Kaks kraadi

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kahe kraadi omandamine tähendab aluse loomist inspireerivaks ja rikastavaks karjääriks. Need programmid on mõeldud kirglikele õpilastele, kes näevad maailma erinevalt. Nad avavad teie silmad keerulistele seostele erinevate erialade ja sektorite vahel. Ükskõik, millise programmi valite, arendate teadmisi mitmetes valdkondades ja saate kogemusi erinevates keskkondades, seda kõike samal ajal väljakutsuva õppe käigus.

IE on üks ainsaid asutusi maailmas, mis pakub ainulaadse võimaluse lõpetada kaks spetsialiseeritud programmi vähem kui kahe aasta jooksul. Meie kaks kraadi on ainulaadsed; igaüks neist ühendab loominguliselt kontrastseid erialasid, konstrueerides uusi vaateid töömaailmale ja koolitades teid oma kaaslastest tõeliselt eristuma. See positsioneerib teid kahe maailma piirile ja õpetab struktureerima oma mõtlemist mitmel viisil.

Kahe kraadi valimiseks 5 põhjust

- Lõpetage kaks kraadi vähem kui kahe aasta jooksul: optimeerige oma tootlikkust; kasutage oma aega tõhusalt, teenides korraga kaks magistrikraadi.

- Topelttage oma ametialast võrgustikku: liituge mitmekesise seltskonnaga, kes julgustab ja inspireerib teid karjääri uutesse kõrgustesse viimisel.

- Valmistage ennast ette edu saavutamiseks: kahe kraadi omandamine tähendab ukse avamist kahele täiesti erinevale sektorile, millel on lõputud professionaalsed võimalused.

- Seiske rahva seast välja: kahe magistrikraadi omamine näitab tulevastele tööandjatele, et olete töökas, motiveeritud ja ambitsioonikas. See on tõestus sellest, et olete ülejäänutest üle lõigatud.

- Laiendage oma IE-kogemust: saate võimaluse nautida Madridi ilu ja võlu ning kasutage võimalust sukelduda täielikult hispaania keelde ja kultuuri.

Kaks kraadi

- Kahe kraadi rahvusvaheline MBA + LL.M. Rahvusvahelise äriõiguses

- Kahe kraadi rahvusvaheline MBA + Máster En Asesoría Fiscal De Empresas (LL.M.)

- Kahe kraadi magistrikraad juhtimises + LL.M. Rahvusvahelise äriõiguses

- Kahe kraadi magistrikraad juhtimises + Máster En Asesoría Fiscal De Empresas (LL.M.)

- Kahe kraadi magistrikraad rahvusvahelistes suhetes + LL.M. Rahvusvahelise äriõiguses

Täpsema teabe saamiseks meie kahe kraadi kohta võtke ühendust: dualdegrees@ie.edu

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

The future is looking for you. Anticipate the change in the legal sector and acquire a solid knowledge on legal concepts as the skills necessary to achieve success in the real world.

The future is looking for you. Anticipate the change in the legal sector and acquire a solid knowledge on legal concepts as the skills necessary to achieve success in the real world. Näita vähem
Madrid , Segovia + 1 Rohkem Vähem