Kahekordne kraad juhtimises

Üldine

Saadaval 5 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kahe astme valikuvõimalused pakuvad teile võimalust õppida kahes erinevas riigis, saades kaks erinevat arusaama ja saades kaks kraadi. Kahe pikaajalise institutsiooni ja kahe riigi kraadi omandamine on suur karjäärivõimalus - mitte ainult siis, kui soovite töötada Saksamaal, Prantsusmaal, Ühendkuningriigis, USAs või Austraalias, kus asuvad meie partnerülikoolid. Selline rahvusvaheline õppekava näitab teie pühendumist kõigile võimalikele tööandjatele rahvusvahelise karjääri jaoks.

Võtme faktid

Sõltuvalt sellest, kuhu soovite minna, on kestus ja kulud erinevad (sõltuvalt ka vahetuskurssidest)

  • Iona College New York, USA: 20 kuud, 45 000 eurot
  • Regent's College, London, Suurbritannia: 24 kuud, 32 000 eurot
  • KEDGE Business School, Bordeaux, Prantsusmaa: 20 kuud, 18 420 eurot
  • Bond University, Gold Coast, Austraalia: 19 kuud, 37 000 eurot

Lisaks oma sammu poole rahvusvahelise karjääri poole saate valida ka inglise keeles või osaliselt saksa ja / või prantsuse keeles, sõltuvalt teie valitud asukohast.

Programm algab oktoobris 2019.116303_PFH1.jpg


Iga asukoha eripära: Valige New York - USA, London - UK, Bordeaux - Prantsusmaa või Gold Coast - Australia

PFH, Göttingen, Saksamaa

112454_pfh_logo.jpg

Göttingenis saate võtta üldisi juhtimisklasse inglise või saksa keeles ja spetsialiseeruda ühele järgmistest valdkondadest: tööstusjuhtimine, turism ja reisijuhtimine, müügijuhtimine, rahvusvaheline turundus, e-äri, ettevõtte finantsjuhtimine Programmi lõpus peate saada oma Master in General Management pluss kraadi üks meie partnerid.

Iona College, New York, Ameerika Ühendriigid

112455_iona_logo.png

  • Iona kolledž on 15 miili põhja pool Manhattani ja see kahekordne kraad viib Iona plussini magistrikraadi ja PFH magistrikraadi. Iona pakub järgmisi erialasid: finantsjuhtimine, tervishoiu juhtimine, juhtimine, personalijuhtimine, turundus, avalik raamatupidamine või infosüsteemid.

Regent's University, London, Ühendkuningriik

112456_regents_logo.jpg

  • Regent's University asub Regent's Parkis Londonis kesksel kohal ja pakub järgmisi erialasid: Business Analytics, Coaching, Loovprotsessid, Arenevate Majandusettevõtete Ettevõtlus, Ettevõtlus ja Innovatsioon, Pereettevõte, Rahvusvaheline Ettevõtlus ja Majanduspoliitika, Rahvusvahelised Läbirääkimised, Eraaktsiad ja Riskikapital , Rahvusvaheline turundusseminar.

KEDGE Business School, Bordeaux, Prantsusmaa

112457_kedge_logo.png

  • KEDGE ei ole mitte ainult ärikool, vaid ka Prantsuse Grand Écoles, mis annab teile äärmiselt väärtusliku kraadi, samas kui saate osasid seal prantsuse keeles või kõike inglise keeles sõltuvalt eelistatud spetsialiseerumisest: Ostmine

Bond University, Gold Coast, Austraalia

112458_bond_logo.jpg

  • Bond University asub ühes kuldsetest punktidest Austraalias Gold Coastis ning pakub koos PFH-ga silmapaistvat kahekordset kraadi juhtimises järgmistes erialadel: Investeeringud, kapitaliturud, turu-uuringud, analüüs ja rakendamine, tuletisinstrumendid, isiklik investeering, Corporate Finance, rahvusvaheline finantsjuhtimine, kliendianalüüs, rahvusvaheline kaubandus, rahvusvaheline personalijuhtimine või piirkondlik uuring.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Loe edasi

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Näita vähem
Berliin , Stade , Göttingen , New York , London , Bordeaux , Gold Coast + 6 Rohkem Vähem