Kursuse kokkuvõte

Master of Conservation Biology on mõeldud üliõpilastele, kes otsivad täiendavaid teadmisi ja oskusi bioteadustes või püüavad saada kraadiõppe kraadi.

Mida sa õpid

Hõlmatud alad hõlmavad kaitsebioloogiat, ökoloogilist ja evolutsioonilist füsioloogiat, mere- ja maismaaökoloogiat ning kalandust ja vesiviljelust. Täiendavad ettevalmistavad teemad keskenduvad laboritööle ja teaduse suhtlemisoskustele. Kandidaadid, kellel on asjakohane kvalifikatsioon ja laboratoorsed oskused, saavad nende teemade puhul kõrgema astme.

See aste

Master of Conservation Biology on ainulaadne kursus, kuna see annab teile võimaluse laiendada oma tehnilisi teadmisi ja kasutada seda, et määrata kindlaks oma pädevus konkreetses distsipliinis, enne kui valite ühe kolmest võimalikust Pathways (teadustöö või tehniline või juhtimine).

Õpilased, kes täidavad vahetegemise keskmist (WAM) kuni 48 kPa-ni, saavad valida ükskõik millist ülaltoodud valikutest.

Asjakohase kvalifikatsiooni ja laboritöö oskustega saate nendele ettevalmistavatele õppeainetele anda kõrgema astme.

Kursuse õpitulemused

Kursuse õpitulemused on õpitulemuste avaldused, mis väljenduvad selles, mida õppija eeldatavasti tunneb, mõistab ja suudab teha kursuse lõppedes. Õpilased, kes lõpetavad selle kursuse, suudavad näidata:

 1. Kasutage kriitilist mõtlemist ja otsustusi seoses kaitseteaduse kontseptsioonide, perspektiivide ja hiljutiste arengutega.
 2. Konsolideerida ja sünteesida teadmisi konserveerimisbioloogiaga seotud uurimispõhimõtetest ja -meetoditest.
 3. Uurida, analüüsida ja sünteesida säilitamisbioloogiaga seotud teavet, probleeme ja teooriaid.
 4. Konsolideerida valdkonna ja laboratooriumi oskusi looduse bioloogias ning hinnata, kuidas neid oskusi teadustöös rakendatakse.
 5. Kavandada, ellu viia ja edastada oluliste teaduspõhiste algatuste tulemusi peegeldaval ja eetilisel viisil akadeemilisele ja professionaalsele praktikale.
 6. Kasutage kriitilist mõtlemist, probleemide lahendamist ja mõtlemist.
 7. Põhjendage, tõlgendage ja edastage hüpoteese, metoodikaid ja järeldusi.

Kursuse struktuur

Selleks, et saada kraadi auhind, kaitsjabioloogia magister, peab kandidaat edukalt läbima vähemalt 96 ainepunkti, nagu allpool kirjeldatud.

Aasta 1

Sügis

Teema kood

Kevad

Teema kood

2. aastasse liikumiseks peavad üliõpilased saavutama distsipliinipõhistes õppeainetes (BIOL) WAM ≥ 70% JA ≥ 70%. Kui õpilastel on WAM

2. aasta

Õpilastele, kes alustasid aasta esimest korda kevadisel istungil - vaata akadeemilise programmi direktorit (APD)

Sügis

Teema kood

Kevad

Üliõpilased, kelle WAM on 75% või rohkem:

Teema kood

WAM 60% -74% õpilased:

Teema kood

Õpilased, kelle WAM on alla 60%, valivad järgmistest juhtimisobjektide nimekirjast 24 ainepunkti:

Teema kood

Miks valida see kursus

Teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduse ja matemaatika (STEM) oskused Austraalias on muutumas kiiresti kasvavaks piirkonnaks, luues uusi ja suurenenud tööalaseid väljavaateid. Professionaalsete, teaduslike ja tehniliste teenistuste prognooside kohaselt kasvab see ajavahemikus 2018–2023 10,2%, mis peegeldab jätkuvalt nõudlust kvalifitseeritud ja kõrgelt haritud töötajate teenuste järele. Allikas: tööhõive prognoosid

Bioloogiliste teaduste uurimine UOW-s hõlmab paljusid valdkondi. Peamised valdkonnad on ökoloogia, evolutsioonilise bioloogia, merebioloogia, kaitsebioloogia, rakubioloogia ja biotehnoloogia, loomade käitumine, füsioloogia

Meie teadlaste hulka kuuluvad akadeemilised töötajad, teadustöötajad, doktorid, magistriõppe- ja auhinnata tudengid ning ka paljud teised institutsioonid, nagu rahvuspargid ja metsloomade teenistus, NSW Põllumajandus ja John Curtini meditsiiniuuringute kool.

Kuna kõik teaduskraadid sisaldavad praktilist laboratooriumi ja / või välitööd, saate ära kasutada suurepäraseid kohalikke mereelusid, rannikumaastikke, lähedal asuvaid vihmametsade asendeid ja magevee- ja maismaaökosüsteeme.

Koostöö tööstuse ja valitsuse teadlastega annab teile tegeliku kogemuse.

Sissepääs

Erinevate vanusegruppide ja akadeemilise taustaga üliõpilastele on saadaval mitmeid sissepääsuvõimalusi. Sissepääsuga seotud protseduurid on määratletud UOW sisseastumismenetlustes ja UOW kolledži sisseastumiskorralduses.

Mis tahes konkreetse nõuande või küsimuste kohta, mis on seotud taotlusega, võtke ühendust tulevaste õpilaste meeskonnaga.

Sisenemise nõuded

Tunnustatud bakalaureusekraad, mis sisaldab sissejuhatava tasemega aineid üldise bioloogia, ökoloogia, geneetika, evolutsiooni, füsioloogia ja statistika valdkondades.

Inglise Nõuded rahvusvahelistele üliõpilastele

Selle programmi vastuvõtmiseks on vajalik järgmine inglise keele tase:

IELTS akadeemiline

 • Üldskoor: 6.5
 • Lugemine: 6.0
 • Kirjutamine: 6.0
 • Kuulamine: 6.0
 • Rääkides: 6.0

TOEFL (Interneti-põhine)

 • Üldarv: 86
 • Lugemine: 18
 • Kirjutamine: 18
 • Kuulamine: 17
 • Rääkimine: 17

UOW Kolledž: inglise keel kolmanda taseme õpingute jaoks: krediit (üldine kaalutud keskmine 65 ja akadeemilise lugemise puhul vähemalt 50)

Samuti võib kaaluda muid kvalifikatsioone. Täielik teave on kättesaadav meie inglise keele nõuete veebilehel.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 7 kursust University of Wollongongis »

Viimati uuendatud Mai 25, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
61,536 AUD
Siseriiklikele õpilastele: Sessiooni tasu on $ 13,248 / aastas ja kursuse tasu on $ 61,536 / aastas. Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks: Sessioonitasu on 15 384 dollarit aastas ja kursuse tasu on 58 176 dollarit aastas.
Deadline
Võta kooliga ühendust
Domestic Applicants (Direct): 30 June 2019. Late applications may be considered. International Applicants: 12 July 2019. Late applications may be considered.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic Applicants (Direct): 30 June 2019. Late applications may be considered. International Applicants: 12 July 2019. Late applications may be considered.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic Applicants (Direct): 30 June 2019. Late applications may be considered. International Applicants: 12 July 2019. Late applications may be considered.
End Date