peavad esitama dokumendid, mis tõendavad kõigi nende kriteeriumide ning võib lisada kaks soovituskirja professorid. Instituut võib nõuda valitud õpilast tõendavad esitatud dokumentide originaal või tõestatud koopiad.

Akadeemiline komitee sõlmida stipendiumid koosneb instituudi direktor, peadirektori fond Jose Ortega y Gasset - Gregorio Marañón ja kaks professorit Instituudi määratud ettepanekul direktor instituudi ja peadirektor. Direktorid iga Master saadetud aadressile Instituudi poolt iga aasta 15. novembriks üksikasjaliku arvamuse kohaselt eespool nimetatud kriteeriumidele, mille ettepaneku sõlmida stipendiumid esmajärjekorras kindlaks õpilaste vahel, kes on taotlenud stipendiumi oma Master. Komisjon vastavalt teadetele tõstab ettepaneku anda stipendiume enne iga aasta 1. detsembriks.

Excellence stipendiumi Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on kokkusobimatu mis tahes muu avaliku või erasektori stipendiumi antakse õpilasi osalema Master on registreerunud Instituut. Toetusesaaja on kohustatud teavitama Instituut muid stipendiume antakse 10 päeva jooksul alates toetuse. Instituudi õpilased väidavad summa, mis oleks andnud Excellence stipendiumi Instituut kui selline olukord aset.

Summa toetuse kohaldatakse viimase osamakse õppemaksu .The Instituut võib taotleda stipendiumi õpilastel viia läbi kooliväliste tavade toetamiseks õpetamis-, uurimis- ja kultuurilise institutsiooni tööd, mida tunnustatud sertifikaat . Need tavad ei hõlma töö- või ärisuhted institutsiooni ja ei tasustata.

VILISTLASKOGU Stipendiumid Program

Endine üliõpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on õigus 5% allahindlust iga uue programmi registreeruda. Nimetatud allahindlust, mis loetakse toetuseks, kantakse hind õppemaksu, va tasud makstakse ülikooli viide. Allahindlust rakendatakse viimase osamakse õppemaksu.

Et saada stipendiumi, üliõpilane peab esitama sekretariaadile Instituudi taotluse ja dokumendid, mis tõendavad olles olnud üliõpilane instituudi.

Igal juhul see allahindlus ei kehti teise või järjestikuste registreerumise teemasid, mis ei ole heaks kiidetud või teemade sama programmi, mis ei ole läbinud esimese aasta kursusel.

Stipendiumid kiire makse

Õpilased, kes vormistatakse sissemaks nende õppemaksu igal ametlik Master Instituudi hiljemalt 16. maiks, sealhulgas selle ühe, on õigus toetust 5% hinnast õppemaksu, välja arvatud tasud makstakse ülikooli viide. Allahindlust rakendatakse viimase osamakse õppemaksu. Õpilased peavad esitama avalduse instituudi sekretär koos kättesaamise esimese makse hiljemalt 16. maiks.

finantseerimine

Tutvuge oma kraadiõppe eelistatud rahastamistingimustega. Usume, et majanduslikud küsimused ei tohiks olla teie koolituse takistuseks.

Programmi õpetamise keel:
Hispaania

Vaata veel 6 kursust Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gassetis »

Viimati uuendatud March 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
7,000 EUR
UCM-i tasud vahemikus 800–1300 eurot, sõltuvalt õpilase, kogukonna või mitte
Deadline
sept 10, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Juuni 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 10, 2019

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 10, 2019
End Date
Juuni 30, 2020