Kaasaegse bioloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Inimmõju, bioloogilise mitmekesisuse kadumine ja kasvav teadlikkus keskkonnamuutustest muudavad säilitusbioloogia iga päev olulisemaks.

Kaitsealade, ökoloogia, bioloogilise mitmekesisuse ja jätkusuutlikkuse sidumine on magistrikraadi kaitsmise bioloogia üheaastane 180-punktiline professionaalne magistriõpe. Te saate teaduslikke eriteadmisi, mida peate Uus-Meremaal ja kogu maailmas kaitsetööde tegemiseks.

Wellington on rahvusvaheline juurdepääsupunkt bioloogilise mitmekesisuse jaoks ning õpib bioloogiateaduste kooli, mida õpivad maailma juhtidelt kaitsepraktika alal - rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased, kelle töö teavitab Uus-Meremaa ainulaadset elustikku.

Kasutades teoreetilisi ja väljapõhiseid lähenemisviise mitmetes maismaa-ja merekeskkondades, saate uurida kaitse bioloogia protsesse. Uurige rahvusvaheliselt tunnustatud näiteid kaitse parimate tavade kohta ja omandage eksperimentaalses disainis oskusi, andmete kogumist ja analüüsi ning uurimistulemuste esitamist.

Te omandate teadmisi, et anda väärtuslik panus looduskeskkonna säilitamisse.

Töökoormus

Kui olete täiskohaga õppinud, võite suurema osa aastast eeldada töökoormust 40-45 tundi nädalas. Osalise tööajaga üliõpilased, kes teevad kaks kursust iga trimestri kohta, peavad tegema umbes 20-23 tundi nädalas töötamist. Veenduge, et võtate selle arvesse, kui töötate.

Te saate hinnata oma töökoormust, lisades punktid, mida teete. Üks punkt on ligikaudu 10-12 tööpäeva.

Välirada

Üks teie põhilisi kursusi toimub selles valdkonnas, külastades tähtsaid kaitsealasid Uus-Meremaal.

Uus-Meremaa kaitsemeetod BIOL 424 hõlmab reisimist kogu riigis, et järgida juhtimispraktikat ja tutvuda Uus-Meremaa unikaalsete taimede ja loomadega.

Kuidas sa õpid

Õppisite kolme põhikursuse ja 90 punkti väärtustega heakskiidetud kursused teie valitud.

Kui alustad jaanuaris, hakkate alustama nelja nädala väliekskursiooni BIOL 424-ga. Loomulikult asub väljaspool normaalseid trimestri kuupäevi, mil ajastus muutub aasta-aastalt, et võimaldada ookeanide ajastut. Kursuse alguse tavapärane ajastus on jaanuari lõpus ja veebruari alguses ning tegelikke kuupäevi saab kinnitada vähemalt kuus kuud varem.

Programmi juuli algus hõlmab tuumikursust BIOL 405 Biosecurity, mis hõlmab bioloogilise ohutuse juhtimist nii bioloogilistel kui õiguslikel vaateväljatel.

Kuigi MConBio jaoks ei ole lõputöö komponenti, võite teha valikulisi BIOL 440 kaudu väikeseid uurimisprojekte. Selleks on vaja juhendada seda kursust bioloogiateaduste koolkonna töötajatega potentsiaalsete projektide kohta.

Välismaal õppima

Avasta oma silmapiirid üliõpilasvahetuse programmiga Victoria välismaal. Õppige oma Victoria ülikoolidiplomi ühel 100 partnerülikoolist üle kogu maailma. Rääkige programmi juhtkonnast, kui mõelge oma õppekava vahetamise lisamisest.

Peaministri asukoht

Õppimine Wellingtonis pakub unikaalset juurdepääsu Uus-Meremaa loodusvaradele. Era- ja avalike kaitsealade lähedal, luues võimalused teadustöö kogemuste saamiseks ja säilitamise tehnikate õppimiseks.

Meremaa ja Otari-Wiltoni Bush asuvad linna piirides ja Wellingtoni sadamal on Matiu / Somesi saarel käimas ökoloogilise taastamise programm.

Kahe mereressursi lähedal on ka Wellingtoni linn-Taputeranga lõunarannikul ja Kapiti, tunni autosõidu põhja pool.

Edasi oma teadmisi Ph.D. Uuring

Kui soovite jätkata akadeemilist või teaduslikku karjääri, saate doktorikraadi täita. Te töötate järelevalve all, et toota esialgsed uuringud, mis annavad olulise panuse teadmistesse. Täistööajaga kandidaadid täidavad tavaliselt kolm kuni neli aastat.

Ph.D. Victoria maksab igal aastal umbes 6 800 dollarit ja 8 200 dollarit, sõltuvalt teie teemast.

Magistrikursuste teaduskond (FGR) tegeleb teie taotluse ja toetab teid kogu Ph.D. Uuring.

Enne taotluse esitamist pöörduge teaduse teaduskonnaga kättesaadava järelevalve alla.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Loe edasi

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Näita vähem
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Rohkem Vähem